Wyszukaj w serwisie
newsy tylko u nas foto telewizja kobieta quizy
Swiatgwiazd.pl > Newsy > Agata Duda po metamorfozie! Na fotografiach z Rumunii widać, że już nie wygląda jak ta sama osoba
Weronika Chmielewska
Weronika Chmielewska 07.09.2023 10:05

Agata Duda po metamorfozie! Na fotografiach z Rumunii widać, że już nie wygląda jak ta sama osoba

Agata Duda
Agata Duda przeszła metamorfozę, fot. KAPiF

Agata Duda podczas pobytu w Rumunii pokazała się w zupełnie nowym wizerunku. Przez lata przyzwyczaiła nas to bezpiecznych stylizacji i jednej fryzury. Towarzysząc mężowi w szczycie Inicjatywy Trójmorza postawiła na inne oblicze.

Agata Duda była wierna wizerunkowi

Przez obie kadencje męża, Agata Duda chętnie występowała u jego boku podczas publicznych wydarzeń. Z czasem Polacy zaczęli utożsamiać ją z jednym wzorem stylizacji (garsonki i spódnicy) oraz tym samym zaczesaniem krótkich włosów.

Okazuje się, że Pierwsza Dama postanowiła zerwać z dotychczasowym wizerunkiem. Podczas zagranicznej podróży mogliśmy zobaczyć ją jako zupełnie inną osobę. Zmiana wyszła jej na dobre?

Agata Duda (8).jpg
Agata Duda przeszła metamorfozę, fot. KAPiF
Marcin Hakiel w programie Wojewódzkiego nie miał litości dla Cichopek! Nagle opublikował zdjęcie... Wystarczyły trzy słowa

Agata Duda jest nie do poznania w nowej fryzurze

Gdy para prezydencka wylądowała 6 września w Bukareszcie, fotografowie musieli przetrzeć oczy. Andrzej Duda opuścił pokład samolotu z zupełnie odmienioną małżonką. Cała uwaga skupiła się właśnie na niej.

Agata Duda pojawiła się ze znacznie dłuższymi włosami ułożonymi w modnego boba. Metamorfoza dodała jej elegancki, jednoczenie odmładzając o kilka lat. Pierwszej Damie nie brakowało pewności siebie, co widać na uśmiechniętych zdjęciach z Rumunii. Zmianom uległ także jej styl.

Agata Duda zupełnie zmieniła styl

Fryzura nie była jedyną rzeczą, która wszystkich zaskoczyła. Pierwsza Dama z początkiem września zaczęła eksperymentować ze swoimi stylizacjami. Podczas rozpoczęcia roku szkolnego w Ząbkach pojawiła się w błękitnej sukience za kolano.

Również w Rumunii postawiła na letni krój granatowej kreacji. Dzięki temu Agata Duda zyskała na kobiecości, a także miło zaskoczyła osoby, które spodziewały się po niej kolejnego powtarzalnego zestawy. Czas pokaże, co jeszcze podda metamorfozom. Być może niedługo w jej ślady pójdzie także prezydent Polski.

Agata Duda, Andrzej Duda.jpg
Agata Duda przeszła metamorfozę, fot. KAPiF
Agata Duda, Andrzej Duda (2).jpg
Agata Duda przeszła metamorfozę, fot. KAPiF
Tagi: Agata Duda