Wyszukaj w serwisie
newsy tylko u nas foto telewizja kobieta quizy
Swiatgwiazd.pl > Newsy > Chylińska otworzyła się na temat męża. "Znam ten ból". Po 22 latach małżeństwa takie wyznanie
Kamila  Szamik
Kamila Szamik 21.04.2024 11:35

Chylińska otworzyła się na temat męża. "Znam ten ból". Po 22 latach małżeństwa takie wyznanie

Chylińska otworzyła się na temat męża
fot.: KAPiF

Agnieszka Chylińska rzadko mówi o rodzinie. Tożsamość swojego ukochanego woli zachować dla siebie. Zdziwiła, więc wszystkich gdy nagle publicznie wypowiedziała się na temat męża. 

Miłość Agnieszki Chylińskiej i Krisa Krysiaka

Życie Agnieszki Chylińskiej zmieniło się diametralnie, gdy spotkała Krisa Krysiaka. Spędzali razem dużo czasu, rozmawiając na różne tematy. Przez sześć lat tworzyli zgrany duet. Pomimo osobistych zobowiązań obojga, starali się pielęgnować uczucie. Dzięki Krisowi Agnieszka zaczęła wierzyć w siłę miłości i zrozumiała, że warto odpuścić trochę z pozoru twardy i niezależny wizerunek. W trakcie trwania ich związku porzuciła palenie i złagodziła swój obraz publiczny. 

Niestety, ten okres szczęścia w życiu wokalistki nie trwał zbyt długo. Wreszcie, w 2002 roku Agnieszka Chylińska i Kris Krysiak wzięli ślub, jednak niestety był to początek końca ich sielanki. Chylińska nigdy nie ujawniła przyczyny rozpadu małżeństwa z Krisem, które nastąpiło niecałe półtora roku po ceremonii, ale wspominała, że był to dla niej bardzo trudny okres. Teraz wokalistka tworzy udane małżeństwo z Markiem, który jest ojcem trojga jej dzieci.

Huczało o rozstaniu Agnieszki Chylińskiej z mężem. W końcu nie wytrzymała. Ujawniła jak jest Agnieszka Chylińska rozwiodła się z mężem i... trzymała wszystko w tajemnicy! "Trudny, bolesny, toksyczny czas"

Rozwód Agnieszki Chylińskiej

W 2010 roku zawarła związek małżeński z Markiem, który kiedyś pracował w agencji reklamowej w Sopocie, zajmując się projektowaniem okładek płyt oraz plakatów dla zespołu O.N.A. Do dziś para pozostaje razem, wychowując troje wspólnych dzieci: Ryszarda, Esterę i Krystynę

Jednak informacje na temat dorastających dzieci Chylińskiej oraz jej ukochanego są dość skąpe. Wiemy tylko, że dwójka z nich wymaga szczególnej uwagi. Co do Marka, piosenkarka wywołała małe zamieszanie, żartując w jednym z wywiadów, że jej mąż jest Romem, jednak później musiała sprostować te słowa.

Prawda jest taka, że mój mąż jest łysym blondynem z niebieskimi oczami. Więc taka prawda. Może mój następny mąż będzie Romem, ale aktualny nim nie jest. Dziękuję bardzo, zależało mi na tym, żeby to powiedzieć - wyjaśniła artystka podczas festiwalu w Sopocie w 2019 roku.

Teraz na antenie TVN-u artystka otworzyła się na temat męża.

Chylińska wspomniała w "Mam Talent" o mężu

Nieoczekiwanie w trakcie emitowania programu "Mam talent" w sobotę, Agnieszka ponownie wspomniała o swoich dzieciach oraz mężu Marku. Wydarzyło się to po występie grupy tancerek, które wywołały duże poruszenie wśród jurorów. Nagle Chylińska zauważyła, że dziewczyny są w podobnym wieku co jej własne córki, Estera i Krystyna. Następnie dodała:

Doskonale wiem, co roi im się w głowach - wyznała niespodziewanie.   

Julia Wieniawa zauważyła, że tak utalentowani młodzi ludzie "odbudowują wiarę w młodzież". Natomiast po występie akrobatów jurorki przechyliły dyskusję na temat mężczyzn.

Podwiesić się, utrzymać jeszcze faceta... Jeśli dojdziesz do finału, to wy wiecie czego się spodziewać? - zagaiła do jurorów prowadząca Agnieszka Woźniak-Starak.  

Po chwili wtrąciła się Chylińska.

Wiem, bo ja tak mam w małżeństwie przez 22 lata, więc znam ten ból - odparła zaskakująco Chylińska.  

Wieniawa oczywiście podchwyciła temat, mając na swoim koncie kilka głośnych związków.

Klasa, po prostu klasa. Jesteś piękna, tańczysz pięknie i mam nadzieję, że ta woda na scenie to nie jest morze wylanych łez po rozstaniu. Bo jak widać, faceci zawsze wracają, prawda? - stwierdziła Julia.   

Oglądaliście ostatni odcinek “Mam Talent”?

Chylińska otworzyła się na temat męża, fot. KAPiF
Chylińska otworzyła się na temat męża, fot. KAPiF
Chylińska otworzyła się na temat męża, fot. KAPiF
Chylińska otworzyła się na temat męża, fot. KAPiF