Wyszukaj w serwisie
newsy tylko u nas foto telewizja kobieta quizy
Swiatgwiazd.pl > Newsy > "Na żywo wygląda lepiej". Chirurg gwiazd o operacjach plastycznych Anny Lewandowskiej. Co poprawiła?
Anna Lipska
Anna Lipska 13.09.2023 17:49

"Na żywo wygląda lepiej". Chirurg gwiazd o operacjach plastycznych Anny Lewandowskiej. Co poprawiła?

Anna Lewandowska korzysta z chirurgii estetycznej?
Anna Lewandowska, fot. KAPIF

Anna Lewandowska w sieci promuje naturalność, ale już niejednokrotnie była oskarżana o korzystanie z dobrodziejstw współczesnej medycyny estetycznej. Cała prawdę o jej zabiegach zdradził Krzysztof Gojdź. Co powiedział chirurg gwiazd? 

Anna Lewandowska dba o zdrowie

Anna Lewandowska z racji zawodu, ale też tego, że jest świadoma kobietą, dba o zdrowie swoje i swojej rodziny. Chodzi nie tylko o aktywność fizyczną, ale tez o odpowiednią dietę i suplementację.

Na jej Instagramie nie brakuje relacji z siłowni, czy z kuchni, gdzie przyrządza zdrowe i pełnowartościowe dania.

Paulina Smaszcz przekazała druzgocące wieści. "Obyś zdechła". Już nie może czuć się bezpiecznie w domu?

Anna Lewandowska dba o urodę

Anna Lewandowska jak każda kobieta dba także o urodę. Nie tylko sport i dieta są tu ważne:

"Do swojego ciała podchodzę holistycznie, dbam nie tylko o to, aby być aktywną, ale również o to, aby zdrowo się odżywiać i regenerować poprzez dobry sen. To jest dla mnie fundament. Jak każda kobieta uwielbiam także pielęgnację. Kilka lat temu zmieniłam moje rytuały pielęgnacyjne — staram się używać przede wszystkim naturalnych kosmetyków - mówiła Plejadzie.

Kiedy się ogląda zdjęcia Ani na Instagramie, można odnieść wrażenie, że czas się dla niej zatrzymał. Nie brakuje plotek, że to ingerencje chirurgiczne powodują, że wygląda dobrze nawet bez makijażu i zmęczona po treningu.

Anna Lewandowska robiła operacje plastyczne? Krzysztof Gojdź ocenia

Krzysztof Gojdź to znany specjalista medycyny estetycznej. Zaufały mu wielkie gwiazdy jak Paris Hilton, Lana Del Rey czy sama Jennifer Lopez. 

W rozmowie z Plotkiem zgodził się ocenić wygląd Anny Lewandowskiej. Czy krytykanci Anny Lewandowskiej mają rację, że nadużywa botoksu?

“Uwielbiam Ankę. Na żywo o wiele lepiej wygląda niż na zdjęciach. Czy coś poprawiała w twarzy? Może tak, może nie. Uważam, że jest przepiękną kobietą. Jeżeli cokolwiek robi, to w sposób naturalny i wyważony. Na pewno korzysta z dobrych lekarzy medycyny estetycznej. Jest absolutnie piękną, naturalną dziewczyną” - powiedział.

Zdaniem Gojdzia Anna Lewandowska nie jest już tylko polską gwiazdą, ale światową. Podziwia jej sukcesy:

"Dużo dziewczyn w Polsce będzie ją hejtować, bo ma wspaniałą karierę, sama do wielu rzeczy doszła, nie tylko dzięki Noblom Roberta. Ma fajny pomysł na siebie i na życie. Mieszka w fajnym miejscu. Ludziom z Polski to się nie podoba. Coś na ten temat wiem, bo sam jestem hejtowany w Polsce" - podsumował Krzysztof Gojdź.

I co wy na to?