Wyszukaj w serwisie
newsy tylko u nas foto telewizja kobieta quizy
Swiatgwiazd.pl > Newsy > Tylko u nas: Wiemy, czy Kasia Cichopek obejrzy wywiad Marcina Hakiela u Kuby Wojewódzkiego! Znamy jej reakcję
Kamil Kozłowski
Kamil Kozłowski 05.09.2023 19:52

Tylko u nas: Wiemy, czy Kasia Cichopek obejrzy wywiad Marcina Hakiela u Kuby Wojewódzkiego! Znamy jej reakcję

Hakiel u Wojewódzkiego. Reakcja Cichopek, fot. KAPIF
Hakiel u Wojewódzkiego. Reakcja Cichopek, fot. KAPIF

Marcin Hakiel w programie Kuby Wojewódzkiego. Jak Kasia Cichopek zareagowała na tę wiadomość? Czego się obawia? Czy będzie oglądać odcinek z udziałem byłego męża? Znamy wszystkie szczegóły.

Marcin Hakiel gościem w programie Kuby Wojewódzkiego

Kuba Wojewódzki nowy sezon swojego talk show zaczął od mocnego uderzenia. Do studia zaprosił Caroline Derpieński i Marcina Hakiela. To dość odważny dobór gości jak na odcinek otwierający jesienną transzę. W końcu oboje bardziej znani są z tego, że są znani, niż ze swoich zawodowych osiągnięć.

W trakcie wywiadu Wojewódzki nie raz i nie dwa nawiązał do związku Hakiela z Cichopek, który zakończył się w 2022 roku. Para rozwiodła się już na pierwszej rozprawie. Chociaż wszystko wskazywało na to, że ich relacja po rozstaniu jest poprawna, to teraz można odnieść zupełnie inne wrażenie. Wystarczy prześledzić wpisy, jakie tancerz zamieszcza na swoich profilach w social mediach, na których otwarcie opowiada o formalnej relacji z byłą żoną.

Pogrzeb Andrzeja Precigsa. Kasia Cichopek przyniosła coś wyjątkowego. Tak pożegnała serialowego tatę Paulina Smaszcz złamała zakaz sądowy. Słono zapłaci za to, co zrobiła. "Znów strzeliła sobie w stopę"

Reakcja Kasi Cichopek na wywiad Marcina Hakiela u Kuby Wojewódzkiego

Światu gwiazd udało się dotrzeć do osoby z otoczenia Kasi Cichopek, która zdradziła nam, jak aktorka i jej bliscy zareagowali na wieść o wizycie Marcina Hakiela u Kuby Wojewódzkiego. Wygląda na to, że nie przeszła obojętnie obok tej informacji:

Kasia i jej najbliżsi już od kilku dni przeżywają prawdziwy stres z powodu doniesień o występie Marcina u Kuby Wojewódzkiego. Nie chodzi o to, że tak się promuje jako tancerz i lansuje swoje szkoły, bo to normalne. Kasia przecież przez całe lata pomagała mu w promocji. Oni obawiają się prywatnych wycieczek, zdradzania intymnych szczegółów z życia dzieci, a tym samym nakręcania spirali zainteresowania mediów oraz nienawiści od innych osób. Mają nadzieję, że Marcin nie da się sprowokować żądnemu sensacji Kubie – mówi nam koleżanka gwiazdy.

Marcin Hakiel u Kuby Wojewódzkiego, fot. Instagram/TVN
Marcin Hakiel u Kuby Wojewódzkiego, fot. Instagram/TVN

Znajoma z planu “M jak miłość” przypomina, jaką obietnicę Marcin i Kasia złożyli w oświadczeniu wystosowanym do mediów. Aktorka konsekwentnie trzyma się ustaleń o niekomentowaniu życia prywatnego – zupełnie inaczej niż ojciec jej dzieci:

Kasia przez ostatni rok przeżyła wiele takich sytuacji ze strony Marcina, mimo iż jeszcze przed rozwodem, po ustaleniach u notariusza, wydali wspólne oświadczenie dotyczące ich prywatności i jednocześnie opublikowali je w mediach. Było tam jasno napisane, że chronią prywatność i proszą o uszanowanie jej – dodaje nasz informator.

Marcin Hakiel u Kuby Wojewódzkiego. Kasia Cichopek zaniepokojona

Hakiel, krótko po rozpoczęciu życia singla, zaczął tournee po mediach – najpierw udzielił wywiadu Aleksandrze Kwaśniewskiej w TVN Style,  gdzie wyznał, że "wolność Kasi miała imię". 

W ten sposób ujawnił to, co mu szczerze powiedziała, bo nie chciała go oszukiwać w życiu. I w ten sposób podwójnie uderzył w jej wizerunek, co było dość złośliwe, bo Kasia jest gwiazdą konkurencyjnej stacji, w której Hakiel bywał gościem, a nawet gwiazdą ("Czar par") – punktuje koleżanka Kasi w rozmowie ze Światem gwiazd.

Marcin Hakiel i Katarzyna Cichopek.png
Kasia Cichopek i Marcin Hakiel, fot. KAPIF

Na tym jednak Marcin nie zakończył swoich opowieści. Udzielił intymnego wywiadu dziennikarzom jednego z portali, potem był tygodnik "Wprost", a teraz Kuba, który jak wiadomo dla oglądalności jest gotowy do najbardziej kontrowersyjnych prowokacji.

Kasi jest bardzo, bardzo przykro, bo te wystąpienia Marcina naruszają jej ciężko wypracowany wizerunek, na który pracuje od 17 roku życia. Jako studentka wstawała o świcie na zdjęcia na planie "M jak miłość", a po nagraniach szła na dzienne studia. Dyplom z psychologii obroniła na piątkę, a za pierwsze zarobione pieniądze kupiła małą kawalerkę w Warszawie, którą ma do dziś – kontynuuje nasza informatorka.

Czy Kasia Cichopek obejrzy wywiad Marcina Hakiela u Kuby Wojewódzkiego?

Wielu zastanawia się, czy Kasia Cichopek obejrzy wywiad Kuby Wojewódzkiego z Marcinem Hakielem. Oto odpowiedź:

Kasia osobiście nie będzie oglądać wywiadu, ale zrobią to jej prawnicy, którzy już od dawna kompletują dokumenty dotyczące ochrony jej wizerunku w tej sprawie – kończy rozmowę nasze źródło.

Jak wiele były mąż gwiazdy zdradzi na antenie TVN-u? O tym przekonamy się za kilka godzin.

Marcin Hakiel / Katarzyna Cichopek.jpg
Kasia Cichopek i Marcin Hakiel, fot. KAPIF
Marcin Hakiel / Katarzyna Cichopek.jpg
Kasia Cichopek i Marcin Hakiel, fot. KAPIF
Marcin Hakiel
Kasia Cichopek i Marcin Hakiel, fot. KAPIF
Marcin Hakiel
Marcin Hakiel, fot. KAPIF