Wyszukaj w serwisie
newsy tylko u nas foto telewizja kobieta quizy
Swiatgwiazd.pl > Newsy > Dorota Szelągowska wzięła ślub? Zdjęcie z uroczystości rozgrzało internet
Kamila  Szamik
Kamila Szamik 27.05.2024 21:24

Dorota Szelągowska wzięła ślub? Zdjęcie z uroczystości rozgrzało internet

ślub Doroty Szelągowskiej i Wojciecha
fot. Instagram

Jeszcze niedawno Dorota Szelągowska poinformowała o swoim nowym związku. Teraz opublikowała wymowne wideo. Czyżby wzięła tajemniczy ślub?

Związki Doroty Szelągowskiej

Dorota Szelągowska, znana projektantka wnętrz, miała trzech mężów. Jej pierwszym małżonkiem był aktor Paweł Hartlieb, z którym wzięła ślub w wieku 20 lat. Z tego związku ma syna Antoniego. Jej drugim mężem był Adam Sztaba, z którym przed ślubem była w nieformalnym związku przez jedenaście lat. Jednak po dwóch latach małżeństwo zakończyło się rozstaniem. 

W 2017 roku Dorota wyszła za Michała Wawro, a rok później urodziła im się córka Wanda. Niestety, ich małżeństwo zakończyło się w 2021 roku. Niedawno Szelągowska ujawniła, że ma nowego partnera, z którym zamieszkała.

Lubię moje aktualne mieszkanie, mimo że brakuje mi jednego pokoju. Przeprowadziłam się z dużego apartamentu do 70 metrów w kamienicy. Mieszkam z partnerem i córką. Przydałoby się 10 metrów więcej, ale nie narzekam. Lubię sobie dziś mówić: jest cudownie! I uśmiechać się do tego, co mam - powiedziała w rozmowie z czasopismem “Twój Styl”.

Szelągowska pokazała nowego partnera, a potem zamieściła coś jeszcze bardziej intymnego! Tak zaszalała w walentynki Ale informacja od 44-letniej Szelągowskiej! Zdecydowała się na przełomowy krok, a sieć zalały gratulacje

Dorota Szelągowska o nowym partnerze

Do tej pory Dorota Szelągowska nie zdradzała zbyt wielu szczegółów o swoim nowym związku. Gwiazda nie ujawniała, od kiedy jest w relacji, ani jak nazywa się jej partner. Teraz jednak nastąpił przełom – prezenterka wybrała się z ukochanym na wakacje i opublikowała wspólne zdjęcie, na którym partner całuje ją w czoło. Do relacji dodała:  

Nie narzekam. Serio.

Dorota Szelągowska dodała również osobny post na Instagramie z okazji Walentynek. Gwiazda podzieliła się swoimi przemyśleniami na temat tego święta, podkreślając również istotną kwestię miłości do samego siebie.

Walentynki - święto miłości i chorych psychicznie. Świętuję więc podwójnie i wcale nie drwię. Tyle, że to, iż można szczęśliwie żyć z nerwicą lękową wiedziałam już dawno, a o szczęśliwych związkach prawie nic. Tyle, co o zderzaczu hadronów - czyli, że żadnego dotąd nie zbudowałam. Ale życie potrafi zaskoczyć, więc już jakiś czas w tym zaskoczeniu trwam i to jest jak najbardziej ok. Drugie zdjęcie wklejam dla przypomnienia zeszłego roku - strasznie pod nim wtedy psioczyłam na to święto. Że jeszcze gorsze niż sylwester. Jakby co, w tym roku sylwester też był udany. Życzę więc Wam, nieważne kogo kochacie i czy to jest odwzajemnione, szczęśliwe, mądre czy skazane na niepowodzenie od startu, żebyście nigdy nie zapominali o miłości do siebie, a reszta się ułoży. Sprawdzone info. Love - napisała Szelągowska. 

Dorota Szelągowska wzięła ślub?

Dorota Szelągowska jest bardzo aktywna w swoich mediach społecznościowych. Właśnie opublikowała nagranie ze swoim ukochanym Wojtkiem składające się z kilku wspólnych zdjęć i wideo. Na jednym z nich oboje znajdują się w romantycznej scenerii na plaży pod piękną ozdobą, która przywodzi na myśl dekorację ślubną.

To był bardzo dobry rok. Zaryzykowałabym nawet stwierdzenie, że najlepszy. Dziękuję Wojtuś – napisała. 

Wymowny podpis i zdjęcie z uroczystości skłoniły fanów do gratulacji. Nie wiadomo jednak, czy fotografia powstała na przyjęciu u znajomych, czy też tym zorganizowanym przez nich samych.

  • Szczęścia i jeszcze raz szczęścia, Cudownie się patrzy na takie pary ;)
  • Wszystkiego co dobre Pani Doroto dla Was. Miłość rządzi
  • Kochana, czy pani wzięła ślub?!
  • Kolejnych wspaniałych lat – czytamy.

Myślicie, że naprawdę Dorota jest już po ślubie?

Dorota Szelągowska wzięła ślub?, fot. Instagram
Dorota Szelągowska wzięła ślub?, fot. Instagram
Dorota Szelągowska wzięła ślub?, fot. Instagram
Dorota Szelągowska wzięła ślub?, fot. Instagram