Anna Lewandowska po raz pierwszy spędziła majówkę z Robertem. Zamieściła wspólne zdjęcia Żródło: TRICOLORS/East News

Anna Lewandowska po raz pierwszy spędziła majówkę z Robertem. Zamieściła wspólne zdjęcia

4 Maj 2021 Karol OsińskiKarol Osiński

Anna Lewandowska może mówić o wielkim szczęściu. Na InstaStories zamieściła ostatnio bardzo radosną, a zarazem dla wielu fanów zaskakującą informację. Wraz ze swoim małżonkiem Robertem Lewandowskim wspólnie wylecieli na majówkę. Nie byłoby w tym nic dziwnego, gdyby nie fakt, że spędzają ją ze sobą... po raz pierwszy!

  • Anna i Robert Lewandowscy wylecieli na majówkę
  • Para i dzieci spędzają weekend majowy wspólnie po raz pierwszy
  • Nie ujawniła gdzie się wybrali

Anna Lewandowska jest tak samo popularna, jak zapracowana, wobec tego jak każdy uczciwie pracujący człowiek zasługuje na chwile relaksu, z której właśnie korzysta, będąc na majówce. Bez wątpienia pierwszy wspólnie spędzony z mężem weekend majowy zapamięta doskonale.

Anna i Robert Lewandowscy wylecieli na majówkę

Anna Lewandowska rozwija skrzydła zawodowe i pracuje ciężko każdego dnia. Efekty jej pracy można dostrzec przede wszystkim w mediach społecznościowych, które w pewnym sensie służą jej do rozwijania swojej marki i rozpoznawalności.

Kto uważnie śledzi profil gwiazdy, może śmiało stwierdzić, że należy jej się odpoczynek, podobnie jak jej małżonkowi. Anna poinformowała ostatnio, że wybrała się z Robertem i dziećmi na wspólną majówkę po raz pierwszy w życiu. Dla wielu ludzi może to być zdziwienie, jednak nie ma co się temu dziwić.

- Sama nie dowierzam. Znamy się z mężem 13 lat i spędzamy pierwszy raz wspólnie majówkę. Tym razem mój mąż ma wolne. To jest niespotykane, żeby sobie gdzieś po prostu pojechać we czwórkę, więc bardzo się cieszymy. Zabieram się teraz za śniadanie - informuje Anna Lewandowska.

Halina Mlynkova opublikowała post o swojej ciąży. „Chcieliśmy zachować tę informację dla siebie”Halina Mlynkova opublikowała post o swojej ciąży. „Chcieliśmy zachować tę informację dla siebie”Czytaj dalej

Odpowiedź na pytanie, dlaczego dzieje się tak po raz pierwszy jest dość długa, jednak nieskomplikowana. Ciężko w dzisiejszych czasach znaleźć Polaka, który nie wie, kim jest Robert Lewandowski. Reprezentant Polski w piłkę nożną, a zarazem kapitan reprezentacji jest napastnikiem mistrza Niemiec, Bayernu Monachium.

Praca piłkarza jest bardzo ciężka, gdyż składają się na nią często kilka treningów dziennie, a także mecze rozgrywane nie tylko w weekendy, ale również często w środku tygodnia. Robert jest jednym z najlepszych napastników świata, do czego doszedł ciężką pracą i zaangażowaniem, a weekend majowy bardzo często miał obarczony meczami.

Anna Lewandowska nie zdradziła gdzie wybrali się na majówkę, jednak sądząc po opublikowanych nagraniach i zamieszczonych do nich opisach para sportsmenów jest niezwykle szczęśliwa i usatysfakcjonowana tym, że mają przyjemność spędzać ją wspólnie.

Robert Lewandowski w drodze po kolejne sukcesy

Do niedawna Polacy byli przepełnieni obawami o zdrowie naszego snajpera, gdyż odniósł kontuzję w meczu reprezentacji Polski z Andorą. Na szczęście wszystko wróciło do normy, a Robert wrócił na boisko, gdzie w meczu Bundesligi miał okazję strzelić już bramkę.

Nasz orzeł strzelił w lidze do dziś 36 bramek. Jeśli uda mu się strzelić jeszcze pięć, wówczas pobije rekord legendarnego niemieckiego piłkarza Gerda Mullera, który wynosi 40 bramek w jednym sezonie ligowym. Do końca zostały cztery mecze. Jak myślicie, majówka wpłynie na to, że osiągnie ten wyczyn? Trzymamy kciuki!

Artykuły polecane przez redakcję Świat Gwiazd:

Źródło: instagram.com

Jeżeli chcesz się podzielić informacjami na temat gwiazd i nowinek ze świata show-biznesu koniecznie napisz do nas na adres: redakcja@swiatgwiazd.pl

Następny artykuł