Wyszukaj w serwisie
newsy tylko u nas foto telewizja kobieta quizy
Swiatgwiazd.pl > Newsy > Beata Kozidrak zaręczyła się z 17 lat młodszym! Przekonała go… samochodem?! "Dość kociego życia"
Paweł Sekmistrz
Paweł Sekmistrz 26.10.2023 09:18

Beata Kozidrak zaręczyła się z 17 lat młodszym! Przekonała go… samochodem?! "Dość kociego życia"

Beata Kozidrak zaręczyła się z 17 lat młodszym mężczyzną, fot. AKPA
Beata Kozidrak zaręczyła się z 17 lat młodszym mężczyzną, fot. AKPA

Beata Kozidrak jest zaręczona z mężczyzną młodszym od piosenkarki o 17 lat. W ostatnim wywiadzie wokalistka wyznała, że do wyznania miłości zmotywowała go… rozmową o zakupie samochodu.

Beata Kozidrak zakochana

Beata Kozidrak bardzo dba o prywatność swojego ukochanego. W związku z tym media nie wiedzą o nim zbyt wiele, poza tym, że jest młodszym od niej o 17 lat technikiem elektroradiologiem o artystycznej duszy - zagrał epizody w kilku serialach.

W kwietniu mężczyzna postanowił ostatecznie oświadczyć się artystce. W ostatniej rozmowie z RMF FM piosenkarka wyjawiła kulisy tego wyjątkowego wydarzenia. Okazało się, że do wyznania miłości doszło podczas rozmowy o zakupie samochodu!

Beata Kozidrak (1).png
Beata Kozidrak jest zaręczona z 17 lat młodszym mężczyzną, fot. AKPA
Beata reaguje na wygraną PiS-u w wyborach. Wrzucenie takiego wpisu wymagało odwagi Po pogrzebie muzyka Bajmu do sieci trafiło zdjęcie Beaty. Czarne okulary i zaskakujące towarzystwo

Narzeczony Beaty Kozidrak żąda poloneza

Nie o byle jakie auto tu idzie, bo o poloneza! Dokładnie takiego, jakim jeździł porucznik Borewicz w serialu “07 zgłoś się”, którego ukochany Beaty Kozidrak jest wielkim fanem. Piosenkarka wyjawiła, że partner konsekwentnie namawiał ją na zakup takiego samochodu, a ta zawsze odmawiała.

Ja mówię: "To jest okropne". Jeszcze go gdzieś widziałam w Warszawie, zrobiłam mu zdjęcie, wysłałam, mówię: "Ty byś chciał mieć taki samochód? To jest polonez stary... Ty nie wiesz, co ty mówisz" - wspominała liderka Bajmu.

Beata Kozidrak (2).png
Beata Kozidrak zdradziła, że jej narzeczony marzy o polonezie, fot. AKPA

Jak wyglądały zaręczyny Beaty Kozidrak?

Ostatecznie Beata Kozidrak postanowiła złożyć partnerowi propozycję - kupi mu poloneza, jeśli ten odwdzięczy się pierścionkiem zaręczynowym.

Bo ja mam dość takiego kociego życia - argumentowała piosenkarka.

Okazało się, że “wymiana” jest zbędna, ponieważ ukochany piosenkarki miał pierścionek zaręczynowy przy sobie - wyjął go i oświadczył się artystce na miejscu, a konkretniej - w kuchni! I jak wynika ze słów piosenkarki, wciąż odmawia narzeczonemu zakupu wymarzonego poloneza.

Beata Kozidrak (3).png
Beata Kozidrak, fot. AKPA
Beata Kozidrak (5).png
Beata Kozidrak, fot. AKPA
Beata Kozidrak (4).png
Beata Kozidrak, fot. AKPA

Źródło: RMF FM