Wyszukaj w serwisie
newsy tylko u nas foto telewizja kobieta quizy
Swiatgwiazd.pl > Newsy > Anna Lewandowska wrzuciła głos do urny w Barcelonie, a po chwili zrobiła coś takiego! Skutki tej decyzji zobaczyli w Polsce
Weronika Chmielewska
Weronika Chmielewska 15.10.2023 14:16

Anna Lewandowska wrzuciła głos do urny w Barcelonie, a po chwili zrobiła coś takiego! Skutki tej decyzji zobaczyli w Polsce

Anna Lewandowska
Anna Lewandowska podjęła ważną decyzję po wyborach, fot. KAPiF/instagram.com/annalewandowska/

15 października tłum Polaków na całym świecie ruszył do lokali wyborczych, by oddać swój głos w wyborach parlamentarnych. Wśród nich nie zabrakło także Anny Lewandowskiej, która swoją kartę pobrała w Hiszpanii. Zaraz po głosowaniu podjęła zaskakującą decyzję.

Anna Lewandowska nie zapomniała o wyborach

Wybory do Sejmu i Senatu zjednoczyły rzeszę gwiazd, które w mediach społecznościowych chętnie dają przykład innym obywatelom. Niezależnie od poglądów, wartości, a nawet miejsca zamieszkania większość dumnie kroczy do urn wyborczych.

Anna Lewandowska, która na co dzień mieszka w słonecznej Barcelonie, poświęciła swój poranek, by oddać głos w wyborach. W tym celu nawet nie musiała przylatywać do Polski. Gwiazdy chętnie biorą udział także poza granicami kraju.

Wcześniej Ania i Lewy, a teraz Piotr Zieliński i Laura. Oto nowy kapitan reprezentacji i jego śliczna żona

Anna Lewandowska pokazała zdjęcie przed urną wyborczą

Jak wielu Polaków, żona Roberta Lewandowskiego zrelacjonowała swój udział w wyborach w mediach społecznościowych. W niedzielny poranek udała się do polskiego konsulatu w Barcelonie.

W najnowszym poście widać, jak Anna Lewandowska w codziennym stroju, bez makijażu jest zaraz przed wrzuceniem swojej wypełnionej karty do urny wyborczej. Zaraz po opublikowaniu zdjęcia gwiazda zaskoczyła swoich obserwatorów radykalnym krokiem. Brak opisu nie był jedynym zaskoczeniem.

Anna Lewandowska zaskoczyła decyzją

Choć postawa gwiazdy jest godna pochwały, Anna Lewandowska tym razem nie pozwoliła internautom na ocenę jej wyboru. W poście sprzed urny wyborczej została usunięta możliwość pozostawienia komentarza.

Tematyka związana z polityką jest rzadkością na profilu gwiazdy. Mimo to chciała pochwalić się obywatelskim obowiązkiem, jednocześnie nie rozpoczynając niepotrzebnych dyskusji. Jej postawa może zachęcić niezdecydowanych Polaków do podobnej decyzji.