Wyszukaj w serwisie
newsy tylko u nas foto telewizja kobieta quizy
Swiatgwiazd.pl > Newsy > Ubrudzone ciało, ubłocona twarz… Są nowe zdjęcia Anny Lewandowskiej po długiej przerwie. Co się z nią działo?!
Katarzyna Derda
Katarzyna Derda 17.08.2023 20:17

Ubrudzone ciało, ubłocona twarz… Są nowe zdjęcia Anny Lewandowskiej po długiej przerwie. Co się z nią działo?!

Anna Lewandowska
Anna Lewandowska wróciła, fot. KAPiF; instagram.com/annalewandowska

Anna Lewandowska, zazwyczaj tak aktywna w mediach społecznościowych, zupełnie niespodziewanie znikła na kilka tygodni i nikt nie miał pojęcia, co się z nią działo. Niepokój fanów był tak potężny, że jej menadżer musiał wydać oświadczenie. Teraz w sieci pojawiło się nowe zdjęcie Lewej. Wygląda na nim jak czupiradło, co się z nią ostatnio działo?

Anna Lewandowska zniknęła. Co się z nią dzieje?

Lewandowska jest jedną z najaktywniejszych i najpopularniejszych osób wśród polskich gwiazd. Na Instagramie ma prawie 5,5 miliona obserwujących, co jest imponującym wynikiem. Żona Roberta Lewandowskiego regularnie chwaliła się internautom, co dzieje się w jej życiu. I nagle znikła.

Ostatni wpis Anny pochodził z 5 sierpnia. Relacjonowała wtedy błogi czas spędzany z rodziną: mężem i dziećmi. Niestety, tuż po tej publikacji nie zamieściła ani kolejnych postów, ani nawet relacji. Po dłuższym czasie fani zaczęli się zastanawiać, co się z nią dzieje.

W końcu o całej sytuacji wypowiedział się jej menadżer. Poniżej zamieszczamy jego oświadczenie.

Anna Lewandowska.jpg
Anna Lewandowska, fot. KAPiF
Niepokojące doniesienia o Céline Dion. Czy stało się najgorsze? Fani mają powody do zmartwień

Co robiła Anna Lewandowska?

Powód nieobecności Anny Lewandowskiej jest bardzo prosty – przebywa na wakacjach. Dobiegają one końca i już wkrótce wróci do swoich codziennych obowiązków – poinformował management Lewej w rozmowie z portalem Pudelek.

Słowa te nie do końca zaspokoiły ciekawość fanów. Nie ukoiły też ich niepokoju, ponieważ zawsze do tej pory Ania, nawet będąc na wakacjach, chwaliła się zdjęciami. Teraz, po wielu dniach ciszy, pojawiła się pierwsza relacja. Dowiedzieliśmy się, co się z nią działo.

Anna Lewandowska.jpg
Anna Lewandowska, fot. KAPiF

Anna Lewandowska wróciła! Pokazała zdjęcie

Anna dopiero dzisiaj wróciła na Instagram. W jej relacji na Instastories pojawiło się zadziwiające zdjęcie: jest na nim cała ubłocona, mokre włosy ma w nieładzie, ale na twarzy widnieje promienny uśmiech.

Jedna z najlepszych podróży w moim życiu. Pora wracać do domu – napisał Lewa.

Na fotografii oznaczyła też Aleksandrę Dec. Jest to przyjaciółka trenerki. Poznały się jeszcze za czasów działalności sportowej w reprezentacji Polski w karate. Także Dec ma na koncie wiele medali. Obecnie zajmuje się marketingiem i organizacją wydarzeń, a przede wszystkim należy do ścisłego Heathy Teamu Anny Lewandowskiej.

Wynika z tego, że gdziekolwiek była i gdziekolwiek zniknęła gwiazda, była w otoczeniu życzliwych jej osób.

Anna Lewandowska.jpg
Anna Lewandowska, fot. instagram.com/annalewandowska
Anna Lewandowska.jpg
Anna Lewandowska, fot. KAPiF