Wyszukaj w serwisie
newsy tylko u nas foto telewizja kobieta quizy
Swiatgwiazd.pl > Newsy > Zapadła decyzja. Królowa życia ucieka z Polski
Katarzyna Derda
Katarzyna Derda 28.05.2024 16:12

Zapadła decyzja. Królowa życia ucieka z Polski

Królowe życia
Fot. Instagram

Gwiazda programu “Królowe życia” na stałe wyprowadza się z Polski. Podjęła trudną decyzję, a powody zasmucają. Nagrała emocjonalne wideo. Dokąd ucieka z kraju?

"Królowe życia": uczestniczki programu

“Królowe życia” to program, który wypromował wiele barwnych, ale jednocześnie kontrowersyjnych postaci. Niektóre z czasem okryły się bardzo złą sławą, jak Megakot czy oczywiście Dagmara Kaźmierska. Ta ostatnia, po tym jak portal Goniec.pl ujawnił sądowe dokumenty i zeznania jej byłych pracownic, na dłuższy czas wyjechała do Egiptu.

Kaźmierska ma w Egipcie biznes: wynajmuje jacht, który prowadzi rejsy wycieczkowe. Rozważała też rozkręcenie innych projektów, nie wiadomo jednak, czy na stałe przeniesie się do tego kraju. Jedną z innych gwiazd programu, które wsparły Dagmarę w sieci w komentarzach, była Adrianna Eisenbach. Kobiety miały dobre relacje w przeszłości. Ona również wywoływała wiele kontrowersji. Co wiadomo o jej najnowszej decyzji?

Promowali go w "Królowych życia". Megakot był przesłuchiwany Drastyczna metamorfoza gwiazdy "Królowych życia". Na starych zdjęciach jest nie do poznania

Gwiazda programu "Królowe życia" wyprowadza się z Polski

Adrianna Eisenbach zyskała sławę właśnie dzięki “Królowym życia”. Pojawiła się tylko w jednym, siódmym sezonie, jednak jej wyrazisty charakter sprawił, że do dziś ma ogrom fanów. Jej profil na Instagramie obserwuje ponad 180 tysięcy osób. Nie pozwala o sobie zapomnieć: nie tylko dlatego, że jest wytatuowana – i to dosłownie – od stóp do głów. Wiele emocji wywołał jej związek z młodszym o 30 lat mężczyzną.

Eisenbach i jej partner Dawid pokazywali się razem w sieci od mniej więcej 2021 roku. W sierpniu 2023 Adrianna i jej ukochany wzięli ślub. Razem prowadzą kanał w serwisie YouTube, obserwowany przez kolejne 100 tysięcy, na którym opowiadają o swoim życiu i zdają relacje z podróży. Teraz okazuje się, że przed nimi najważniejsza wędrówka, decydująca o całym życiu. Ada i Dawid zdecydowali, że wyprowadzają się z Polski.

Tydzień wcześniej Eisenbach zamieściła filmik o tym, jak jej związek oceniany jest w Polsce na podstawie uprzedzeń i stereotypów. Teraz ujawniła kolejne, bardzo przykre fakty. Na stałe wynoszą się z naszego kraju. Dokąd?

Gdzie wyjeżdża Adrianna Eisenbach z "Królowych życia"?

Adrianna Eisenbach i Dawid wyjaśnili, że wyprowadzkę planowali od bardzo długiego czasu. Dla Ady ważne było, aby miejsce ich przeprowadzki miało stabilny, ciepły i słoneczny klimat. Wcześniej podróżowali do innych krajów, by sprawdzić, jak czują się w różnych zakątkach świata. Gwieździe “Królowych życia” zależało też, by mogła stworzyć dobre, pozytywne relacje z innymi ludźmi. Tego brakowało jej w Polsce, gdzie ciągle jest oceniana na podstawie stereotypów.

Ludzie są dla siebie wręcz podli. Ja nie mogę tego ścierpieć. Nie lubię, jak ludzie wzajemnie się wyzywają. Nie akceptują zdania innej osoby. […] Tam, gdzie będziemy mieszkać, temperatura jest cały czas 30 stopni. Nie ma tam jesieni, nie ma tam zimy. Zasługuję, żeby być tam, gdzie uważają mnie za normalną osobę, mimo że jestem wytatuowana. Jakie to jest niefajne, że mając tyle lat, ile ja, czyli po 50, ciągle spotykać się z krytyką, która wmawia mi, że nie jestem osobą godną, by żyć szczęśliwie w Polsce. Jest to dla mnie bardzo przykre – mówiła z bólem Eisenbach.

Ada i Dawid nie ujawnili, gdzie dokładnie wyjadą: chcą zrobić widzom niespodziankę. Początkowo rozważali Stany Zjednoczone, jednak to miejsce okazało się za drogie. Jej fani w komentarzach najczęściej obstawiają Tajlandię.

Królowe życia, Adrianna Eisenbach, wyprowadzka, wyjeżdża z Dawidem - gdzie?,
Adrianna Eisenbach z mężem Dawidem, fot. instagram.com/adrianna_scandal_queen
Królowe życia, Adrianna Eisenbach, wyprowadzka, wyjeżdża z Dawidem - gdzie?,
Adrianna Eisenbach z mężem Dawidem, fot. instagram.com/adrianna_scandal_queen