Wyszukaj w serwisie
newsy tylko u nas foto telewizja kobieta quizy
Swiatgwiazd.pl > Newsy > Anna Lewandowska z pilnym oświadczeniem. Sprawa jest tak poważna, że zablokowała komentarze
Paweł Sekmistrz
Paweł Sekmistrz 20.09.2023 08:53

Anna Lewandowska z pilnym oświadczeniem. Sprawa jest tak poważna, że zablokowała komentarze

Anna Lewandowska z pilnym oświadczeniem, fot. instagram.com/annalewandowska
Anna Lewandowska z pilnym oświadczeniem, fot. instagram.com/annalewandowska

Anna Lewandowska opublikowała w swoich mediach społecznościowych pilne oświadczenie, w którym wystosowała apel do wszystkich swoich odbiorców. Słowa gwiazdy mogą dać do myślenia.

Anna Lewandowska z pilnym apelem do Polaków

Anna Lewandowska we wtorek wieczorem opublikowała w swoich mediach społecznościowych nagranie, na którym zwróciła się do internautów z wyjątkowo poważnym apelem.

Choć od jakiegoś czasu gwiazda wraz z mężem mieszka w Hiszpanii, w jej sercu wciąż pozostaje obecny kraj ojczysty. Korzystając zatem z szerokiego zasięgu swojego Instagrama (5,5 mln odbiorców) podjęła próbę przygotowania polskich fanów na niełatwy czas, który właśnie się dla nich rozpoczyna.

Anna Lewandowska (1).png
Anna Lewandowska pilnie zaapelowała do Polek i Polaków, fot. KAPiF
Anna Lewandowska rodziła, a Robert w tym czasie… Po latach opowiedziała o porodach. To nie są cukierkowe historie Filip Chajzer zniknął z "DDTVN". Teraz tak chce zarabiać na życie. To koniec z telewizją?

Anna Lewandowska ostrzega Polki i Polaków

Anna Lewandowska przestrzegła swoich odbiorców z Polski, że w najbliższym czasie mogą stać się ofiarami manipulacji szerzonych przez polityków. Wszystko w związku z kampanią wyborczą i zbliżającymi się wyborami parlamentarnymi.

Gwiazda nie ukrywa, że ma świadomość, że wielu Polaków będzie miało już serdecznie dość tej cynicznej gry - to jednak nie powód, by nie iść na głosowanie, które okazać może się fundamentalne dla przyszłości naszego kraju.

Głosujmy nie dlatego, że musimy, ale dlatego, że możemy. To wielki przywilej. Głosujcie zgodnie z własnym sumieniem, nie wsłuchując się w obietnice, ale w wasze wartości i przekonania - prosiła Anna Lewandowska.

Anna Lewandowska (2).png
Anna Lewandowska zachęca do udziału w wyborach parlamentarnych, fot. KAPiF

Anna Lewandowska zwraca się do kobiet

Anna Lewandowska doskonale wie, jak wiele siły mają w sobie kobiety oraz ile mogą osiągnąć, gdy zechcą wprowadzić realne zmiany w swoim otoczeniu, również tym politycznym. Influencerka poprosiła więc, by nie ignorowały zbliżających się wyborów i tłumnie stawiły się przy urnach.

Rozliczajmy polityków za to, co zrobili, a nie za to, co obiecują. 15 października przez jeden dzień to my będziemy mieć realną władzę, bo wybory to wielkie święto demokracji. Nasze święto. Dlatego jeszcze raz proszę i apeluję, szczególnie do kobiet, nie dajcie się zniechęcić i nie zostańcie tego dnia w domu - orzekła gwiazda.

Anna Lewandowska (3).png
Anna Lewandowska, fot. KAPiF
Anna Lewandowska (5).png
Anna Lewandowska, fot. KAPiF
Anna Lewandowska (4).png
Anna Lewandowska, fot. KAPiF