Swiatgwiazd.pl > Newsy > Były mąż Edyty Górniak ma drugiego syna. Po wyjściu z więzienia po raz pierwszy udzielił wywiadu
Weronika Chmielewska
Weronika Chmielewska 06.03.2023 14:45

Były mąż Edyty Górniak ma drugiego syna. Po wyjściu z więzienia po raz pierwszy udzielił wywiadu

Edyta Górniak
fot. KAPiF

Były mąż Edyty Górniak po sześciu latach spędzonych w więzieniu, w 2020 roku wyszedł na wolność. W pierwszej rozmowie z mediami zdradził, jak próbuje ułożyć sobie życie. Z nową partnerką doczekał się syna.

Dariusz Krupa powraca do mediów po głośnej sprawie z 2014 roku. Został skazany za śmiertelne potrącenie kobiety pod wpływem środków odurzających. Po odzyskaniu wolności chce na poważnie podejść do kolejnego związku.

Były mąż Edyty Górniak doczekał się drugiego syna

Małżeństwo muzyka z piosenkarką trwało siedem lat i było głośno komentowane w mediach. Wspólnie doczekali się syna, Allana, jednak kryzys wisiał już w powietrzu. Decyzją sądu przestali być małżeństwem w 2010 roku i choć rozstawali się w zgodzie, nikt nie przypuszczał, że ich ścieżki aż tak się będą różniły.

Były mąż Edyty Górniak trafił do więzienia w 2014 roku, a piosenkarka wraz z synem wyjechała z Polski. Skazany odnalazł wtedy krótkie szczęście u boku modelki Izabeli Adamczyk, z którą powitał na świecie córkę. Niestety drugie małżeństwo rozpadło się jeszcze przed wyjściem mężczyzny na wolność.

Po odsiedzeniu wyroku Dariusz Krupa postanowił po raz kolejny zawalczyć o swoje szczęście. Tym razem nie zdecydował się na ślub z nową partnerką. Razem zdążyli jednak powitać syna.

Mam wspaniałą partnerkę i mamy cudownego synka. Mamy też mnóstwo planów na przyszłość. Stefan, bo tak ma na imię nasz syn, jest pogodnym i zdrowym dzieckiem. Pod koniec marca skończy roczek. On i Martyna dają mi teraz siłę — wyznał były mąż Edyty Górniak w pierwszym wywiadzie po wyjściu z więzienia, którego właśnie udzielił Faktowi.

Blanka poinformowała, czy zrezygnuje z Eurowizji. Gorzkie oświadczenie: "Zabrano mi piękny moment"

Nie spodziewał się poważnego związku

Po dwóch nieudanych relacjach były mąż Edyty Górniak czuł się na straconej pozycji. Po wyjściu na wolność niespodziewanie spotkał na swojej drodze kobietę, z którą widzi wspólną przyszłość.

Jestem po dwóch rozwodach i dlatego nie myślałem o nowym związku, ale przydarzyło mi się coś pięknego, niespodziewanego. Martynę poznałem przez przypadek, jest artystką tatuatorką. Chcemy razem zbudować rodzinę. To, że ją spotkałem to cud i dar. Mówię sobie, że do trzech razy sztuka, uwierzyłem, że tym razem się uda — podkreślał w rozmowie z Faktem.

Wygląda na to, że po wyjściu z więzienia były mąż Edyty Górniak chce rozpocząć nowe, szczęśliwe życie rodzinne. Nie wiadomo jednak czy przez ostatnie lata próbował utrzymywać relacje z pozostałymi dziećmi.

Allan Krupa nie ma kontaktu z ojcem

Dorosły syn Edyty Górniak od wielu lat towarzyszy piosenkarce podczas medialnych eventów. Biorąc ją za przykład, również rozpoczął karierę w branży muzycznej. O ojcu wypowiada się raczej zdawkowo.

Z ojcem nie mam żadnego kontaktu. Tak naprawdę nic w moim życiu nie wypływa z mojej relacji z ojcem. To już było, nic więcej nie będzie. Nie mam z nim kontaktu i nie będę miał — wyznał stanowczo w rozmowie z Co za tydzień.

Wygląda na to, że Dariusz Krupa obecnie chce skupić się przede wszystkim na przyszłości z nową rodziną. Po odzyskaniu wolności szuka pozytywów w nawet drobnych uśmiechach losu.

Wiem, że to, co zrobiłem, to co się stało, jest niewytłumaczalne i złe. Ale teraz tę złą rzecz chcę przekuć w coś dobrego i cudownego — podkreślił.

Zobacz zdjęcia:

Edyta Górniak z synem.jpg
fot. KAPiF
Edyta Górniak z synem (2).jpg
fot. KAPiF

Zapraszamy na naszego Instagrama

Źródło: Fakt, Co za tydzień