Wyszukaj w serwisie
newsy tylko u nas foto telewizja kobieta quizy
Swiatgwiazd.pl > Newsy > Najpierw plotki o kryzysie, a teraz TO! Anna Lewandowska ma nową fryzurę. Odważna zmiana wizerunku
Weronika Chmielewska
Weronika Chmielewska 14.09.2023 17:50

Najpierw plotki o kryzysie, a teraz TO! Anna Lewandowska ma nową fryzurę. Odważna zmiana wizerunku

Anna Lewandowska
Anna Lewandowska przeszła metamorfozę, fot. KAPiF

Anna Lewandowska zaskoczyła internautów sporą metamorfozą. Takiej fryzury jeszcze nie miała. Z nowym wizerunkiem z łatwością wpasuje się w klimat słonecznej Barcelony. Po wielu spekulacjach na temat własnego wyglądu postawiła odważnie zaszaleć.

Metamorfoza Anny Lewandowskiej

Nie od dziś wiadomo, że gwiazda dba o każdy aspekt swojego życia. W zachowaniu zdrowej i szczupłej sylwetki pomagają jej regularne ćwiczenia oraz dieta, którą chętnie dzieli się z internautami.

Wiele uwagi skupia także na wizerunku. Nieskazitelny wygląd sprawił, że Anna Lewandowska wielokrotnie była posądzana o dokonanie drobnych korekt. Choć w mediach społecznościowych promuje naturalność, nie brak sceptyków.

Teraz postawiła na widoczną zmianę. Takiej metamorfozy mało kto by się spodziewał.

Anna Lewandowska (43).jpg
Anna Lewandowska przeszła metamorfozę, fot. KAPiF
Ubrudzone ciało, ubłocona twarz… Są nowe zdjęcia Anny Lewandowskiej po długiej przerwie. Co się z nią działo?! Wyciekła informacja o przeszłości Anny Lewandowskiej. Nie wiedzieliśmy, że było tak źle. "Musieli korzystać z pomocy Caritasu"

Nowa fryzura Anny Lewandowskiej

Internauci z pewnością kojarzą żonę Roberta Lewandowskiego jako szczupłą brunetkę o pięknie wyrzeźbionym ciele. Okazuje się, że gwiazda postanowiła zerwać z takim wizerunkiem. W mediach społecznościowych opowiedziała o najbliższych planach.

Zaskakujące okazały się włosy Anny Lewandowskiej. Zamiast brązowych fal, gwiazda pokazała się internautom w pięknym, ciepłym blondzie. To nie jedyna nowość w jej wyglądzie.

Anna Lewandowska2.PNG
Anna Lewandowska przeszła metamorfozę, fot. instagram.com/annalewandowska/

Nie tylko nowa fryzura. Co jeszcze zmieniła Anna Lewandowska?

Oprócz zmiany koloru gwiazda zdecydowała się także na odważne cięcie. Na nagraniu nieśmiało spod czapki wystawała jej delikatna grzywka. Warto nadmienić, że ostatnio na taki krok Anna Lewandowska zdecydowała się w 2019 roku.

Po serii plotek o kryzysie w związku, które – patrząc na publikacje Lewandowskich w social mediach – są wyssane z palca, wydaje się, że Anna postanowiła poprawić sobie humor wizytą u fryzjera. 

Anna Lewandowska1.PNG
Anna Lewandowska przeszła metamorfozę, fot. instagram.com/annalewandowska/
Anna Lewandowska3.PNG
Anna Lewandowska przeszła metamorfozę, fot. instagram.com/annalewandowska/
Anna Lewandowska (41).jpg
Anna Lewandowska przeszła metamorfozę, fot. KAPiF
Anna Lewandowska (42).jpg

Tym razem postawiła na kilka pasm włosów ściętych na skos. Choć internauci nie zobaczyli w całości jej metamorfozy, już na pierwszy rzut oka widać dodatkową pewność siebie. Teraz pozostaje nam czekać, aż zabłyśnie w nowym wizerunku na czerwonym dywanie.