Barbara Kurdej-Szatan Żródło: instagram.com/@kurdejszatan

Barbara Kurdej-Szatan opublikowała smutne zdjęcie

5 Marzec 2021 Natalia NiewczasNatalia Niewczas

Na Instagramie Barbary Kurdej-Szatan pojawiła się publikacja, która zaniepokoiła wielu fanów aktorki. Na pozbawionej makijażu twarzy gwiazdy “M jak Miłość” próżno szukać oznak radości. Uwagę przykuwa również niezwykle wymowny wpis.

  • Barbara Kurdej-Szatan jest mamą dwójki dzieci
  • W 2020 roku powitała na świecie syna Henia
  • Ostatnio zadała fanom ważne pytanie

Postać Barbary Kurdej-Szatan jest doskonale znana telewidzom między innymi dzięki roli w “M jak Miłość”, gdzie wcieliła się w Joannę Chodakowską. Z czasem kariera aktorki nabrała tempa, a gwiazda TVP pojawiła się w takich filmowych produkcjach jak: “7 rzeczy, których nie wiecie o facetach” czy “Swingersi”. Prywatnie od wielu lat Barbara Kurdej-Szatan jest żoną i mamą.

Barbara Kurdej-Szatan została mamą po raz drugi

W 2011 roku Barbara Kurdej-Szatan poślubiła Rafała Szatana. W 2012 roku na świat przyszła pierwsza pociecha pary, córeczka Hania. Wieść o drugiej ciąży aktorki obiegła internet w maju 2020 roku.

Barbara Kurdej-Szatan długo ukrywała swój błogosławiony stan. Gwiazda “M jak Miłość” potwierdziła, że spodziewa się dziecka, dopiero gdy ciąża była już zaawansowana. Rozgorączkowani fani natychmiast domagali się szczegółowych informacji - okazało się wówczas, że była w 5 miesiącu ciąży. Przy okazji aktorka wyjawiła, że decyzja o zatajeniu dobrych wieści została podjęta z obawy przed ewentualnym poronieniem.

- Uznałam, że jest to jeszcze niepewny czas i nie należy się chwalić, tym bardziej publicznie - mówiła w rozmowie z serwisem Plejada.

Znana jest kwota emerytury, jaką pobiera Jolanta KwaśniewskaZnana jest kwota emerytury, jaką pobiera Jolanta KwaśniewskaCzytaj dalej

Wiadomość o szczęśliwym rozwiązaniu ciąży dotarła do mediów we wrześniu 2020 roku. Przekazał ją małżonek aktorki, uradowany ojciec udostępnił zdjęcie potomka w social mediach. Dzidziuś otrzymał imię Henryk.

Gwiazda TVP pyta fanów: “co począć?”

Barbara Kurdej-Szatan należy do tych gwiazd polskiego show-biznesu, które chętnie udzielają się w social mediach. Najnowszy post opublikowany na oficjalnym profilu aktorki na Instagramie, skąd pochodzi wykorzystane w artykule zdjęcie, pokazał zwykle radosną gwiazdę TVP w nieco innej odsłonie. “Podomowa” Barbara Kurdej-Szatan nie odnalazła tego dnia powodu, by posłać fanom jeden ze swych uśmiechów.

Zdjęcie Barbary Kurdej-Szatan pokazało ją w codziennym stroju zabieganej mamy, naprędce związanych włosach i dzieckiem trzymanym na rękach. Podczas gdy małego Henia wyraźnie zainteresował bliżej niezidentyfikowany obiekt na podłodze, aktorka posępnie patrzyła na własne odbicie w lustrze.

Szczególnie zastanawiający był, zdaniem wielu, sam wpis, jakim Barbara Kurdej-Szatan opatrzyła fotografię. Nawiązała w nim do małżonka, zadając fanom aż dwa pytania.

- A czy Wasi mężowie Was kochają 5 miesięcy po porodzie? #copoczac - pyta gwiazda “M jak Miłość”.

Niektórzy z komentujących pokusili się na udzielenie aktorce odpowiedzi. Większość z nich była pozytywna, pewne nawet wzruszające. Jedno jest pewne - na profilu Barbary Kurdej-Szatan dużo się działo.

-Dopiero 3 miesiące także okaże się za 2 - odpowiada jedna z internautek.

- Moja żona zaczęła rodzić przeszło 16 lat temu. Skończyła 3 lata temu. Mamy szóstkę dzieci i kocham ją z każdym rokiem bardziej - podzielił się inny komentujący.

Artykuły polecane przez redakcję ŚwiatGwiazd.pl:

Źródło: Jastrząb Post, Instagram, Radio Zet, eDziecko

Następny artykuł