Wyszukaj w serwisie
newsy tylko u nas foto telewizja kobieta quizy
Swiatgwiazd.pl > Newsy > Artur Żmijewski ma do siebie żal. Nie tak wyobrażał sobie pierwsze lata ojcostwa
Magdalena Cichocka
Magdalena Cichocka 11.03.2023 11:51

Artur Żmijewski ma do siebie żal. Nie tak wyobrażał sobie pierwsze lata ojcostwa

Artur Żmijewski
fot. KAPiF

Artur Żmijewski jest dumnym ojcem trójki pociech. Kiedy jego dzieci stawiały pierwsze kroki i mówiły pierwsze słowa, on spełniał się zawodowo. Dziś ma do siebie żal, że nie uczestniczył w tych pięknych chwilach. 

Swego czasu aktor zdobył się na szczere wyznanie. W dobitnych słowach opowiedział o swojej karierze, która przysłoniła mu dorastanie własnych pociech.

Artur Żmijewski dumnym ojcem

Artur Żmijewski to jeden z najpopularniejszych polskich aktorów, który od lat prężnie rozwija się w branży. Kojarzony jest z rolami w takich produkcjach jak “Na dobre i na złe”, "Ojciec Mateusz", “Psy” czy “Nigdy w życiu”. Lista filmów, seriali i sztuk teatralnych, w których możemy zobaczyć Artura, jest imponująco długa. 

Życie zawodowe to jednak nie wszystko. Artysta już w liceum poznał kobietę swojego życia, którą poślubił w 1992 roku, w wieku 26 lat. Wybranką Artura okazała się Paulina Petrykat, z którą doczekał się trójki dzieci: Ewy, Karola i Wiktora.

Krzysztof Ibisz po raz kolejny zwycięzcą "TTBZ". Jak zareagują widzowie?

Artur Żmijewski ma do siebie żal

W latach 90. i 2000. Artur Żmijewski postawił na rozwój. Prężnie pracował na swoją pozycję w branży medialnej. Ogrom pracy sprawił jednak, że przeoczył jeden z najpiękniejszych i najważniejszych momentów w życiu, jakim jest dorastanie własnych dzieci. 

Aktor wyjawił, że przez pracę wiele go ominęło. Nie widział, jak jego dzieci stawiają pierwsze i kroki i mówią pierwsze słowa. Nie pojawiał się również na ich szkolnych przedstawieniach. Dziś ma do siebie ogromny żal. 

Przegapiłem chwile, kiedy dzieciaki stawały na nogi, mówiły pierwsze słowa. Opuściłem wiele przedstawień szkolnych. Paulina była przy nich, nie ja. Choć dzień ich narodzin zawsze był świętypowiedział Artur Żmijewski rozmowie z “Twoim Stylem”.

Artur Żmijewski ceni sobie ognisko domowe

Artur Żmijewski, mimo że ma do siebie żal, iż nie uczestniczył najaktywniej w dorastaniu dzieci, zawsze mógł liczyć na swoją ukochaną żonę. Paulina oddała się dzieciom i w pełni skupiła się na ich wychowaniu. 

Dla aktora jego dzieci są największą dumą, a pociechy ciepło wypowiadają się o swoim ojcu. Łączy ich silna więź, a rodzina jest dla nich najważniejsza. 

Dla Artura wszystko za szybko się działo. Nieobecność potęgowała poczucie winy. Dlatego najchętniej cofnąłby czas — przekazała Rewii osoba z otoczenia Żmijewskiego. 

Zobacz zdjęcia:

Artur Żmijewski z żoną
Artur Żmijewski z żoną, Premiera filmy "Psy 3", fot. KAPiF
Artur Żmijewski z żoną
Artur Żmijewski z żoną, MocArty 2022, fot. KAPiF

Źródło: Twój Styl, Rewia