Wyszukaj w serwisie
newsy tylko u nas foto telewizja kobieta quizy
Swiatgwiazd.pl > Newsy > Mucha ogłosiła koniec. Nagły komunikat tuż przed długim weekendem
Anna Lipska
Anna Lipska 28.05.2024 18:14

Mucha ogłosiła koniec. Nagły komunikat tuż przed długim weekendem

Anna Mucha
fot. KAPIF

Anna Mucha zasmuciła fanów swoim komunikatem w mediach społecznościowych. Co powiedziała i czy jest coś na pocieszenie?

Anna Mucha w sieci

Anna Mucha jest nie tylko znaną aktorką, osobą medialną, jurorką wielu programów telewizyjnych i niezwykle barwną osobowością, ale także prężnie działającą w sieci influencerką. 

Atrakcyjna aktorka nie tylko zachęca do zakupu różnego rodzaju produktów, ale też chętnie dzieli się relacjami z podróży, a także zachęca do obserwowania jej poczynań zawodowych. To, co ogłosiła tym razem, jest dosyć smutne.

Zapadła decyzja. Królowa życia ucieka z Polski Dorota Szelągowska wzięła ślub? Zdjęcie z uroczystości rozgrzało internet

Związki Anny Muchy

Anna Mucha ma za sobą kilka medialnych związków. W latach 2003-2007 spotykała się z Kubą Wojewódzkim i nie da się ukryć, że tworzyli ciekawą parę, a ich relacja była szeroko komentowana jeszcze po ich rozstaniu.

Później związała się z Marcelem Sorą. Z nim ma dwoje dzieci: Stefanię oraz Teodora, które po rozstaniu pozostały przy niej. Z ich ojcem łącza ją przyjacielskie relacje, a czasami nawet razem pracują.

Od trzech lat jest z kolei z Jakubem Wonsem. Aktorzy nie afiszowali się ze swoim uczuciem. Dla paparazzi pozostawali nieuchwytni, a gdy w końcu ich relacja wyszła na jaw. Okazało się wówczas, że jest na bardzo zaawansowanym etapie. Teraz już fani Anny Muchy wiedzą, że z Kubą stworzyli bardzo zgrany duet i z niecierpliwością czekają na ich relacje z podróży. 

Tym razem aktorka zasmuciła swoich fanów.

Anna Mucha ogłasza koniec

Anna Mucha na swoim profilu na Instagramie tuż przed kolejnym długim majowym weekendem ogłosiła, że zbliża się sezon ogórkowy, lato, wakacje, a co za tym idzie, nie będzie można już zobaczyć ulubionej sztuki widzów, którą wyprodukowała i w której gra, czyli “Przygody z ogrodnikiem”. To już koniec drodzy fani! Na pocieszenie jest jeszcze kilka spektakli z jej udziałem, a we wrześni i ten hit powróci.

Cóż, pozostaje czekać na wznowienie sztuki i kolejne relacje z wojaży Ani i Kuby Wonsa.

Anna Mucha o ostatnim spektaklu, fot. Instagram
Anna Mucha o ostatnim spektaklu, fot. Instagram
Anna Mucha i Jakub Wons, fot. KAPIF
Anna Mucha i Jakub Wons, fot. KAPIF