Wyszukaj w serwisie
newsy tylko u nas foto telewizja kobieta quizy
Swiatgwiazd.pl > Newsy > Anna Lewandowska już nie jest twarzą znanej marki. Po burzy w sieci przedstawiciel firmy zabrał głos
Paweł Sekmistrz
Paweł Sekmistrz 10.11.2023 10:23

Anna Lewandowska już nie jest twarzą znanej marki. Po burzy w sieci przedstawiciel firmy zabrał głos

Anna Lewandowska straciła pracę, fot. Pawel Wodzynski/East News
Anna Lewandowska straciła pracę, fot. Pawel Wodzynski/East News

Anna Lewandowska nie będzie mogła zaliczyć końcówki 2023 roku do specjalnie udanych. Na światło dzienne wyszła informacja, że influencerka straciła pracę, której efekty mogliśmy podziwiać jeszcze rok temu. W sieci rozpętała się burza, a jaka jest prawda. 

Biznesy Anny Lewandowskiej

Anna Lewandowska już dawno zdążyła odciąć od siebie metkę żony znanego piłkarza. Gwiazda prowadzi wiele niezależnych od męża aktywności zawodowych, w których osiąga nie lada sukcesy.

Jest cenioną influencerką, którą na Instagramie obserwuje już prawie 6 milionów internautów. Nic dziwnego, że znane marki tak chętnie podejmują z nią współpracę. Okazuje się jednak, że jedna z nich i to wyjątkowo popularna, zakończyła kooperację z gwiazdą.

Anna Lewandowska (1).png
Anna Lewandowska i Robert Lewandowski, fot. KAPiF
"Kryzys jakiego nie było", "Mają jej dość"... Lewandowscy pod lupą. Zebraliśmy najnowsze doniesienia z kraju i zagranicy Co się stało z twarzą Roberta Lewandowskiego? Wystarczyło TO zdjęcie, by fani dostrzegli jeden szczegół

Anna Lewandowska traci pracę

Z pewnością wielu z nas kojarzy ubiegłoroczną reklamę biżuterii Apart, która wywołała bardzo mieszane uczucia wśród internautów. W około czterominutowym nagraniu wystąpiły Małgorzata Socha, Julia Wieniawa i Anna Lewandowska.

Wykonanie spotu spotkało się z krytyką. Zarzucano, że reklama jest przesłodzona i nadzwyczaj kiczowata. Doczekała się nawet parodii, która szybko stała się internetowym viralem. Czyżby to właśnie negatywny odbiór przyczynił się do zakończenia współpracy z jedną z gwiazd, które w niej zagościły?

Anna Lewandowska (5).png
Apart zakończył współpracę z Anną Lewandowską, fot. KAPiF

Apart komentuje rozstanie z Anną Lewandowską

W nowej świątecznej reklamie Apartu nie zobaczymy już Anny Lewandowskiej. Do Julii Wieniawy i Małgorzaty Sochy dołączyły natomiast Magdalena Boczarska i Maria Dębska. 

Redakcja Pudelka poprosiła dyrektora marketingu firmy, Michała Staweckiego, o komentarz dotyczący zakończenia współpracy z influencerką. Okazuje się, że w sieci rozdmuchano sprawę, a wszystko zakończyło się z bardzo prozaicznych powodów. Umowa obowiązywała na czas określony. 

Zawarliśmy umowę na czas określony i ta skończyła się z początkiem 2022 roku - przekazał przedstawiciel Apartu dodając jednak, że współpraca z Lewandowską była “niezwykle owocna i satysfakcjonująca”.

Ania ma tyle zajęć, że na pewno nie narzeka. W końcu prowadzi własne biznesy, a na opublikowanej niedawno liście 50 najbogatszych Polek tygodnika “Wprost” znalazła się w połowie zestawienia. 

Anna Lewandowska (3).png
Anna Lewandowska, fot. KAPiF
Anna Lewandowska (4).png
Anna Lewandowska, fot. KAPiF
Anna Lewandowska (2).png
Anna Lewandowska, fot. KAPiF

Źródło: pudelek.pl