Swiatgwiazd.pl
Andrzej Rolnicy. Podlasie

fot. screen YouTube@Rolnik Info

Andrzej z „Rolnicy. Podlasie” tajemniczo o ukochanej. „Chcę, żeby wróciła”

27 Lipca 2021

Autor tekstu:

Karol Osiński

Udostępnij:

Andrzej Onopiuk w jednym z ostatnich odcinków programu „Rolnicy. Podlasie” zdecydował się na intymne wyznanie, dotyczące tajemniczej kobiety, która prawdopodobnie do niedawna gościła w jego życiu - „ta dziewczyna była. I mam nadzieję, że wróci” - mówił rolnik. Zdradził kilka faktów, jakie zaistniały między nimi.

  • Andrzej Onopiuk opowiedział o tajemniczej dziewczynie

  • Zrobił to w jednym z ostatnich odcinków programu „Rolnicy. Podlasie”

  • Rolnik wyraża nadzieję, że do niego wróci

O potencjalnych kandydatkach do serca popularnego w całej Polsce rolnika mówiło się już wielokrotnie, jednak wiele wskazuje na to, że jedna z nich już była w jego posiadaniu.

Andrzej Onopiuk z „Rolnicy. Podlasie” opowiedział o dziewczynie

Dla wiernych widzów programu Fokus TV nie jest tajemnicą, że Andrzej Onopiuk na pierwszym miejscu stawia swoją farmę, pole i ciężką pracę. Znacznie rzadziej wypowiada się na temat swojego życia prywatnego, nie wspominając już o przeżyciach z kobietami.

Tym razem zazwyczaj uśmiechnięty 38-latek zrobił mały wyjątek i uchylił rąbka tajemnicy na temat tajemniczej dziewczyny, która prawdopodobnie do niedawna zajmowała szczególne miejsce w jego życiu.

Stało się to podczas emisji jednego z ostatnich odcinków programu „Rolnicy. Podlasie”. Wyraził wówczas swoją nadzieję na powrót tejże dziewczyny, jednak nie zdradził jej tożsamości, ani większości szczegółów na jej temat. Wypowiedział się na temat tego, co między nimi zaszło.

Jerzy Połomski - ea (2)

Jerzy Połomski przebywa w domu opieki. Ile wynosi jego emerytura?

CZYTAJ DALEJ

Pozostała część artykułu pod materiałem wideo:- Poszło za daleko między mną a dziewczyną [...]  I ja chcę, żeby wróciła, a ona kręci nosem. Było dobrze, dobrze, a raptownie się pozmieniało - mówił Andrzej Onopiuk.

Bohaterowie programu „Rolnicy. Podlasie”

Zaznaczmy, że w telewizji obecnie emitowane są odcinki, nagrywane jeszcze wiosną bieżącego roku, zatem od tamtej pory mogło się dużo pozmieniać. W życiu bohaterów produkcji Fokus TV wiele się zmienia. Przypomnijmy, że od niedawna Emilia Korolczuk wychowuje swoją córeczkę Laurę, z którą kilka dni temu była na imieninach.

Z kolei Gienek i Andrzej w dalszym ciągu nadzorują swoje pole i farmę, gdzie w ruch poszła zakupiona przez fanów i nie tylko kilka miesięcy temu belarka. Mężczyźni mają ręce pełne pracy, jednak znajdują również czas dla siebie.

Zobacz zdjęcia:

Artykuły polecane przez redakcję Świat Gwiazd:

Źródło: bialystok.se.plJeżeli chcesz się podzielić informacjami na temat gwiazd i nowinek ze świata show-biznesu koniecznie napisz do nas na adres: redakcja@swiatgwiazd.pl.

Karol Osiński

Redaktor serwisu swiatgwiazd.pl. Wielbiciel piłki nożnej, dobrej książki i filmu. Wcześniej czerpałem doświadczenie w radiu, gazecie oraz sportowych serwisach internetowych.

Chcesz się ze mną skontaktować?

Napisz adresowaną do mnie wiadomość na mail: redakcja@swiatgwiazd.pl

Podobne artykuły

Jane Powell

Życie gwiazd

Nie żyje królowa sceny, gwiazda Hollywood Jane Powell

Czytaj więcej >

Życie gwiazd

Maja Rutkowski w żałobie. Zmarł teść słynnego detektywa

Czytaj więcej >
Katarzyna Dowbor

Życie gwiazd

Córka Katarzyny Dowbor wraca do Polski. Dziennikarka odetchnęła z ulgą

Czytaj więcej >

Życie gwiazd

Nie żyje Freddie Combs. Uczestnik "X Factor" miał 49 lat

Czytaj więcej >
tvn

Życie gwiazd

Aktorzy "W11" wytoczyli proces stacji TVN

Czytaj więcej >
krzysztof rutkowski

Życie gwiazd

Żona Krzysztofa Rutkowskiego w żałobie. Wielka strata

Czytaj więcej >