Wyszukaj w serwisie
newsy tylko u nas foto telewizja kobieta quizy
Swiatgwiazd.pl > Newsy > Artur Baranowski z "1 z 10" oszukał dziennikarza. Wydało się, co próbował zataić
Łukasz Ossowski
Łukasz Ossowski 24.11.2023 13:43

Artur Baranowski z "1 z 10" oszukał dziennikarza. Wydało się, co próbował zataić

Artur Baranowski
Artur Baranowski fot. kadr TVP

W “Jeden z dziesięciu” padł historyczny rekord punktów. Artur Baranowski odpowiedział bezbłędnie na wszystkie pytania. Mężczyzna z dnia na dzień zyskał popularność, której się nie spodziewał. Okazało się, że oszukał jednego z dziennikarzy. Co się stało?

Artur Baranowski z rekordem w "Jeden z dziesięciu"

Artur Baranowski to uczestnik, który na zawsze zapisał się w historii programu “Jeden z dziesięciu”. Po raz pierwszy bowiem od 30 lat emisji teleturnieju dokonał niemal niemożliwego, czyli odpowiedział na wszystkie pytania w programie. Swoim przeciwnikom nie dał żadnych szans, a wszystkie pytania wziął “na siebie”.

To są wszystkie pytania, jakie mogłem panu zadać. Pan Artur wygrał. Ma 773 punkty, ale za trzy zachowane szanse dostanie jeszcze 30 punktów i jego wynik to będzie 803 punkty - powiedział na zakończenie Tadeusz Sznuk.
 

Pół godziny występu przed kamerami przyniosło uczestnikowi sławę, jakiej nie mógł się spodziewać. Nie ukrywał, że jest zaskoczony całym zamieszaniem i tym, co się wokół niego dzieje. Zobaczcie, jak odpowiadał na pytania. 

Artur Baranowski nie dotarł na Wielki Finał "1 z 10"! Co się stało? Pojechali do domu rekordzisty "1 z 10", ale odmówił wywiadu. Do akcji wkroczył ojciec

Artur Baranowski nie wystąpi w Wielkim Finale "1 z 10"

Artur Baranowski z dnia na dzień wzbudził ogromne zainteresowanie fanów teleturnieju. Wszyscy liczyli na to, że zobaczą go w Wielkim Finale, jak pobija kolejne rekordy. Niestety tak się nie stanie. Kilka chwil temu do widzów dotarły informacje na temat tego, że w wyniku awarii uczestnikowi nie udało się dotrzeć na nagrania.

Onet przekazał, że rekordzista programu nie stawił się w studiu przez awarię samochodu. Uniemożliwiło mu to pojawienie się w programie i walkę o znacznie wyższą wygraną, czyli 40 tys. złotych, które otrzymuje zwycięzca. 

Próbowaliśmy się skontaktować się z produkcją programu, ale telefon nie odpowiada, a na stronie internetowej nie ma podanego e-maila. Wygląda na to, że w Wielkim Finale pojawi się 9. zawodników. 

Poniżej możecie zobaczyć, jak wyglądał zwycięski finał programu, w którym Artur zdobył rekordową ilość punktów. 

Artur Baranowski oszukał dziennikarza. Co zrobił?

Wystarczył jeden odcinek teleturnieju, by Artur Baranowski stał się mężczyzną, o którym od dwóch dni mówi cała Polska. Jego ojciec udzielił wywiadu, w którym przekazał, że 28-latek jest już bardzo zmęczony tym, co się wokół niego dzieje. 

Mieszkamy tu spokojnie, cicho. A tu nagle wszyscy chcą rozmawiać z synem. On nie ma na to siły, nie jest przygotowany. Nikt by tego nie wytrzymał, człowiek by zwariował – mówił ojciec Artura w rozmowie z Wirtualną Polską. 

Zanim dziennikarz pojawił się w śliwnikach i rozmawiał z bliskimi rekordzisty, próbował skontaktować się z samą gwiazdą “1 z 10”. 28-latek miał już serdecznie dość zamieszania wokół swojej osoby. Po kolejnym telefonie od dziennikarzy postanowił nieco skłamać. 

Nie ma mnie w domu, ja nie mieszkam w Śliwnikach – odpisał pan Artur na SMS-a od dziennikarza WP. 

Wydali go natomiast jego najbliżsi. Tata udzielił wywiadu, a sołtys potwierdził, że mieszka tu od dziecka. 

Tu się urodził, tu mieszka. Nie udzielał się za bardzo na sołectwie. Parę razy widziałem go na boisku, jak grał w piłkę, ale żeby był jakoś mocno zaangażowany w życie wsi, to nie – powiedział Sołtys w rozmowie z WP.

Zobacz także: Na te pytania odpowiadał Baranowski! A ty dasz radę? Sprawdź się

Artur Baranowski
Artur Baranowski w “Jeden z dziesięciu” fot. kadr TVP
Artur Baranowski w
Artur Baranowski w “Jeden z dziesięciu” fot. kadr TVP
Artur Baranowski w
Artur Baranowski w “Jeden z dziesięciu” fot. kadr TVP