Wyszukaj w serwisie
newsy tylko u nas foto telewizja kobieta quizy
Swiatgwiazd.pl > Newsy > Anna Lewandowska świętuje 35. urodziny, Robert ruszył z życzeniami. TAK o niej napisał!
Weronika Chmielewska
Weronika Chmielewska 07.09.2023 11:12

Anna Lewandowska świętuje 35. urodziny, Robert ruszył z życzeniami. TAK o niej napisał!

 Anna Lewandowska, Robert Lewandowski
Robert Lewandowski świętuje 35. urodziny żony, fot. KAPiF

Robert Lewandowski uczcił 35. urodziny Anny Lewandowskiej uroczym zdjęciem w mediach społecznościowych. Aż serce rośnie na widok życzeń, jakie złożył żonie. Internauci masowo zaczęli komplementować małżeństwo.

Robert i Anna Lewandowscy najgłośniejszym małżeństwem polskiego show-biznesu

O ich życiu prywatnym i zawodowym rozpisują nie tylko polskie, ale także zagraniczne media. Od czasu przeprowadzki do Barcelony małżeństwo zaczęło jeszcze bardziej pracować na swoją popularnością.

W mediach społecznościowych Anny Lewandowskiej można zobaczyć kulisy jej luksusowego życia. Gdy mąż zdobywa kolejne bramki, ona pracuje nad figurą, a także rozwija taneczną pasję.

Małżeństwo mimo ogromu obowiązków znajduje czas, by zwolnić i cieszyć się rodzinnymi uroczystościami. Urodziny są do tego świetną okazją. Robert Lewandowski pokazał internautom urocze zdjęcie z żoną.

Robert Lewandowski (11).jpg
Robert Lewandowski świętuje 35. urodziny żony, fot. KAPiF
Robert Lewandowski, Anna Lewandowska (2).jpg
Robert Lewandowski świętuje 35. urodziny żony, fot. KAPiF
Agata Duda po metamorfozie! Na fotografiach z Rumunii widać, że już nie wygląda jak ta sama osoba

Robert Lewandowski pokazał romantyczne zdjęcie z żoną

Internauci od czasu do czasu mogą liczyć na prywatne zdjęcia małżeństwa w mediach społecznościowych. W dniu urodzin Anny Lewandowskiej jej mąż udostępnił ich romantyczną fotografię, na której brakuje zaledwie milimetrów do gorącego pocałunku.

Robert Lewandowski skomponował dla ukochanej także krótkie życzenia. Gwiazdy show-biznesu mogą pozazdrościć im takiej relacji.

Wszystkiego najlepszego z okazji urodzin dla mojej kochanej żony i mamy naszych dzieci. Jesteś miłością mojego życia, a ja mam wielkie szczęście, że mam Cię przy sobie. Wszystkiego najlepszego z okazji urodzin moja droga.

Internauci są zachwyceni ich relacją

Wspólne zdjęcie małżonków zrobiło spore wrażenie na obserwatorach. Para świetnie radzi sobie z życiem zawodowym, a także nie zapomina powiadomić internautów o nowinkach z prywatności. Pod postem pojawiło się mnóstwo życzeń dla solenizantki.

  • Moja ulubiona para.
  • Wszystkiego najlepszego z okazji urodzin dla Ani Lewandowskiej. Jesteś super trenerką i tancerką.
  • Ale dziubaski.

W czwartkowy wieczór reprezentacja Polski zmierzy się w meczu piłki nożnej z drużyną z Wysp Owczych. Internauci przewidują, że jeśli Robertowi Lewandowskiemu uda się strzelić bramkę, będzie ona dedykowana jego żonie.

Robert Lewandowski, Anna Lewandowska (3).jpg
Robert Lewandowski świętuje 35. urodziny żony, fot. KAPiF