Wyszukaj w serwisie
newsy tylko u nas foto telewizja kobieta quizy
Swiatgwiazd.pl > Foto > Anna Mucha w odważnej kreacji na wernisażu. Wszyscy patrzyli tylko na nią
Łukasz Ossowski
Łukasz Ossowski 22.06.2024 06:54

Anna Mucha w odważnej kreacji na wernisażu. Wszyscy patrzyli tylko na nią

Anna Mucha
fot.: KAPiF

Anna Mucha odsłoniła sporo na wernisażu. Zdecydowała się na bardzo odważną kreację. Jak wyglądała?

Anna Mucha: związki

Anna Mucha to aktorka, która uwielbia wzbudzać kontrowersje. Fani śledzą nie tylko jej imponującą karierę, ale też życie prywatne. Lata temu elektryzował jej związek z Kubą Wojewódzkim. Zdecydowanie byli jedną z najbardziej intrygujących par show-biznesu. Chociaż relacja nie przetrwała, to nadal darzą się ogromną sympatią. 

Następnie gwiazda zaczęła spotykać się z Marcelem Sorą, z którym doczekała się dwojga dzieci. Niestety związek nie przetrwał próby czasu, a aktualnie partnerem Anny jest aktor, Jakub Wons.

Mucha jak nie Mucha! Zrobiła się na blond i wywołała sensację Anna Mucha przeżyła chwile grozy na spacerze

Anna Mucha w "Drag me Out"

Program „Czas na show. Drag Me Out” miał premierę 5 marca 2024 roku. To właśnie w nim w jury zasiadały trzy tak pozornie różne od siebie osoby, jak: Anna Mucha, Andrzej Seweryn i Michał Szpak.

Rozrywkowe show TVN przybliżyło widzom kulturę drag queen i sztukę dragu. Uczestnikami byli mężczyźni dobrze znani w polskim show-biznesie, a wspierały ich mentorki, czyli najbardziej znane polskie drag queen.

Jeszcze na spotkaniu prasowym z okazji premiery „Czas na Show. Drag Me Out” Mucha pokazała się w swoim „klasycznym” uczesaniu, czyli długich, ciemnych lokach. Nieco później zaskoczyła platynowym blondem i zupełnie inną fryzurą. Gwiazda uwielbia bawić się swoim wizerunkiem, co udowodniła też na ostatnim evencie.

Anna Mucha na wernisażu w czerwonej sukience

Anna Mucha 21 czerwca pojawiła się na wernisażu Fuzja Zmysłów: DUMA calls all prides. Impreza odbyła się w warszawskiej Hali Koszyki. W programie był między innymi Drag show w wykonaniu Alexis Saint Pete, pierwszej Polki w światowej sławy programie RuPaul’s Drag Race.

Odbył się również pokaz sukien Pokaz sukien Anny Muchy z programu "Drag Me Out". Była to jedna z wielkich atrakcji wernisażu. Poprowadziła ją sama Anna Mucha, która na imprezie pojawiła się w czerwonej kreacji, która uwydatniła jej krągłości. 

Ania miała na sobie kreacje z gorsetę, który podkreślił biust i spódnicą, której rozcięcie skupiało uwagę na jej zgrabnych nogach. Wyglądała fenomenalnie. Zdjęcia poniżej. 

Anna Mucha, fot. KAPiF
Anna Mucha, fot. KAPiF
Anna Mucha, fot. KAPiF
Anna Mucha, fot. KAPiF
Anna Mucha, fot. KAPiF
Anna Mucha, fot. KAPiF
Anna Mucha, fot. KAPiF
Anna Mucha, fot. KAPiF
Anna Mucha, fot. KAPiF
Anna Mucha, fot. KAPiF