Wyszukaj w serwisie
newsy tylko u nas foto telewizja kobieta quizy
Swiatgwiazd.pl > Newsy > Huczało o rozstaniu Agnieszki Chylińskiej z mężem. W końcu nie wytrzymała. Ujawniła jak jest
Paweł Sekmistrz
Paweł Sekmistrz 21.12.2023 18:18

Huczało o rozstaniu Agnieszki Chylińskiej z mężem. W końcu nie wytrzymała. Ujawniła jak jest

Agnieszka Chylińska, fot. KAPiF
Agnieszka Chylińska, fot. KAPiF

Agnieszka Chylińska rozstała się z mężem? Piosenkarka, która wyszła za mąż przed trzynastoma laty zamieściła w mediach społecznościowych fotografię, która raz na zawsze rozwiała wszelkie wątpliwości.

Agnieszka Chylińska i jej małżeństwo

Agnieszka Chylińska to bez wątpienia jedna z najbardziej charyzmatycznych i uzdolnionych polskich wokalistek. Obecna na scenie od połowy lat 90., wciąż dostarcza swoim fanom ogromnych emocji i niezapomnianych przebojów.

Prywatnie, piosenkarka od 2010 r. jest zamężna. Jej mąż ma na imię Marek, a gwiazda przez lata skrzętnie dbała o prywatność swojej rodziny. Małżeństwo doczekało się trojga dzieci: syna Ryszarda i córek Estery i Krystyny.

Projektant Cichopek ocenił dom Chylińskiej. Ostro podsumował wnętrza domu artystki Agnieszka Chylińska zaskoczyła wyglądem. Gwiazda bez tatuaży i w blond włosach. Jednak nie to najbardziej szokuje

Problemy w małżeństwie Agnieszki Chylińskiej?

Od jakiegoś czasu w mediach zaczęły pojawiać się informacje o rzekomym kryzysie w związku Agnieszki Chylińskiej. Plotkowano o rozstaniu z mężem, a nawet romansie z kobietą po tym, jak w sieci pojawiło się zdjęcie, na którym gwiazda trzyma za rękę swoją agentkę.
 

Czy doniesienia te mają w sobie coś z prawdy? W czwartek piosenkarka zamieściła w swoich mediach społecznościowych wpis, który może stanowić ostateczną odpowiedź na pytania nurtujące jej fanów.

Agnieszka Chylińska wyjawia prawdę o relacji z mężem

Na swoim profilu na Instagramie Agnieszka Chylińska postanowiła złożyć swoim fanom świąteczne życzenia. Zamieściła zdjęcie kartki z napisanym odręcznie komunikatem.

Prawdziwych świąt bez kłamstw, udawania i pozorów oraz nadziei na to, że rok 2024 będzie dla nas wszystkich pomyślny i łaskawy - czytamy.

Poniżej znajduje się podpis, który rozwiewa wszelkie wątpliwości co do rzekomego rozstania Agnieszki Chylińskiej z mężem.

(…) życzy Agnieszka z mężem, dziećmi i psami - napisano.

Wydaje się, że wielbiciele artystki mogą spać spokojnie. Nic nie wskazuje na to, by w jej małżeństwie trwał jakikolwiek kryzys.

O tym, że najbardziej tajemniczy związek w show-biznesie ma się doskonale, mówił już informator Świata Gwiazd i jak widać, wszystko się potwierdza.

Choć małżeństwo Marka i Agnieszki jest bardzo tajemnicze, to ci, którzy ich znają, potwierdzają, że naprawdę nieźle się dobrali. Ona jest energetyczna jak petarda, dba o wysoki poziom finansowy rodziny, a on bardzo ją za to szanuje i strzeże domowego ogniska, świetnie opiekując się dziećmi. Uchodzą za jedną z najlepiej uzupełniających się par w polskim show-biznesie, a takich jest niewiele – zdradziła jakiś czas temu w rozmowie ze swiatgwiazd.pl osoba z otoczenia artystki.

Zobacz: Pola Wiśniewska pokazała zdjęcie sprzed ponad dekady. Tak zmieniła się po związku z Wiśniewskim. Niesłychane

Agnieszka Chylińska
Agnieszka Chylińska, fot. KAPiF
Agnieszka Chylińska
Agnieszka Chylińska, fot. KAPiF
Agnieszka Chylińska
Agnieszka Chylińska, fot. KAPiF