Wyszukaj w serwisie
newsy tylko u nas foto telewizja kobieta quizy
Swiatgwiazd.pl > Newsy > Atak na gwiazdę programu "Gogglebox". Pojawiły się poważne groźby. Ludzie zgotowali jej piekło
Paweł Sekmistrz
Paweł Sekmistrz 03.12.2023 15:09

Atak na gwiazdę programu "Gogglebox". Pojawiły się poważne groźby. Ludzie zgotowali jej piekło

kadr z programu "Gogglebox. Przed telewizorem"/TTV
kadr z programu "Gogglebox. Przed telewizorem"/TTV

“Gogglebox. Przed telewizorem” to jeden z najpopularniejszych formatów TTV. Jego siłą są charyzmatyczni i niezwykle sympatyczni bohaterowie, którzy z dużą dozą humoru wypowiadają się na temat programów oglądanych w telewizji. Okazuje się, że nie zawsze jednak jest tak śmiesznie, jak mogłoby się wydawać. Jedna z gwiazd show przyznaje, że otrzymuje życzenia śmierci.

"Gogglebox. Przed telewizorem": o czym jest?

“Gogglebox. Przed telewizorem” to istny fenomen TTV, którym zachwycają się tysiące Polaków. Program, w którym bohaterowie oglądają telewizję i komentują to, co widzą na ekranie, okazał się istnym strzałem w dziesiątkę, a podobne show bez powodzenia próbowała wprowadzić na swojej antenie nawet TVP.

Format zdołał wypromować wiele gwiazd, z których na pierwszy plan wybija się zdecydowanie Sylwia Bomba. W boju o sympatię widzów ma jednak sporą konkurencję, chociażby w Agnieszce Kotońskiej, która z miesiąca na miesiąc zdaje się zyskiwać coraz więcej fanów.

Agnieszka Kotońska przesadziła? Ektremalnie odchudzona celebrytka krytykowana przez fanów Sylwia Bomba przeżyła prawdziwy dramat na lotnisku. Zapłakana zwróciła się do fanów

Agnieszka Kotońska zyskuje na popularności

Agnieszka Kotońska występuje w “Gogglebox. Przed telewizorem” wraz ze swoim mężem i synem. Gwiazda prowadzi profil na Instagramie, który obserwuje już prawie 340 tys. wielbicieli. W sieci śledzą oni przede wszystkim spektakularną metamorfozę celebrytki. Udało jej się bowiem schudnąć aż 40 kilogramów, a teraz imponuje szczupłą sylwetką.

Niestety, okazuje się, że wraz z sympatykami przybywa jej również przeciwników. Bohaterka programu nie ukrywa, że zmaga się z hejtem, jednak to, w jakim stopniu dotknął on ją w ostatnim czasie, przechodzi wszelkie granice.

Agnieszka Kotońska otrzymuje życzenia śmierci

Celebrytka nie stroni od mediów i chętnie udziela wywiadów. w jednym z nich, opowiedziała, z jakimi problemami mierzy się przez popularność. 

Tak naprawdę mam dobre serce. Wielu ludziom pomagam, wielu kobietom, które do mnie piszą ze swoimi problemami, ale dźwigam cały czas na moich plecach ten nieszczęsny hejt - opowiadała w “Dzień dobry TVN” Agnieszka Kotońska dodając, że niektóre słowa internautów wywołują w niej płacz.

Gwiazda w słodko-gorzkim wyznaniu stwierdziła, że jest najbardziej hejtowaną postacią TTV. Przyznała też, że zdarza się, że ktoś pisze do niej w sieci, życząc jej śmierci.

Do dzisiaj jestem "królową" hejtu w stacji. Zawsze mówię: "czy stacja jest w stanie udźwignąć jeszcze więcej hejtu?", który się wylewa na mnie praktycznie każdego dnia. Są osoby, które życzą mi: śmierci, żebym odeszła z TTV, że jestem tam w ogóle do niczego niepotrzebna, że jestem pusta, głąb, że bez żadnej szkoły - wymieniała uczestniczka “Gogglebox. Przed telewizorem”.

Agnieszka Kotońska
Agnieszka Kotońska, fot. instagram.com/agnieszkakotonska
Agnieszka Kotońska
Agnieszka Kotońska, fot. instagram.com/agnieszkakotonska
Agnieszka Kotońska
Agnieszka Kotońska, fot. instagram.com/agnieszkakotonska