Swiatgwiazd.pl
Beata Kowalska

fot. kadr z serialu „Ranczo”/vod.tvp.pl

Beata Kowalska przeszła metamorfozę. Jak dziś wygląda „Rancza”?

27 Lipca 2021

Autor tekstu:

Karol Osiński

Udostępnij:

Serial „Ranczo” przeszedł już do historii, a jego aktorzy w dalszym ciągu znajdują się na świeczniku. Są również tacy, co zyskali dużą rozpoznawalność dzięki produkcji, a jednak mówi się o nich mniej. Jedną z takich aktorek jest Beata Kowalska, czyli serialowa Dorota Wezółowa. Artystka przeszła niesamowitą metamorfozę i nie przypomina już samej siebie z początków produkcji Telewizji Polskiej.

  • Beata Kowalska zniknęła z radaru mediów

  • Aktorka przeszła wielką metamorfozę

  • Dalej pozostaje aktywna w mediach społecznościowych

Aktorka, która dzięki roli Wezółowej wzbudziła wielką sympatię odbiorców dziś mogłaby zostać nierozpoznana na ulicy. Głównym powodem może być jej fryzura.

Czym dzisiaj zajmuje się Beata Kowalska?

Od momentu emisji ostatniego odcinka serialu „Ranczo” minęło już pięć lat, a jednak fani bardzo chętnie wracają wspomnieniami do popularnych Wilkowyj, które często sami decydują się odwiedzić (Wilkowyje to tak naprawdę wieś Jeruzal w woj. mazowieckim).

Już wkrótce doczekamy się ekranizacji filmowej popularnego serialu pod nazwą „Ranczo. Zemsta wiedźm”, do którego został już napisany scenariusz. Niestety przez pandemię koronawirusa zdjęcia zostały opóźnione.

W dalszym ciągu bardzo chętnie rozchwytywani są aktorzy słynnego serialu. Ludzie pamiętają przede wszystkim Cezarego Żaka, Ilonę Ostrowską, Artura Barcisia, czy słynną ławeczkę, jednak warto przypomnieć postać, która cieszyła się wielką sympatią. Mowa o Beacie Kowalskiej, czyli serialowej Wezółowej.

Wojciechowska

Martyna Wojciechowska pochwaliła się zdjęciem z treningu. „Niczego nie potrzebuję teraz bardziej”

CZYTAJ DALEJ

Pozostała część artykułu pod materiałem wideo:Od momentu zakończenia zdjęć kolejnych sezonów „Rancza” głos o Kowalskiej nieco ucichł, co nie oznacza, że została bez zawodu. Można ją oglądać w serialu „Ojciec Mateusz”, gdzie wciela się w postać lekarki policyjnej. W 2017 roku wzięła udział w 8. edycji programu „Twoja twarz brzmi znajomo”, gdzie w finale zajęła czwarte miejsce.

Beata Kowalska przeszła niesamowitą metamorfozę

Zapamiętana przez fanów Wezółowa zawsze nosiła przycięte, ciemne włosy, które poniekąd były jej znakiem rozpoznawczym. Teraz aktorka nie przypomina samej siebie z dawnych lat. Zrezygnowała z ciemnych włosów na rzecz koloru blond.

Artystka regularnie prowadzi swojego Instagrama, jednak nie może pochwalić się wysoką liczbą obserwujących w stosunku do innych aktorek. Jej profil śledzi zaledwie 2006 użytkowników, jednak wierzymy, że zbieranie popularności nie jest jej priorytetem.

Zobacz zdjęcia:

Artykuły polecane przez redakcję Świat Gwiazd:

Źródło: Instagram, telemagazyn.plJeżeli chcesz się podzielić informacjami na temat gwiazd i nowinek ze świata show-biznesu koniecznie napisz do nas na adres: redakcja@swiatgwiazd.pl.

Karol Osiński

Redaktor serwisu swiatgwiazd.pl. Wielbiciel piłki nożnej, dobrej książki i filmu. Wcześniej czerpałem doświadczenie w radiu, gazecie oraz sportowych serwisach internetowych.

Chcesz się ze mną skontaktować?

Napisz adresowaną do mnie wiadomość na mail: redakcja@swiatgwiazd.pl

Podobne artykuły

Jane Powell

Życie gwiazd

Nie żyje królowa sceny, gwiazda Hollywood Jane Powell

Czytaj więcej >

Życie gwiazd

Maja Rutkowski w żałobie. Zmarł teść słynnego detektywa

Czytaj więcej >
Katarzyna Dowbor

Życie gwiazd

Córka Katarzyny Dowbor wraca do Polski. Dziennikarka odetchnęła z ulgą

Czytaj więcej >

Życie gwiazd

Nie żyje Freddie Combs. Uczestnik "X Factor" miał 49 lat

Czytaj więcej >
tvn

Życie gwiazd

Aktorzy "W11" wytoczyli proces stacji TVN

Czytaj więcej >
krzysztof rutkowski

Życie gwiazd

Żona Krzysztofa Rutkowskiego w żałobie. Wielka strata

Czytaj więcej >