Wyszukaj w serwisie
newsy tylko u nas foto telewizja kobieta quizy
Swiatgwiazd.pl > Newsy > Derpienski spędziła poranek z ojcem Angeliny Jolie. Zdjęcia Polki z 85-letnim gwiazdorem obiegły sieć
Katarzyna Derda
Katarzyna Derda 17.05.2024 22:40

Derpienski spędziła poranek z ojcem Angeliny Jolie. Zdjęcia Polki z 85-letnim gwiazdorem obiegły sieć

Caroline Derpienski
Fot. East News; Instagram

Caroline Derpienski bryluje w Cannes podczas Festiwalu Filmowego. Celebrytka pokazała się z ojcem Angeliny Jolie, Jonem Voightem. Czy to nowe zauroczenie? Mamy zdjęcia.

Caroline Derpienski na Festiwalu Filmowym w Cannes

Caroline Derpienski wie, jak zadbać o to, by o niej mówili. Obecnie na Lazurowym Wybrzeżu odbywa się kultowy 77. Festiwal Filmowy w Cannes. Wydarzenie przyciąga uwagę całego świata, nic więc dziwnego, że polska celebrytka postanowiła złapać nieco światła jupiterów. I rzeczywiście miała okazję spotkać nie byle kogo.

Derpienski pochwaliła się “śniadaniem z ojcem Angeliny Jolie”. W rzeczywistości Jon Voight jest nie tylko ojcem znanej aktorki – sam ma w branży wielką renomę. Jest laureatem Oscara i Złotego Globu, był też już nagradzany na festiwalu w Cannes. Zdobył też nagrody krytyków filmowych w Los Angeles i Nowym Jorku za rolę w filmie “Powrót do domu”, a za kreację w “Nocnym kowboju” zdobył też nagrodę BAFTA. W ostatnich latach robił furorę w serialu “Ray Donovan”, a teraz film z jego udziałem jest nominowany w konkursie głównym w Cannes 2024, szczegóły poniżej.

Cannes 2024. Kreacje gwiazd na czerwonym dywanie Tylko u nas: Derpienski ujawnia kulisy rozstania Szostaków. Jej słowa wyrządza im wizerunkową krzywdę

Caroline Derpienski i Jon Voight w Cannes

W 2024 roku na Festiwalu Filmowym w Cannes w konkursie głównym do Złotej Palmy nominowane są 22 filmy. Jednym z nich jest produkcja “Megalopolis” Francisa Forda Coppoli. W tytule, poza “ojcem Angeliny Jolie”, grają takie gwiazdy, jak Adam Driver, Forest Whitaker, Laurence Fishburne i Aubrey Plaza.

Festiwal filmowy zaczął się 14 maja i potrwa do 25 maja. Nie wiadomo, ile czasu we francuskim mieście spędzi Derpienski, jasne jest jednak, że korzysta z każdej okazji, by zabłysnąć. Wczoraj opublikowała zdjęcia, na których widzimy ją na czerwonym dywanie w sukni ozdobionej kryształkami, z torebką Versace w dłoni. Tymczasem dziś pochwaliła się śniadaniem z kultowym aktorem. Co właściwie wydarzyło się w hotelu? Szczegóły poniżej.

Caroline Derpienski, Angelina Jolie, Jon Voight, Cannes 2024, zdjęcia
Jon Voight, Cannes 2024, pokaz “Megalopolis”, fot. VALERY HACHE/AFP/East News

Caroline Derpienski i Jon Voight: zdjęcia

Jon Voight przebywał w Carlton Hotel w Cannes. Derpienski ogłosiła na Instagramie, że zjadła z nim śniadanie. Na dowód pokazała zdjęcia ze spotkania.

Śniadanie z ojcem Angeliny Jolie. [...] Dosłownie przed chwilą jadłam z nim śniadanie, a już jest na festiwalu i oglądam transmisję na żywo – napisała na Instastories.

Oczywiście nie wiadomo, czy aktor i polska celebrytka rzeczywiście spędzili razem poranek, czy też przebywali jednocześnie w hotelowej restauracji. Caroline jednak wyraźnie ekscytuje się spotkaniem, mimo że Voight jest nieco starszy od jej “Jacka” – ma 85 lat.

Caroline Derpienski, Angelina Jolie, Jon Voight, Cannes 2024, zdjęcia
Caroline Derpienski i Jon Voight, fot. instagram.com/carolinederpienski
Embed from Getty Images
Caroline Derpienski, Angelina Jolie, Jon Voight, Cannes 2024, zdjęcia
Angelina Jolie w 2019, fot. ISABEL INFANTES/AFP/East News