Swiatgwiazd.pl
Chłopaki do wzięcia uczestnik

Kard z programu "Chłopaki do wzięcia" odc. 149; screen Ipla.tv

"Chłopaki do wzięcia": Zbyszek "Snajper" znalazł miłość i zatrudnienie

9 Maja 2021

Autor tekstu:

Natalia Niewczas

Udostępnij:

Do mediów napływają dobre wieści dotyczące jednego z bohaterów programu "Chłopaki do wzięcia". Mowa o Zbyszku, który posługuje się pseudonimem "Snajper". W życiu Zbyszka zaczęło się układać - znalazł sobie partnerkę, kobieta ma na imię Patrycja. Na tym nie koniec zmian - "Snajper" zdobył również nową pracę.

  • Zbyszek z „Chłopaków do wzięcia” znalazł nową pracę i miłość

  • Trwa u boku Patrycji, którą odwiedził w rodzinnym domu

  • Dotarcie na spotkanie z ukochaną nie było jednak proste

Program „Chłopaki do wzięcia” pojawia się na antenie Polsat Play od 2012 roku. Obecnie stacja emituje 19. z kolei sezon serialu dokumentalnego, który opowiada o losach mieszkających na polskich wsiach kawalerów poszukujących szczęścia w miłości. Jednym z bohaterów formatu jest Zbyszek „Snajper”. Mężczyzna starał się o względy Patrycji - jego wysiłki wreszcie przyniosły oczekiwany rezultat.

Zmiany w życiu bohatera „Chłopaków do wzięcia”

Pierwszą i być może najważniejszą ze zmian w życiu uczestnika programu „Chłopaki do wzięcia” jest świeży start u boku nowej miłości. Wybranką Zbyszka „Snajpera” jest Patrycja, o której uwagę kawaler zabiegał między innymi poprzez miłosne wiadomości.

Zbyszek postanowił odwiedzić Patrycję w jej rodzinnej miejscowości. Kobieta była zdziwiona widokiem „Snajpera”. Bohater programu „Chłopaki do wzięcia” był niemniej zaskoczony - Patrycja, którą mógł zobaczyć w „realu”, zrobiła na nim duże pozytywne wrażenie.

Relacja nie miała łatwego początku, lecz obecnie wszystko ma układać się pomyślnie. Patrycja docenia drobne świadectwa uczucia, jakimi obdarowuje ją uczestnik „Chłopaków do wzięcia”. Zbyszek szykuje jej bowiem śniadania do łóżka i ciepłe kąpiele, nie obawia się także pomagać w innych prozaicznych czynnościach.

W tym przypadku problematyczną kwestią była również relacja Zbyszka z dziećmi Patrycji z poprzedniego związku. Para obawiał się o to, jak pociechy zareagują na obecność „Snajpera”. Ostatecznie i to miało się jednak poukładać, a dziś bohater „Chłopaków do wzięcia” ma przyjazne relacje z latoroślami partnerki.

Kolejna pozytywna zmiana w życiu Zbyszka dotyczy pracy. „Snajper” znalazł bowiem zatrudnienie. W nowej sytuacji może liczyć na wsparcie Patrycji.

- Jest dla mnie wszystkim, nie chcę żadnej innej kobiety - mówi bohater programu „Chłopaki do wzięcia”.

Trudna przeprawa

Nim Zbyszek dotarł jednak do miejsca zamieszkania ukochanej po raz pierwszy, po drodze do celu przyszło mu zmierzyć się z wieloma trudnościami. Problemy zaczęły się już na początku podróży. „Snajper” wsiadł nie w ten pociąg, w który powinien - bohater „Chłopaków do wzięcia” wysiadł więc z pojazdu i ruszył w samotną wędrówkę wzdłuż torów.

Na tym nie koniec nieprzyjemnych zdarzeń. Gdy Zbyszek maszerował przez pole, przechodził obok jednego z okolicznych domów. „Snajper” został wówczas porażony prądem. Wygląda jednak na to, że zdarzenie nie stwarzało zagrożenia dla życia mężczyzny.

- Szedłem polem, ktoś miał ogrodzony dom i pierdyknął mnie prąd. Pokopał mnie trochę - relacjonował Zbyszek.

Artykuły polecane przez redakcję Świat Gwiazd:

  • Piotr Gąsowski popełnił wpadkę w programie na żywo. Fani: "masakra"

  • Pobita aktorka wciąż jest w ciężkim stanie. "Ledwo się poruszam"

  • Ania Bardowska zataiła prawdę przed mężem

Źródło: Pomponik

Jeżeli chcesz się podzielić informacjami na temat gwiazd i nowinek ze świata show-biznesu koniecznie napisz do nas na adres: redakcja@swiatgwiazd.pl

Podobne artykuły

Tomasz Stockinger

Plotki

Tomasz Stockinger ma nową partnerkę. Kim jest?

Czytaj więcej >

Plotki

W "M jak miłość" po wakacjach szykuje się wiele zmian. Marysia i Artur nie będą mieć wieść o jednej wyjątkowej osobie

Czytaj więcej >
Monika richardson i zbigniew zamachowski

Plotki

Monika Richardson opublikowała szczery wpis nt. małżeństwa ze Zbigniewem Zamachowskim

Czytaj więcej >
Anna Mucha

Plotki

Anna Mucha umieściła w sieci zaskakujące wyznanie. "Czuję się oszukana"

Czytaj więcej >
TVP

Plotki

Tancerze protestują przeciwko "Dance Dance Dance". Petycję podpisało tysiące osób

Czytaj więcej >
Dorota Wellman

Plotki

Dorota Wellman szczerze o menopauzie. „To naturalny czas”

Czytaj więcej >