Wyszukaj w serwisie
newsy tylko u nas foto telewizja kobieta quizy
Swiatgwiazd.pl > Newsy > Dostaliśmy wiadomość od mamy Honoraty Skarbek. Wzruszające słowa. Wcześniej gwiazda opowiedziała nam o jej walce z nowotworami
Kamil Kozłowski
Kamil Kozłowski 06.09.2023 14:57

Dostaliśmy wiadomość od mamy Honoraty Skarbek. Wzruszające słowa. Wcześniej gwiazda opowiedziała nam o jej walce z nowotworami

Mama Honoraty Skarbek napisała poruszającą wiadomość, fot. Instagram
Mama Honoraty Skarbek napisała poruszającą wiadomość, fot. Instagram

Mama Honoraty Skarbek napisała do redakcji Świata gwiazd wzruszającą wiadomość. Wcześniej wokalistka w naszym studiu opowiedziała o jej walce z trzema nowotworami. Przypominamy te słowa.

Honorata Skarbek na Party Fashion Night 2023

Honorata Skarbek ze sceną związana jest już ponad 10 lat. Od czasu debiutu wypuściła kilka przebojów. “No One”, “Runaway”, "Nie powiem jak" czy “You can't sit with us” nagrane w duecie z Malikiem Montaną, to tylko kilka z jej hitów, które odniosły sukces. 

Wokalistka regularnie pojawia się na czerwonych dywanach. Ostatnio gościła na Party Fashion Night 2023, gdzie zachwyciła kreacją. Internauci porównywali ją do sióstr Kardashian, co należy rozpatrywać w kategoriach komplementu.

Tylko u nas: Wiemy, czy Kasia Cichopek obejrzy wywiad Marcina Hakiela u Kuby Wojewódzkiego! Znamy jej reakcję Jacek i Joanna Kurscy w żałobie. W ich amerykańskim domu doszło do tragedii. Tylko u nas nowe fakty

Na co chorowała mama Honoraty Skarbek?

Artystka w wywiadach często podkreśla, jak ważna dla niej jest relacja z mamą. Bożena Skarbek, która aktywnie prowadzi profil w social mediach, na przestrzeni ośmiu lat usłyszała trzy trudne diagnozy. Lekarze wykryli u niej złośliwe nowotwory. Problemy zdrowotne mamy Honey były z początku ukrywane przed opinią publiczną. 

W rozmowie ze Światem gwiazd Honey wyznała:

My w rodzinie zawsze mieliśmy bardzo zdrową relację. Bardzo siebie wspieraliśmy, więc mama mogła liczyć na wsparcie moje i mojego brata. Ta sytuacja bardzo dużo mi pokazała o mnie samej, ponieważ ja jestem osobą, która jak coś się dzieje, to od razu działam, szukam, nie mam momentu stagnacji. […] Była to ciężka sytuacja, zwłaszcza że moja mama nie zachorowała na jeden nowotwór.

Skarbek opowiedziała o trudnej walce mamy z chorobą:

Najpierw był to nowotwór piersi. Seria chemioterapii, radioterapii, mastektomia. Następnie po kilku latach był to nowotwór jelita grubego, niezależny od tego pierwszego. Również operacja, również chemioterapia, również radioterapia. Kiedy już była zdrowia, to pojawił się po latach kolejny nowotwór, również niezależny od poprzednich. Moja mama przeszła naprawdę bardzo, bardzo dużo – zwierzyła się nam Honey.

Wzruszająca wiadomość od mamy Honoraty Skarbek

Honorata nie ukrywa, że mama jest dla niej ogromną inspiracją i idolką w wielu dziedzinach życia. Gwiazda może liczyć na jej wsparcie, a ostatnio pani Bożena zdecydowała się napisać do redakcji Świata gwiazd.

Na Instagramie otrzymaliśmy od niej rozczulającą wiadomość, w której w pięknych słowach oceniła wyjście córki na imprezę Party Fashion Night. Napisała:

A pomyśleć, że nosiłam to dziewczę cudne 9 miesięcy pod serduchem.

To dowód wielkiej miłości do córki, która jest w pełni odwzajemniona.

Mama Honoraty Skarbek wysłała wzruszającą wiadomość
Wiadomość od mamy Honoraty Skarbek
Honorata Skarbek na Party Fashion Night 2023, fot. KAPIF
Honorata Skarbek na Party Fashion Night 2023, fot. KAPIF
Honorata Skarbek na Party Fashion Night 2023, fot. KAPIF
Honorata Skarbek na Party Fashion Night 2023, fot. KAPIF
Honorata Skarbek na Party Fashion Night 2023, fot. KAPIF
Honorata Skarbek na Party Fashion Night 2023, fot. KAPIF