Wyszukaj w serwisie
newsy tylko u nas foto telewizja kobieta quizy
Swiatgwiazd.pl > Newsy > Anna Lewandowska reaguje na krytykę fanów. Miała już dość krzywdzących słów
Paweł Sekmistrz
Paweł Sekmistrz 11.11.2023 09:19

Anna Lewandowska reaguje na krytykę fanów. Miała już dość krzywdzących słów

Anna Lewandowska reaguje na krytykę fanów, fot. instagram.com/annalewandowska
Anna Lewandowska reaguje na krytykę fanów, fot. instagram.com/annalewandowska

Anna Lewandowska ma już dość. W nagraniu opublikowanym na Instagramie zwróciła się do swoich fanów, przede wszystkim tych, którzy krytykują niektóre z jej aktywności. Tak mocno jeszcze nie było.

Anna Lewandowska mierzy się z krytyką

Anna Lewandowska od lat jest jedną z najpopularniejszych influencerek w Polsce, która zdobywa coraz większą sympatię również na całym kontynencie. Transfer jej męża Roberta Lewandowskiego do barcelońskiego klubu tylko podniósł jej zasięgi.

Niestety, wraz ze wzrostem rozpoznawalności, pojawia się również hejt, którego ofiarą gwiazda padła już nie raz. W nowym nagraniu opublikowanym w mediach społecznościowych, sportsmenka zwróciła się do swoich krytyków.

Anna Lewandowska (1).png
Anna Lewandowska zwróciła się do swoich krytyków, fot. KAPiF
Anna Lewandowska już nie jest twarzą znanej marki. Po burzy w sieci przedstawiciel firmy zabrał głos "Kryzys jakiego nie było", "Mają jej dość"... Lewandowscy pod lupą. Zebraliśmy najnowsze doniesienia z kraju i zagranicy

Taniec Anny Lewandowskiej

Anna Lewandowska rozpoczęła nową przygodę w swoim życiu. W Barcelonie postanowiła uczęszczać do szkoły tańca. W nagraniu opublikowanym na Instagramie opowiedziała o swoich postępach.

Zwróciła się też do swoich fanek sugerując im, by nie bały się spełniać swoich marzeń nawet, gdy wydaje im się, że w ich wieku nie wypada już robić pewnych rzeczy. Influencerka zaczepiła też swoich krytyków, którym jej wypowiedź zdecydowanie pójdzie w pięty!

Anna Lewandowska (5).png
Anna Lewandowska uczęszcza na zajęcia taneczne, fot. KAPiF

Anna Lewandowska mocno o hejterach

Ania po przeprowadzce do Barcelony zaczęła intensywnie rozwijać swoją taneczną pasję. Najbardziej kocha bachatę, ale bierze też udział w innych zajęciach. Po jednym z treningów postanowiła odnieść do wielu krytycznych słów pod swoim adresem.

Jest to niesamowite doświadczenie i ogromne wyzwanie. Dobrze wiem, co czasami niektóre osoby piszą, albo mówią, że nie potrafię tańczyć. Mnie to nie obchodzi, dzisiaj nie o tym. Dla mnie to jest wyzwanie. Kocham wyzwania. Chce pokazać wam, że jeżeli chcecie się nauczyć czegoś, nie musicie tego robić świetnie od razu. Po prostu ćwiczcie, czerpcie z tego satysfakcję, miejcie tak zwane "enjoy". - orzekła Anna Lewandowska.

W istocie internauci wielokrotnie wytykali już żonie Roberta Lewandowskiego, że taniec nie jest jej najlepszą stroną. Dziś gwiazda udowadnia jednak, że ich komentarze nie robią na niej większego wrażenia.

Anna Lewandowska (2).png
Anna Lewandowska, fot. KAPiF
Anna Lewandowska (3).png
Anna Lewandowska, fot. KAPiF
Anna Lewandowska (4).png
Anna Lewandowska, fot. KAPiF