Wyszukaj w serwisie
newsy tylko u nas foto telewizja kobieta quizy
Swiatgwiazd.pl > Newsy > Po doniesieniach o kryzysie Anna Lewandowska odwiedziła "DDTVN". Wzruszające słowa o "pięknych momentach i przykrych chwilach"
Kamil Kozłowski
Kamil Kozłowski 16.09.2023 15:48

Po doniesieniach o kryzysie Anna Lewandowska odwiedziła "DDTVN". Wzruszające słowa o "pięknych momentach i przykrych chwilach"

Anna Lewandowska w Dzień Dobry TVN
Anna Lewandowska w Dzień Dobry TVN, fot. KAPIF/TVN

Anna Lewandowska w “Dzień Dobry TVN” otworzyła się przed Pauliną Krupińską i Damianem Michałowskim. Dla fanów królowej fitnessu to garść informacji na temat jej małżeństwa z Robertem.

Kiedy Anna i Robert Lewandowscy wzięli ślub?

Fani zamarli, gdy w mediach pojawiły się już na pierwszy rzut oka wydające się na nieprawdziwe informacje o kryzysie w małżeństwie Roberta i Anny Lewandowskich. Spekulacje, które bazowały w oparciu o zdjęcia małżonków nie noszących obrączek ślubnych, doczekały się licznych przedruków. 

Doniesienia te były o tyle zaskakujące, że jeszcze kilka tygodni temu Robert i Ania odnowili przysięgę małżeńską. Ślubowali sobie miłość we Włoszech w obecności bliskich. Internet obiegła seria romantycznych zdjęć, które bez wątpienia są dowodem na to, że polska “power couple” przeżywa drugą miłość.

Robert i Anna Lewandowscy 1.png
Anna i Robert Lewandowscy pobrali się w 2013 roku, fot. KAPIF
"Na żywo wygląda lepiej". Chirurg gwiazd o operacjach plastycznych Anny Lewandowskiej. Co poprawiła? Ubrudzone ciało, ubłocona twarz… Są nowe zdjęcia Anny Lewandowskiej po długiej przerwie. Co się z nią działo?!

Anna Lewandowska w "Dzień Dobry TVN"

Lewandowscy dotychczas nie sprawiali wrażenia przejętych plotkami. Zamiast je dementować, publikowali kolejne romantyczne zdjęcia. Jedno z nich zrobiła ich starsza córeczka, Klara. Tym większą atrakcją dla widzów sobotniego wydania “Dzień Dobry TVN” była wizyta Anny.

Anna i Robert Lewandowscy w obiektywie córki, fot. Instagram
Anna i Robert Lewandowscy w obiektywie córki, fot. Instagram

Gospodynią odcinka była Paulina Krupińska, czyli serdeczna koleżanka królowej fitnessu. Nie sposób nie oprzeć się wrażeniu, że dzięki temu gwiazda o wiele bardziej była wylewna, niż w innych udzielonych w ostatnim czasie wywiadach.

Lewandowska odpowiedziała na najróżniejsze pytania. Mówiła zarówno o macierzyństwie, małżeństwie oraz planach zawodowych. Większość widzów najbardziej interesowały wyznania dotyczące Roberta.

Anna Lewandowska o Robercie Lewandowskim w "Dzień Dobry TVN"

Lewandowska nie kryła dumy z formy ukochanego. Podkreśliła, od jak dawna walczy o sukces polskiej kadry. Wspomniała przy tym o skrajnie różnych momentach, z jakimi Robert musi się mierzyć jako piłkarz"

Reprezentacja budzi wiele emocji. Mój mąż jest już 15 lat w reprezentacji Polski. Przeżyliśmy wiele pięknych chwil z reprezentacją, jak i wiele przykrych momentów. Jedyne co mogę powiedzieć, to Robert bardzo przeżywa te mecze i bardzo mu zależy. Wiem o tym, jak bardzo chce. Także tego typu znaki to są nasze połączenia między nami, ale po prostu wiem, jak mu jest ciężko.

Przy okazji 35-latka dodała, że wrzesień spędza w Warszawie ze względu na zobowiązania zawodowe. Niedawno świętowała 5. urodziny magazynu “Vogue Polska”. Wróciła też na chwilę wspomnieniami do 10. rocznicy ślubu z Robertem:

Chciałam zrobić mężowi niespodziankę na naszą 10. rocznicę ślubu, no i zapisałam się na te tańce. Zaczęło pisać do mnie bardzo ludzi z Polski, że chcą zacząć chodzić, nauczyciele zaczęli mi dziękować za wsparcie, bo mają przepełnione sale treningowe, dlatego ruszyłam z bachatą w aplikacji. Mogę też już powoli zdradzić, że będę rozwijać ten projekt nie tylko w Polsce, ale również w Barcelonie. Ruszam z siłownią, otwieram nowe miejsce treningowe (...) i w planie też jest szkoła tańca.

Słowa Anny jasno wskazują na to, iż wspiera ukochanego na dobre i na złe, a plotki o kryzysie należy włożyć między bajki. 

Anna Lewandowska w Dzień Dobry TVN
Anna Lewandowska w Dzień Dobry TVN
Anna Lewandowska w Dzień Dobry TVN
Anna Lewandowska w Dzień Dobry TVN

Anna i Robert Lewandowscy.jpg

Robert i Anna Lewandowscy (4).png
Anna i Robert Lewandowscy, fot. KAPIF
Robert i Anna Lewandowscy (5).png
Anna i Robert Lewandowscy, fot. KAPIF
Robert i Anna Lewandowscy (3).png
Anna i Robert Lewandowscy, fot. KAPIF
Robert i Anna Lewandowscy (2).png
Anna i Robert Lewandowscy, fot. KAPIF