Swiatgwiazd.pl > Newsy > Bajeczna willa w lesie to ich azyl. Tak mieszkają Marina i Wojciech Szczęsny
Katarzyna Derda
Katarzyna Derda 23.11.2022 15:56

Bajeczna willa w lesie to ich azyl. Tak mieszkają Marina i Wojciech Szczęsny

Marina i Wojciech Szczęśni
fot. instagram.com/marina_official

Marina Łuczenko i Wojciech Szczęsny są razem od dziewięciu lat. W międzyczasie zdążyli wziąć ślub i doczekać się syna. Choć mają kilka domów, ponieważ piłkarz na co dzień gra we włoskim klubie, dla piosenkarki najdroższym jej sercu jest ten, który znajduje się na łonie natury pod Warszawą.

Wojciech jest bramkarzem włoskiego klubu Juventus, który ma siedzibę w Turynie. Rodzina spędza więc we Włoszech dużo czasu. Jego żona najlepiej czuje się jednak w urokliwej willi pod Warszawą, otoczonej zielenią i malowniczymi rzekami.

Jak mieszkają Marina i Wojciech Szczęsny?

Para wzięła ślub w 2016 roku. Dwa lata później na świecie pojawił się ich syn Liam. Rodzina ma kilka posiadłości: mieszkanie w Turynie i apartamenty w Londynie nie mogą jednak równać się ze zjawiskową willą, położonej w leśnej okolicy. Miejsce jest na tyle urokliwe, że Łuczenko ma w swoich mediach społecznościowych oddzielny folder mu poświęcony.

Luksusowa willa, znajdująca się w środku lasu, pozwala całej rodzinie cieszyć się prywatnością i spokojem. To właśnie tam spotykają się w większym gronie, czy to z okazji świąt, czy też urządzania grillowania i spotkań z przyjaciółmi.

Posiadłość już z zewnątrz robi wrażenie; na terenie działki znajduje się ogromny basen, a mały Liam może bawić się na trampolinie lub w drewnianym domku ze zjeżdżalnią dla dzieci. Białe ściany pięknie kontrastują z granatowymi drzwiami. Największe wrażenie robi jednak wnętrze.

Leśna willa Wojciecha Szczęsnego i Mariny Łuczenko

Wewnątrz posiadłości znajdziemy stonowane kolory i stylowe dodatki. Najlepszym przykładem jest "magiczny kącik", jaki piosenkarka urządziła w salonie. Widać, że Łuczenko uwielbia naturalne materiały, jak len, wiklina i drewno oraz kojącą zieleń roślin.

Łagodne barwy bieli i szarości zostają urozmaicone w okresie świątecznym. Na fotografiach z czasu Bożego Narodzenia widać nie tylko roślinny wieniec na drzwiach wejściowych, ale też ogrom ozdób w środku: choinka, girlandy z igliwia i dekoracje wigilijne, ustawione na stole oraz nad imponującym kominkiem stwarzają przytulną atmosferę.

Uwagę przykuwa również sporych rozmiarów ogród, na którym znajduje się drewniany domek Liama. Ponadto dom wyposażony jest w taras, na którym para wraz z rodziną ochoczo spożywa posiłki i organizuje grille dla bliskich.

Zobacz zdjęcia:

Dom Mariny Łuczenko i Wojciecha Szczęsnego
Dom Mariny Łuczenko i Wojciecha Szczęsnego, fot. instagram.com/marina_official
Dom Mariny Łuczenko i Wojciecha Szczęsnego
Dom Mariny Łuczenko i Wojciecha Szczęsnego, fot. instagram.com/marina_official
Dom Mariny Łuczenko i Wojciecha Szczęsnego
Dom Mariny Łuczenko i Wojciecha Szczęsnego, fot. instagram.com/marina_official
Taras w domu Mariny Łuczenko i Wojciecha Szczęsnego
Taras w domu Mariny Łuczenko i Wojciecha Szczęsnego, fot. instagram.com/marina_official

Artykuły polecane przez redakcję Świata Gwiazd:

  1. Twoje dziecko ciągle choruje? Może popełniasz jeden błąd

  2. Doda po raz pierwszy pokazała swojego nowego partnera. Znają go fani Doroty Gardias

Zapraszamy na naszego Instagrama

Jeżeli chcesz się podzielić informacjami na temat gwiazd i nowinek ze świata show-biznesu koniecznie napisz do nas na adres: [email protected].