Wyszukaj w serwisie
newsy tylko u nas foto telewizja kobieta quizy
Swiatgwiazd.pl > Newsy > Plotki na temat Lewandowskiej w hiszpańskiej prasie. Co o niej piszą? Temu nie zaprzeczy
Weronika Chmielewska
Weronika Chmielewska 27.10.2023 14:37

Plotki na temat Lewandowskiej w hiszpańskiej prasie. Co o niej piszą? Temu nie zaprzeczy

Ania Lewandowska
Zagraniczna prasa pisze o Ani Lewandowskiej, fot. KAPiF

Ania Lewandowska wraz z mężem i córkami znalazła swoje miejsce w Barcelonie. Polka wzbudza ogromne zainteresowanie zagranicznej prasy. Niedawno bliżej przyjrzano się jej życiorysowi. Tak w Hiszpanii nazwali celebrytkę. Jest powód do dumy?

Ania Lewandowska w Barcelonie

Po transferze Roberta Lewandowskiego cała rodzina trafiła do Hiszpanii, gdzie zaczęła z sukcesem rozwijać swoją karierę. Piłkarz regularnie trenuje i występuje na tamtejszych stadionach, a Ania Lewandowska rozwija liczne biznesy.

Międzynarodowa popularność sprawiła, że zagraniczne media są coraz ciekawsze życia małżeństwa. Niedawno mogliśmy dowiedzieć się, jak sławne portale postrzegają Roberta Lewandowskiego. Teraz pod lupę wzięli Anię Lewandowską.

Ania Lewandowska (28).jpg
Zagraniczna prasa pisze o Ani Lewandowskiej, fot. KAPiF
Robert Lewandowski pokazał zdjęcie z plaży. Fani nie wierzą w to, co zobaczyli Co się dzieje z Anną Lewandowską? Serio tak powiedziała? Najpierw informacje o chorobie, a teraz to!

Majątek Ani i Roberta Lewandowskich

O polskim piłkarzu niedawno usłyszał cały świat ze względu na ranking najlepiej zarabiających mistrzów murawy 2023 roku. Na liście "Frobesa" Robert Lewandowski uplasował się na 10. miejscu, nieopodal największych sław piłki nożnej.

Pokaźnymi zarobkami może pochwalić się także Ania Lewandowska. Prowadzone działalności w Polsce i za granicą zaczęły interesować hiszpańskie media. Niedawno tamtejsza prasa przybliżyła czytelnikom sylwetkę Polki. Jej wieloletnie dokonania zostały podsumowane jednoznacznym stwierdzeniem. Gwiazda zgodziłaby się z takim określeniem?

Co hiszpańskie media mówią o Ani Lewandowskiej?

Hiszpańska prasa przyjrzała się działalnościom gwiazdy, począwszy od marki zdrowej żywności, suplementów, kosmetyków wegańskich, cateringu czy aplikacji dietetyczno-treningowej. Już sama lista biznesów, nad którymi sprawuje pieczę Ania Lewandowska, robi wrażenie.

Anna Lewandowska to jedna z najpopularniejszych osobistości w Polsce. […] Bizneswoman ma 5 firm i zatrudnia ponad 200 pracowników - przedstawiono gwiazdę.

Mało brakuje, by zagraniczne media rozpisywały się o małżeństwie tak często jak rodzima prasa. Taka popularność tylko zwiększy możliwości duetu. Z takim opisem przecież trudno się nie zgodzić. 

Ania Lewandowska (27).jpg
Zagraniczna prasa pisze o Ani Lewandowskiej, fot. KAPiF
Ania Lewandowska (26).jpg
Zagraniczna prasa pisze o Ani Lewandowskiej, fot. KAPiF

Źródło: Pomponik