Wyszukaj w serwisie
newsy tylko u nas foto telewizja kobieta quizy
Swiatgwiazd.pl > Newsy > Anna Lewandowska w ekstremalnie wysokich butach. Jak ona w tym chodzi?
Łukasz Ossowski
Łukasz Ossowski 18.11.2023 07:39

Anna Lewandowska w ekstremalnie wysokich butach. Jak ona w tym chodzi?

Anna Lewandowska w wysokich butach
Anna Lewandowska fot. KAPiF

Anna Lewandowska to jedna z najbardziej ambitnych gwiazd polskiego show-biznesu. Ciągle sięga po więcej i stawia przed sobą nowe wyzwania. W piątek o poranku pojawiła się przed kamerami. My patrzymy na jej buty! 

Anna Lewandowska w show-biznesie

Ania Lewandowska przez lata trenowała karate i była reprezentantką Polski. W momencie gdy związała się z Robertem Lewandowskim, postanowiła zrezygnować z dalszej kariery na macie, ale nigdy nie zrezygnowała ze sportu. 

Zdrowe nawyki miała we krwi. Postanowiła zagłębić się więc w tajniki fitnessu. Zaczęła od własnej aplikacji treningowej, a później doszły do tego kolejne firmy. Ania ma między innymi własną markę zdrowych przekąsek, kosmetyków pielęgnacyjnych, czy catering dietetyczny. Ostatnio coraz bardziej zajmuje się kwestiami zdrowego żywienia i właśnie w związku z tym dostała nowe zajęcie. 

Co się dzieje z Anną Lewandowską? Serio tak powiedziała? Najpierw informacje o chorobie, a teraz to! "Jestem w trakcie leczenia". Anna Lewandowska pierwszy raz otworzyła się na temat choroby

Anna Lewandowska w "Dzień Dobry TVN"

Anna Lewandowska w piątek pojawiła się w śniadaniówce. Była jednym z gości “Dzień Dobry TVN”, ale miała wyjątkową rolę. Poprzednio, gdy pojawiła się w programie, tańczyła bachatę, a tym razem zadomowiła się w studyjnej kuchni.

Gwiazda przyleciała też z Barcelony do Warszawy ze względu na mecz, w którym Robert Lewandowski będzie miał szansę poprowadzić biało-czerwonych do zwycięstwa. O 20:45 rozpocznie się spotkanie z Czechami. 

Idę wspierać mojego męża i całą drużynę, wczoraj na chwileczkę widziałam się z mężem, uśmiechnięty, myśli pozytywnie, jak zawsze - powiedziała w Dzień Dobry TVN.

Sama Ania również miała fantastyczny humor, a przy okazji pochwaliła się kulinarnymi umiejętnościami. 

Anna Lewandowska w wysokich butach. Zdjęcia

Ania o świcie pojawiła się w “Dzień Dobry TVN”, ale tym razem długo nie siedziała na kanapach w śniadaniówce. Żona Roberta Lewandowskiego zakasała rękawy i ruszyła do studyjnej kuchni, by zdradzić przepis na swój ulubiony chlebek bananowy. Podzieliła się z widzami zdrowym przepisem, a my podziwialiśmy jej buty. 

Do studia zawitała w kozakach na bardzo wysokim obcasie i grubej platformie. Poruszanie się w takich butach wymaga nie lada odwagi i umiejętności. Zwłaszcza w programie na żywo, gdy nietrudno o wpadkę. Ania poradziła sobie świetnie i obyło się na szczęście bez niepotrzebnych niespodzianek. Poniżej możecie zobaczyć zdjęcia.

W tych samych butach Ania pojawiła się także na wczorajszym przegranym meczu reprezentacji Polski z Czechami. 

Anna Lewandowska w wysokich butach
Anna Lewandowska w wysokich butach fot.Instagram @dziendobrytvn
Anna Lewandowska w wysokich butach
Anna Lewandowska w wysokich butach fot.Instagram @dziendobrytvn