Wyszukaj w serwisie
newsy tylko u nas foto telewizja kobieta quizy
Swiatgwiazd.pl > Newsy > Derpienski nakryta w Monako ze swoim 62-letnim partnerem. Nagranie trafiło do sieci
Weronika Chmielewska
Weronika Chmielewska 28.05.2024 14:24

Derpienski nakryta w Monako ze swoim 62-letnim partnerem. Nagranie trafiło do sieci

Caroline Derpienski
fot. KAPiF/Tiktok

Caroline Derpienski w ostatnim czasie podbijała nie tylko polski, ale także zagraniczny show-biznes. Celebrytce trafił się zaszczyt udziału w prestiżowym festiwalu filmowym, a niedługo później wraz ze starszym partnerem wybrała się na wyścig samochodowy. Do sieci trafiło jej nagranie z "Dżakiem".

Caroline Derpienski ruszyła w podróż. Na Cannes się nie skończyło

Na co dzień w mediach społecznościowych można zauważyć luksusowe życie Caroline Derpienski w Miami. Kulisami podzieliła się nawet z Krzysztofem Stanowskim, co zakończyło się ogromną aferą. Dziennikarz "Kanału Zero" po podróży do USA zdemaskował tożsamość partnera Caroline Derpienski, tajemniczego "Dżaka".

W rzeczywistości mężczyzna ma być Krzysztofem P., która ma za sobą zatargi z prawem. By uniknąć wymiaru sprawiedliwości, przeniósł się do Stanów Zjednoczonych, gdzie dogadza sobie i młodej celebrytce.

Ta miała niedawno okazję zaprezentować się w towarzystwie światowych gwiazd. Caroline Derpienski wystąpiła podczas filmowego festiwalu w Cannes. Nie była jedyną reprezentantką polskiego show-biznesu, jednak jej udział wzbudził wiele emocji. Po wydarzeniu nie myślała jednak o powrocie do ukochanego Miami.

Wybrała się na kolejne spotkanie gwiazdorskich elit. Tym razem wraz z partnerem zawitała to Monako. Krótki wyjazd zakończył się aferą.

Caroline Derpienski olśniła w Cannes. Światowe gwiazdy mogą się od niej uczyć stylu Derpienski spędziła poranek z ojcem Angeliny Jolie. Zdjęcia Polki z 85-letnim gwiazdorem obiegły sieć

Caroline Derpienski w Monako. Ze starszym partnerem kibicowała w wyścigu Formuły 1

Wyjazd celebrytki do Monako nie był przypadkowy. Caroline Derpienski w towarzystwie "Dżaka" postanowiła obejrzeć wyścig Grand Prix i zmagania kierowców Formuły 1. W mediach społecznościowych ochoczo prezentowała zdjęcia w barwach Ferrari.

Dla niej i "Dżeka" z pewnością był to udany wyjazd, ponieważ zwycięzcą kierowcy został właśnie podopieczny włoskiej marki, Charles Leclerc. Z samego wydarzenia Caroline Derpienski nie chwaliła się wieloma szczegółami, w porównaniu do m.in.: poranka spędzonego z ojcem Angeliny Jolie.

Nie oznacza to jednak, że z tego dnia nie pojawiły się nowinki związane z polską celebrytką. W internecie pojawiło się nieoczekiwane nagranie pary. Tak zachowują się, gdy nie wiedzą, że są w obiektywie aparatów. Szczegóły poniżej.

Caroline Derpienski nagrania ze starszym partnerem. Tak się bawi u boku "Dżaka"

Związek celebrytki z "milionerem Dżakiem" jest od dawna owiany ogromną tajemnicą. Sama Caroline Derpienski, choć chętnie pokazuje internautom swoje prywatne życie, strefę miłosną woli pozostawić dla siebie. Na jej profilu nie znajdzie się więc romantycznych kadrów z partnerem.

Okazuje się jednak, że para "weszła w kadr" jednej z zagranicznych influencerek. W mediach społecznościowych pojawiło się mnóstwo nagrań podsumowujących emocjonujący wyścig. 

Na jednym z nich możemy zauważyć polską modelkę w towarzystwie starszego partnera, niedaleko wyścigowego toru. "Dżak" założył na tę okazję koszulę z ogromnym logiem Versace i z zapałem tłumaczył coś towarzyszce. Już na pierwszy rzut oka widać, że zawody zupełnie pochłonęły parę, która nie zwróciła uwagi na otoczenie.

Na nagraniu jednak nadal nie widać szczegółów dotyczących "Dżeka" na które czekają internauci. Caroline Derpienski zdecyduje się kiedyś ujawnić jego tożsamość?

Caroline Derpienski, fot. Instagram
Caroline Derpienski "przyłapana" ze starszym partnerem w Monako, fot. Instagram
Caroline Derpienski, fot. TikTok
Caroline Derpienski "przyłapana" ze starszym partnerem w Monako, fot. TikTok