Wyszukaj w serwisie
newsy tylko u nas foto telewizja kobieta quizy
Swiatgwiazd.pl > Newsy > Ogłosiła koniec. Po serii niepokojących doniesień, Anna Lewandowska zabrała głos: "Kilka słów o zmianach, które nadchodzą"
Anna Lipska
Anna Lipska 17.09.2023 19:19

Ogłosiła koniec. Po serii niepokojących doniesień, Anna Lewandowska zabrała głos: "Kilka słów o zmianach, które nadchodzą"

Anna Lewandowska ogłasza koniec i informuje o zmianach
Anna Lewandowska poinformowała o zmianach, fot. Instagram

Anna Lewandowska cała w emocjach zwróciła się do swoich fanów w relacji na Instagramie. Poinformowała ich o zmianach, jakie nadchodzą. Co powiedziała?

Anna Lewandowska i jej biznesy

Anna Lewandowska jest właścicielką wielu firm i bierze udział w projektach swojego męża. Z sukcesem prowadzi firmę produkującą kosmetyki, posiada markę ze zdrową żywnością, a także ma własną aplikację treningową. 

W 2018 roku otworzyła również Healthy Center by Ann w Warszawie. To miejsce, w którym klienci mogli poćwiczyć i uzyskać rady od dobrze wyszkolonych trenerów.

Trener Polaków rozpłakał się po finale. Tego dnia przeżywał osobisty dramat

Anna Lewandowska i Robert Lewandowski przechodzą kryzys?

Ostatnio jednak obserwatorzy Anny są skupieni na doniesieniach na temat kryzysu w związku trenerki i Roberta Lewandowskiego. 

Piłkarz podczas niektórych wywiadów nie nosi obrączki, a do tego nie dotarł zamówiony na urodziny jego żony. To wystarczyło, żeby media zapłonęły i pojawiły się plotki, że u Lewandowskich nie dzieje się najlepiej. 

Do tego internauci dorzucili do tego teorię o tym, jakoby Anna miała romansować z innymi mężczyznami.  Wszystko oczywiście okazało się niczym niepodpartymi plotkami. Małżonkowie mają się świetnie, a niedawno celebrowali kolejną rocznicę.

Anna i Robert Lewandowscy, fot. KAPIF
Anna i Robert Lewandowscy, fot. KAPIF
Anna i Robert Lewandowscy, fot. KAPIF
Anna i Robert Lewandowscy, fot. KAPIF

Jednak teraz Anna Lewandowska ogłosiła koniec…

Anna Lewandowska ogłasza koniec

Anna Lewandowska już kilka tygodni temu podzieliła się z fanami ważną decyzją. Postanowiła rozwijać swoje firmy w Barcelonie, tam, gdzie obecnie mieszka. To dlatego zadecydowała się zamknąć Healty Center by Ann w Warszawie we wrześniu 2023 roku. 

"Moi drodzy, dziś kilka słów o zmianach, które nadchodzą. Nie jest to dla mnie łatwe. [...] Mam marzenia, które chcę realizować. Chcę rozwijać swoje firmy też tutaj, w Barcelonie. [...] Podjęłam ważne decyzje, niełatwe, aż łezka się w oku kręci, ale przygoda z Healthy Center by Ann we wrześniu dobiega końca" - mówiła w lipcu.

Właśnie nadszedł ten monet i Anna Lewandowska po ostatnim treningu przemówiła do fanów. Wyznała, że zamknięcie tego miejsca, wiązało się z ogromnymi emocjami. Ania nie żegna się całkowicie z biznesami w Polsce.

"Jest we mnie tyle emocji, ale też jestem bardzo wdzięczna za to, co wydarzyło się tutaj przez wiele lat, bo dzisiaj moje ostatnie spotkanie z Healthy Center by Ann. Zaraz cały mój team przenosi się do Palm Studio, gdzie będą prowadzili treningi. Czasem będę wpadała też tam. Widzimy się na obozach, healthy weekendach i szykujemy dla was jeszcze dużo, dużo różnych aktywności. Ja wam z tego miejsca bardzo dziękuję. [...]. Co to był za trening! Dziękuję wam za wszystkie lata pracy, za wasz wylany pot, za lata spotkań, za tyle emocji" - podsumowała na swoim profilu. 

Czekamy na relacje z nowych projektów Anny Lewandowskiej.

Anna Lewandowska, fot. Instagram
Anna Lewandowska, fot. Instagram
Anna Lewandowska, fot. Instagram
Anna Lewandowska, fot. Instagram
Anna Lewandowska, fot. Instagram
Anna Lewandowska, fot. Instagram