Wyszukaj w serwisie
newsy tylko u nas foto telewizja kobieta quizy
Swiatgwiazd.pl > Newsy > Anna Mucha przeżyła chwile grozy na spacerze
Kamila  Szamik
Kamila Szamik 13.06.2024 07:11

Anna Mucha przeżyła chwile grozy na spacerze

Anna Mucha
fot. KAPiF

Anna Mucha chętnie dzieli się swoimi przeżyciami w mediach społecznościowych. Teraz opublikowała nagranie z niepokojącą sytuacją. 

Kariera Anny Muchy

Anna Mucha rozpoczęła swoją karierę aktorską już w wieku 10 lat. Oprócz tego występowała także w Teatrze Telewizji i pracowała w radiu. Zyskała znaczną popularność dzięki roli Magdy w kultowym serialu "M jak miłość". W 2009 roku triumfowała w programie "Taniec z Gwiazdami", przekazując całą swoją wygraną na cele fundacji "Nie jesteś sam".  

Anna często staje w centrum kontrowersji ze względu na swoje wypowiedzi w mediach. Niedawno angażowała się również jako jurorka w programie "Drag me out!". Poza tym aktywnie działa jako influencerka w sieci. Jako atrakcyjna aktorka nie tylko promuje różnorodne produkty, ale także dzieli się relacjami z podróży i zachęca do śledzenia swojej działalności zawodowej.

Teraz opublikowała nagranie, które dla wielu może wydawać się szokujące. 

Mucha nie poradziła sobie z bałaganem w domu: "Wstydzę się". Musiała wezwać specjalistów Anna Mucha już kilkanaście lat temu mówiła, że jest ateistką. Teraz zaskoczyła. "Jak na bezbożnicę..."

Anna Mucha wstawiła nietypowe wideo

Na Instagramie Anny Muchy znajduje się wiele postów i relacji, które są aktywnie komentowane przez fanów. Ostatnio gwiazda opublikowała tam bardzo niepokojące nagranie. Na filmie widać stado dzików przemierzających las lub park. Prawdopodobnie celebrytka natknęła się na tę grupę podczas spaceru.

Tych dzików było ze trzydzieści. Mnie sparaliżowało, nie zdążyłam nawet pomyśleć o telefonie, ale koleżanka była bardziej bystra i dzięki temu mam ten filmik - napisała Mucha. 

Anna Mucha często znajduje się w centrum zainteresowania mediów. Spowodowane jest to nie tylko jej kontrowersyjnymi wypowiedziami, ale również życiem miłosnym. 

Związki Anny Muchy

Anna Mucha ma bogatą historię związków, które przyciągały uwagę mediów. W latach 2003-2007 była w związku z Kubą Wojewódzkim, tworząc parę, której relacja była przedmiotem szerokich komentarzy, nawet po ich rozstaniu. 

Następnie była partnerką Marcela Sory, z którym ma dwoje dzieci: Stefanię i Teodora. Pomimo rozstania, dzieci pozostały przy niej, a Anna utrzymuje z ojcem dzieci przyjacielskie relacje, czasem pracując razem.  

Od trzech lat Anna jest związana z Jakubem Wonsem. Para unikała publicznej ekspozycji swojego uczucia, pozostając nieuchwytni dla paparazzi. Gdy w końcu ich relacja wyszła na jaw, okazało się, że jest już na bardzo zaawansowanym etapie. Teraz fani Anny Muchy wiedzą, że tworzy ona z Kubą zgrany duet i z niecierpliwością czekają na relacje z ich podróży.

 

Instastories Anny Muchy, fot. Instagram
Instastories Anny Muchy, fot. Instagram
Anna Mucha, fot. KAPiF
Anna Mucha, fot. KAPiF