"BrzydUla 2" zniknie z anteny TVN 7. Żródło: East News

"BrzydUla 2" zniknie z anteny TVN7. Znamy powód tej decyzji

4 Kwiecień 2021 Katarzyna AugustyniakKatarzyna Augustyniak

Serial "BrzydUla" podbił serca widzów. Po 11 latach fani serialu doczekali się kontynuacji. Niestety okazuje się, że "BrzydUla 2" wkrótce zniknie z anteny TVN 7. Jakie są powody?

To z pewnością nie najlepsze wiadomości dla wiernych widzów BrzydUli 2. Okazuje się, że serial jeszcze przed końcem sezonu zniknie z anteny TVN 7 i platformy Player.pl. Znamy powody takiej decyzji stacji. Niestety pozostaje też pytanie, na jakim etapie wydarzeń w serialu zostanie przerwana jego emisja. Czy dowiemy się co dalej z Ulą i Markiem? Czy znowu będą razem?

BrzydUla 2 zniknie z anteny TVN 7

Serial BrzydUla został wyemitowany w 2008 roku. Jego popularność bardzo szybko rosła, a widzowie zdążyli zżyć się z postaciami serialu. Miłością Uli i Marka żyła niemal cała Polska. Chociaż wszyscy z niecierpliwością czekali na happy end niczym z bajki, po zakończeniu emisji widzowie domagali się kolejnego sezonu. Ich prośby zostały wysłuchane dopiero po wielu latach. Na szczęście jesienią 2020 roku na antenie pojawiła się BrzydUla 2.

Fani serialu mogli poczuć się niemile zaskoczeni. Okazało się, że w drugim sezonie relacja Uli i Marka nie wygląda najlepiej. Para, mimo iż doczekała się trójki dzieci, przechodzi kryzys. Ula pochłonięta domowymi obowiązkami zrezygnowała ze swojej dobrze zapowiadającej się kariery bizneswoman. Co więcej, ucierpiał też na tym jej wygląd. Od kiedy została mamą, znacznie przytyła i przestała dbać o siebie.

Jak podaje Jastrząb Post, pod koniec 2020 roku serial został uznany za jeden z najchętniej oglądanych na kanale TVN 7. Jednak mimo to zdecydowano o wstrzymaniu emisji.

Obrazy Świat gwiazd"Rolnik szuka żony": Marta i Paweł planują wziąć ślub kościelnyCzytaj dalej

Player.pl za pośrednictwem Instagrama poinformował, że nowe odcinki serialu w telewizji będą emitowane do 28 maja, a online do 21 maja. Później nastąpi przerwa wakacyjna. Niestety, okazuje się, że przed przerwą nie dowiemy się, jak ostatecznie potoczą się losy rodziny Dobrzańskich.

Kiedy nowe odcinki?

Pod postem Player.pl pojawiło się mnóstwo komentarzy zaniepokojonych widzów, którzy chcieli dowiedzieć się kiedy mogą spodziewać się zakończenia przerwy wakacyjnej.

- Co my będziemy robić do jesieni?- czytamy w komentarzach.

Jak poinformowała stacja, na razie nieznana jest konkretna data wznowienia emisji. Widzowie będą musieli uzbroić się w cierpliwość. Jednak do końca maja jeszcze daleko. Przed nami wciąż wiele do obejrzenia. Pozostaje czekać na kolejne informacje ze strony TVN 7. Miejmy nadzieję, że w jesiennej ramówce zobaczymy kontynuację kultowej serii.

- Na razie wiemy, co będzie w maju, o jesieni będziemy informować pod koniec wakacji. Dlatego, nie zajmujcie sobie tym głowy, lecz cieszcie się każdym dniem z Brzydulą - brzmiała odpowiedź Player.pl na komentarze fanów serialu.

Zobacz zdjęcia:

Artykuły polecane przez redakcję ŚwiatGwiazd.pl:

Źródło: Jastrzabpost.pl

Następny artykuł