Wyszukaj w serwisie
newsy tylko u nas foto telewizja kobieta quizy
Swiatgwiazd.pl > Newsy > Marina Łuczenko w szczerym wyznaniu. Opowiedziała o walce z nowotworem
Katarzyna Derda
Katarzyna Derda 26.08.2022 07:54

Marina Łuczenko w szczerym wyznaniu. Opowiedziała o walce z nowotworem

Marina Łuczenko EA
fot. TRICOLORS / East News

Marina Łuczenko nie boi się trudnych tematów. Jej szczere wyznanie, na jakie zdobyła się w kwietniu tego roku, poświęcone walce z nowotworem i depresji, odbiło się w mediach szerokim echem. Teraz żona Wojciecha Szczęsnego znowu otworzyła się na temat stanu swojego zdrowia.

Piosenkarka na przełomie 2021 i 2022 roku była bardzo milcząca w mediach społecznościowych. W końcu zauważyli to jej fani, którzy z coraz większym lękiem dopytywali o powody niezbyt częstej aktywności. Wtedy Marina opowiedziała o swojej chorobie. Jak czuje się teraz?

Marina Łuczenko walczyła z nowotworem

Kiedy w kwietniu Marina odważyła się na szczery wpis, dotyczący swojego zdrowia, nie miała do przekazania optymistycznych wieści. Tym bardziej że do problemów zdrowotnych dołączył jeszcze jeden – troska o swoją rodzinę i kraj, z którego pochodzi, odkąd Władimir Putin wypowiedział wojnę Ukrainie. Od tamtego czasu miewała ataki paniki.

Wokalistka szczerze przyznała wtedy, że jesienią 2021 roku przeszła operację. Bardzo długo musiał czekać na informację, czy zabieg zakończył się pomyślnie, co źle wpłynęło na jej kondycję psychiczną. Nie pomogły też problemy z poziomem hormonów po terapii.

30 listopada przeszłam operację. Długo czekałam na badanie histopatologiczne, aby odetchnąć z ulgą, że już jest po wszystkim. Bardzo ciężko wracałam do siebie. Co tylko pogarszało mój stan emocjonalny. [...] Dodatkowo doszły ogromne zmiany hormonalne, co wpłynęło bardzo negatywnie na mój stan psychicznypisała wtedy.

Jak czuje się teraz Marina Łuczenko?

Marina postanowiła zorganizować na swoim Instagramie serię Q&A, w której odpowiadała na pytania fanów. Jedna z osób spytała o jej stan psychiczny i fizyczny. Odpowiedź piosenkarki porusza swoją szczerością:

Jakiś czas temu przeszłam operację usunięcia nowotworu. Był to dla mnie bardzo ciężki okres pod względem fizycznym i psychicznym, który wiele zweryfikował, w tym moje otoczenie i przyjaciół, którzy mnie w tym czasie wspierali – napisała Łuczenko.

Wokalistka dodała, że mimo wszystko jest niezwykle wdzięczna za to doświadczenie. "Nic w życiu nie dzieje się bez powodu" wyznała filozoficznie. Zaznaczyła, że obecnie czuje się "znakomicie". Zaapelowała też do fanów, by regularnie poddawali się badaniom. Ona sama nie miała żadnych objawów choroby.

Zobacz zdjęcia:

Marina Łuczenko
Marina Łuczenko, fot. instagram.com/marina_official
Marina Łuczenko
Marina Łuczenko, fot. instagram.com/marina_official
Marina Łuczenko
Marina Łuczenko, fot. instagram.com/marina_official
Marina Łuczenko EA
Marina Łuczenko, fot. TRICOLORS/East News
Marina Łuczenko EA
Marina Łuczenko, fot. TRICOLORS/East News

Artykuły polecane przez redakcję Świata Gwiazd:

  1. Żona Ibisza przypadkiem zdradziła płeć dziecka? Fani wskazują na jeden szczegół, są pewni

  2. Już wiadomo, kiedy Rozenek poprowadzi "DDTVN". Pracownicy są oburzeni, stracą spore pieniądze?

  3. Skandal na koncercie polskiej wokalistki. Rzuciła w tłum niebezpiecznym przedmiotem, mamy nagranie

Zapraszamy na naszego Instagrama Jeżeli chcesz się podzielić informacjami na temat gwiazd i nowinek ze świata show-biznesu koniecznie napisz do nas na adres: [email protected].