Wyszukaj w serwisie
newsy tylko u nas foto telewizja kobieta quizy
Swiatgwiazd.pl > Newsy > Przesadziła z operacjami plastycznymi? Anna Lewandowska w ogniu krytyki
Katarzyna Derda
Katarzyna Derda 08.10.2023 23:10

Przesadziła z operacjami plastycznymi? Anna Lewandowska w ogniu krytyki

Anna Lewandowska
Anna Lewandowska, fot. KAPiF

Anna Lewandowska wygląda świetnie bez względu na okoliczności. W sieci nie brakuje jednak plotek o tym, że jej nienaganna uroda nawet bez makijażu i po treningu jest efektem zabiegów medycyny estetycznej. Internauci w pewnym momencie zarzucili jej nawet, że przesadza z operacjami.

Czy Anna Lewandowska miała operacje plastyczne?

Nieskazitelna uroda Lewandowskiej jest już legendarna. Żona Roberta często publikuje zdjęcia i nagrania z treningów, na których nie ma makijażu. Jednak nawet fotografie wykonane po bardzo intensywnej serii ćwiczeń pokazują idealną cerę i gładką buzię. Jak to możliwe?

Wiadomo, że Anna przykłada ogromną wagę do dbania o wygląd. W 2019 roku założyła zresztą własną markę Phlov, która produkuje kosmetyki do pielęgnacji twarzy. Na Instagramie Lewej można zobaczyć liczne filmy, na których pokazuje, jak stosuje własne specyfiki lub wykonuje domowe rytuały kosmetyczne.

Głosów na temat jej rzekomych operacji plastycznych pojawiło się jednak w pewnym momencie na tyle dużo, że w sprawie wypowiedział się Krzysztof Gojdź, specjalista medycyny estetycznej uwielbiany przez gwiazdy. Co wyznał w oświadczeniu?

Anna Lewandowska.jpg
Anna Lewandowska, fot. KAPiF
Anna Lewandowska poinformowała o chorobie. Nikt nie wiedział, z czym musi się zmagać

Specjalista medycyny estetycznej o Annie Lewandowskiej

Krzysztof Gojdź to specjalista, któremu zaufały nawet tak wielkie zagraniczne gwiazdy, jak Paris Hilton, Lana Del Rey czy Jennifer Lopez. W rozmowie z portalem Plotek ocenił wygląd Lewandowskiej. Dziennikarz zapytał go, czy to możliwe, by używała botoksu. 

Uwielbiam Ankę. Na żywo o wiele lepiej wygląda niż na zdjęciach. Czy coś poprawiała w twarzy? Może tak, może nie. Uważam, że jest przepiękną kobietą. Jeżeli cokolwiek robi, to w sposób naturalny i wyważony. Na pewno korzysta z dobrych lekarzy medycyny estetycznej. Jest absolutnie piękną, naturalną dziewczyną – wyznał ekspert.

Internauci są jednak zupełnie innego zdania. Pod jednym ze zdjęć rozpętała się prawdziwa burza, a w komentarzach nie brakuje przykrych słów. Przytaczamy je poniżej.

Anna Lewandowska.jpg
Anna Lewandowska, fot. KAPiF

Anna Lewandowska skrytykowana za wygląd

Lewandowska jakiś czas temu opublikowała zdjęcie podczas podróży samolotem. Żona Roberta nie ma na nim makijażu. Także jej wygląd jest bardzo swobodny: zwyczajna, szara bluza z kapturem pokazuje pełen luz Anny. Pod oczami gwiazdy znajdują się nawilżające, kosmetyczne płatki, zapobiegające przesuszeniu skóry podczas lotu. Fani przyjrzeli się fotografii uważnie, po czym zaczęli grzmieć.

  • Warto zastanowić się nad ograniczeniem medycyny estetycznej. To nie wygląda dobrze.
  •  Usta Jokera. Naturalne były ładniejsze.
  • Dla mnie to już inna osoba... Niepodobna do siebie
  • Po co te zabiegi z polikami? Sport wystarczająco konserwuje. A wyróżniało Panią właśnie to: naturalność. Niestety już nie, a szkoda – czytamy w komentarzach.
Anna Lewandowska.jpg
Anna Lewandowska, fot. KAPiF
Anna Lewandowska.jpg
Anna Lewandowska, fot. KAPiF
Anna Lewandowska.jpg
Anna Lewandowska, fot. KAPiF