Wyszukaj w serwisie
newsy tylko u nas foto telewizja kobieta quizy
Swiatgwiazd.pl > Newsy > Przykra wiadomość o Zenku Martyniuku. Chodzi o jego obecny wygląd, opowiedział, co się stało
Katarzyna Augustyniak
Katarzyna Augustyniak 26.07.2021 02:00

Przykra wiadomość o Zenku Martyniuku. Chodzi o jego obecny wygląd, opowiedział, co się stało

Zenon Martyniuk
East News / TOMASZ MATUSZKIEWICZ

Dieta Zenona Martyniuka nie jest w ostatnim czasie najzdrowsza. Okazuje się, że gwiazdor disco polo nieco przybrał na wadze. Zdradził jednak swój przepis na powrót do formy i przy okazji opowiedział, jakie ma plany na najbliższe miesiące.

  • Zenon Martyniuk przez pandemię przybrał na wadze.

  • Gwiazdor disco polo w jednym z wywiadów zdradził, w jaki sposób zamierza wrócić do formy.

  • Przy okazji Zenek opowiedział też o swoich planach koncertowych na najbliższe miesiące.

Zenek Martyniuk zwierzył się, że ostatnio nie miał najlepszej diety, głównie przez to, że często był w trasie koncertowej. Teraz postanowił zwiększyć ilość aktywności fizycznej, postawił m. in. na spacery.

Dieta Zenona Martyniuka

Dieta to w ostatnim czasie jeden z najczęściej powielających się tematów. Wszystko przez pandemię, która wielu osobom pokrzyżowała plany związane z osiągnięciem wymarzonej sylwetki. Brak ruchu robi swoje - kilogramy przybywają w mgnieniu oka.

Z podobnym problemem zmierzył się ostatnio także Zenek Martyniuk, który przyznał, że ostatnie miesiące zaowocowały dodatkowymi kilogramami na wadze.

- Ostatnio przybrałem trochę na wadze, ale tak to jest, kiedy człowiek wraca z koncertu po nocach i podjada, do tego dochodzą też nieregularne posiłki w ciągu dnia, kiedy jestem w trasie. To wszystko odbiło się na mojej formie. Jednak żadnej diety nie stosuję -wyznał w rozmowie z Faktem.

Jak Zenek zamierza wrócić do formy? Przede wszystkim chce postawić na większą ilość ruchu.

Na szczęście w tygodniu mam czas na pracę w ogrodzie, a bardzo lubię to robić, więc liczę, że ruch przed domem dobrze mi zrobi. No i chodzę na spacery z moją suczką Chiką, więc trochę tej aktywności na szczęście jest.

Martyniuk: Bardzo brakowało mi koncertów i spotkań z publicznością

Martyniuk poza tematem diety podjął również kwestię koncertów. Otwarcie przyznał, że bardzo brakowało mu spotkań z publicznością: Bardzo brakowało mi koncertów i spotkań z publicznością, dlatego cieszę się, że znów wyruszyłem w trasę. 

Wygląda na to, że muzyk po wakacyjnej trasie w Polsce wyruszy do Stanów. Jak zapowiedział, w listopadzie wystąpi na scenach m.in. w Chicago i Nowym Jorku. Trasę zakończy na Florydzie, gdzie wraz z małżonką chce zostać na dłużej, by odpocząć. Artykuły polecane przez redakcję Świat Gwiazd:

Źródło: Fakt

Jeżeli chcesz się podzielić informacjami na temat gwiazd i nowinek ze świata show-biznesu koniecznie napisz do nas na adres: [email protected]

Tagi: