Wyszukaj w serwisie
newsy tylko u nas foto telewizja kobieta quizy
Swiatgwiazd.pl > Newsy > Projektant Cichopek ocenił dom Chylińskiej. Ostro podsumował wnętrza domu artystki
Katarzyna Derda
Katarzyna Derda 21.11.2023 16:12

Projektant Cichopek ocenił dom Chylińskiej. Ostro podsumował wnętrza domu artystki

Agnieszka Chylińska
Ostra krytyka domu Agnieszki Chylińskiej, fot. KAPiF

Agnieszka Chylińska jest niekwestionowaną gwiazdą polskiej sceny. Zdecydowanie mniej gwiazdorsko wygląda jej dom, o którym sama mówi, że panuje tam “syf”. Jak wnętrza ocenia projektant współpracujący z Kasią Cichopek? Ekspert użył mocnych słów.

Jak i gdzie mieszka Agnieszka Chylińska?

Agnieszka Chylińska zawsze dbała o wyrazisty wizerunek sceniczny. Kostiumy, fryzury i tatuaże, w których pokazuje się na scenie, wyrażają jej artystyczną naturę. Zupełnie inaczej wygląda jej dom, w którym mieszka z mężem Markiem i trojgiem dzieci: Ryszardem, Esterą i Krystyną. Rodzina Chylińskiej mieszka w miejscowości Chyliczki, niedaleko Piaseczna i jedynie 20 km od Warszawy.

Dom piosenkarki wygląda, jakby czas się w nim zatrzymał. Zdjęcia i filmy, pokazujące wnętrza, ukazują ogrom bibelotów, starych mebli, świętych obrazków i książek. Wiele elementów, jak meble w kuchni czy schody prowadzące na piętro, jest drewnianych. Ozdób jest mnóstwo, brakuje za to porządku. Sama Agnieszka żartowała w jednym z wywiadów:

U nas w domu jest totalny syf – wyznała wtedy szczerze.

Teraz o tym eklektycznym stylu portal ShowNews rozmawiał z Jonatanem Kilczewskim, projektantem wnętrz, pracującym między innymi dla Kasi Cichopek. Nie miał litości w swojej ocenie.

Agnieszka Chylińska
Jak mieszka Agnieszka Chylińska?, fot. instagram.com/agnieszka.chylinska
Agnieszka Chylińska zaskoczyła wyglądem. Gwiazda bez tatuaży i w blond włosach. Jednak nie to najbardziej szokuje Kasia Cichopek pokazała łazienkę po remoncie! Za samą podłogę zapłaciła 10 tys. zł. Teraz to dopiero luksusowe miejsce

Ekspert ocenia zdjęcia domu Agnieszki Chylińskiej

Wyraźnie widać, że Chylińska w swoim domu stawia na wygodę, a nie designerskie, nowoczesne rozwiązania rodem z katalogu wnętrzarskiego. Czy jednak można mówić o przytulności w nadmiernym chaosie? Także do tego odniósł się Kilczewski. Jego prace doceniła zresztą nasza redakcja: to właśnie ten projektant pomógł urządzić studio Świata Gwiazd.

Agnieszka Chylińska to niepodważalnie wielka artystka, którą szanuję, a twórczość doceniam. Jednak muszę być obiektywny i wystąpić tu w nieco podobnej roli jak ona w programie, w którym jest jurorem i niejednokrotnie ocenia występy muzyczne – rozpoczął bardzo ostrożnie ekspert, by już po chwili przejść do ostrych konkretów.

Projektant Kasi Cichopek załamany tym, jak mieszka Agnieszka Chylińska

Zdjęcia domu Chylińskiej możecie obejrzeć w tym artykule. Wyraźnie widać, że w pomieszczeniach jest bardzo wiele elementów, z których tylko część stoi na swoim miejscu. Trudno mówić o dobrze zagospodarowanej przestrzeni. Właśnie o tym mówi projektant Cichopek:

Jej dom widać, że jest trochę wynikową przypadku. Dużo różnych elementów, często do siebie niepasujących. Dobry eklektyzm we wnętrzu jest wbrew pozorom trudny do uzyskania. To wnętrze mogłoby być artystyczne, kolorowe i barwne jak Agnieszka, jednak obecnie mam wrażenie, że brakuje tam miejsca do przechowywania oraz osoby, która by podpowiedziała, jak w mądry i sensowny sposób zagospodarować tę przestrzeń – tłumaczy Kilczewski.

Ekspert zaznacza przy tym, że nie chce, by było to kolejne wnętrze „od linijki”, wyglądające jak z katalogu. Ma na myśli dobrze zaprojektowaną przestrzeń, pokazującą styl mieszkańców. A co wy sądzicie o takim sposobie mieszkania?

Agnieszka Chylińska
Jak mieszka Agnieszka Chylińska?, fot. instagram.com/agnieszka.chylinska
Agnieszka Chylińska
Jak mieszka Agnieszka Chylińska?, fot. instagram.com/agnieszka.chylinska
Agnieszka Chylińska
Jak mieszka Agnieszka Chylińska?, fot. instagram.com/agnieszka.chylinska

Jonatan Kilczewski ocenił także mieszkanie Jessiki Mercedes. Zobaczcie, co powiedział. Materiał poniżej.