Wyszukaj w serwisie
newsy tylko u nas foto telewizja kobieta quizy
Swiatgwiazd.pl > Tylko u nas > Mebli w takim stylu zażyczyła sobie Kasia Cichopek. Projektant na wielkich zakupach: "Tak jak chciałaś"
Weronika Chmielewska
Weronika Chmielewska 24.04.2023 16:22

Mebli w takim stylu zażyczyła sobie Kasia Cichopek. Projektant na wielkich zakupach: "Tak jak chciałaś"

Kasia Cichopek, Jonatan Kilczewski
fot. KAPiF/instagram.com/jonatankilczewski/

Kasia Cichopek szykuje się do przeprowadzki do Macieja Kurzajewskiego. W doborze mebli pomaga jej telewizyjny kolega, Jonatan Kilczewski. Architekt zdradził, w jakim stylu będzie wnętrze domu gwiazd TVP.

Wielką zmianą w życiu aktorki jest zamieszkanie z nowym partnerem. Wspólnie zamierzają stworzyć wygodną przestrzeń dla siebie i bliskiej rodziny. Kolega gwiazdy uchylił rąbka tajemnicy w sprawie doboru mebli.

Kasia Cichopek szykuje się do kolejnej przeprowadzki

Gwiazda TVP niedługo przeniesie się do domu Macieja Kurzajewskiego, by zamieszkać z partnerem oraz jego matką. Para postanowiła wprowadzić kilka zmian we wnętrzu domu, by wszyscy mogli czuć się komfortowo.

Niedawno aktorka pokazywała dekorację wnętrz w swoim nowym mieszkaniu, do którego przeniosła się po rozstaniu z Marcinem Hakielem. Teraz czeka ją kolejna przeprowadzka, jednak Kasia Cichopek ma jasną wizję nowych wnętrz.

Wiemy, jak Michał Wiśniewski nazwie szóste dziecko. To zwiastuje kłopoty w szkole i nie tylko

Przyjaciel Kasi Cichopek ruszył na zakupy

Jonatan Kilczewski współprowadził z gwiazdą program "Operacja aranżacja", a teraz pomaga jej w zakupach nowych mebli do domu. Jak zdradził w mediach społecznościowych, Kasia Cichopek chce stworzyć przestrzeń w stylu włoskim, dlatego wybrał się aż do Mediolanu.

Mam dzisiaj misję znaleźć sofę, stół z krzesłami, a więc Kasia trzymaj kciuki. Na pewno będzie po włosku, stylowo i przytulnie tak jak chciałaś — zdradził architekt.

Podczas zakupów udało znaleźć się nawet ogromną kremową kanapę, która pasowałaby do wyobrażenia aktorki. Jej programowy kolega nie mógł wyjść z zachwytu.

Jest tak wygodna, że nie chce mi się z niej wstawać. I już chyba Tobie zazdroszczę — dodał.

Czy włoski styl przypadnie do gustu Maciejowi Kurzajewskiemu?

Kasia Cichopek niedawno wraz z partnerem odwiedziła malowniczy kraj, by poznać wnuczkę prezentera. Być może podróż napełniła ją inspiracjami do wyglądu nowych wnętrz.

Włoski styl z pewnością przypadnie go gustu również Maciejowi Kurzajewskiemu. Dodatkowo może mieć dla niego walor osobisty, co jeszcze bardziej pozwoli mu poczuć się swobodnie po metamorfozie domu.

Zobacz zdjęcia:

Jonatan Kilczewski (2).jpg
fot. instagram.com/jonatankilczewski/
KasiaCichopek.jpg
fot. instagram.com/jonatankilczewski/
Kasia Cichopek (65).jpg
fot. instagram.com/jonatankilczewski/
Jonatan Kilczewski (3).jpg
fot. instagram.com/jonatankilczewski/
Kasia Cichopek (64).jpg
fot. KAPiF