Wyszukaj w serwisie
newsy tylko u nas foto telewizja kobieta quizy
Swiatgwiazd.pl > Newsy > Chylińska do końca trzymała w tajemnicy, że jej małżeństwo się rozpadło. Smutne kulisy rozstania
Kamila  Szamik
Kamila Szamik 29.02.2024 13:49

Chylińska do końca trzymała w tajemnicy, że jej małżeństwo się rozpadło. Smutne kulisy rozstania

Agnieszka Chylińska
Agnieszka Chylińska, fot. KAPiF

Agnieszka Chylińska to osoba, która bardzo chroni swojej prywatności. Fani artystki nie mieli nawet pojęcia, że rozwiodła się z ukochanym aż do ostatniej chwili. Czy zdradziła powód rozstania?

Agnieszka Chylińska wobec mężczyzn

W latach 90. dla Agnieszki Chylińskiej nastąpił czas niekończących się wyzwań. To właśnie wtedy zespół O.N.A. odnosił największe triumfy. Dla młodej wokalistki ten okres był pełen sukcesów, zwłaszcza jeśli chodzi o jej karierę zawodową. Oficjalnie niewiele wiadomo o życiu prywatnym gwiazdy w tamtych latach, ale między wierszami tekstów jej piosenek można odczytać wiele.

Chylińska odgrywała postać twardszą niż w rzeczywistości była. Stworzyła mur zobojętnienia, aby zabezpieczyć się przed potencjalnymi ranami. Wielu ludzi wchodziło w jej życie, co sprawiało trudności w rozróżnieniu tych prawdziwych od tych, którzy chcieli jedynie korzystać z jej sławy. Mężczyzn traktowała z rezerwą, widząc w nich głównie negatywne cechy. Nawet kontakty z nimi ograniczała do chłodnych interakcji pozbawionych uczuć, co wynikało z jej późniejszych wyznań. 

Wielkim zwrotem w jej życiu było spotkanie mężczyzny, w którym zakochała się bez pamięci.

Huczało o rozstaniu Agnieszki Chylińskiej z mężem. W końcu nie wytrzymała. Ujawniła jak jest Projektant Cichopek ocenił dom Chylińskiej. Ostro podsumował wnętrza domu artystki

Wielka miłość Agnieszki Chylińskiej

Jej życie obróciło się o 180 stopni, gdy poznała Krisa Krysiaka. Zaczęli spędzać razem dużo czasu, rozmawiając o wielu rzeczach. Chylińska stopniowo przekonywała się, że z Krisem może być bardziej interesująco, intymnie, z szacunkiem i miłością niż z innymi mężczyznami, których poznała. Jednak zanim całkowicie zaufała tej relacji, bardzo długo ją testowała, weryfikując zarówno związek, jak i samego Krisa. W końcu jednak uwierzyła w ich miłość.

Nie chcąc być zraniona, sama musiałam ranić. Przed samą sobą pozowałam na osobę silną. Mówiłam facetowi rano: “To teraz spadaj”. Obawiałam się, że zostanę dotknięta, więc musiałam się opancerzyć. Tak się bałam tej cholernej miłości, że wmówiłam sobie, iż nie istnieje. I w takim stanie ducha poznałam Krzysztofa - opowiadała w rozmowie z “Vivą!”

Przez sześć lat tworzyli parę. Choć każde z nich miało swoje zobowiązania, starali się pielęgnować swoje uczucie. Kris sprawił, że Agnieszka zaczęła wierzyć w istnienie miłości i zrozumiała, że warto odpuścić trochę z pozoru twardy i niezależny wizerunek. W trakcie trwania związku rzuciła palenie i złagodziła wizerunek. Niestety ten szczęśliwy okres w życiu wokalistki nie trwał zbyt długo. 

Sekretny rozwód Agnieszki Chylińskiej

Wreszcie Agnieszka Chylińska i Kris Krysiak pobrali się w 2002 roku, ale niestety był to początek końca sielanki. Agnieszka nigdy nie zdradziła przyczyny rozpadu małżeństwa z Krisem, które miało miejsce niecałe półtora roku po ślubie, ale wspominała, że był to dla niej bardzo trudny czas.

W tamtym czasie miłość wszystko załatwiła, dzięki niej miałam siłę, żeby się podźwignąć, miałam odwagę, żeby zakończyć toksyczny rozdział w moim życiu i zacząć nowy. Skromnie, w wynajmowanym mieszkaniu. Okazało się, że można przeżyć za 20 zł dziennie. Pomyślałam sobie, że jeśli celem jest rodzina, to najważniejsze, żebyśmy żyli spokojnie - mówiła w rozmowie z magazynem “Pani”

Dziś oboje wydają się być szczęśliwi. Agnieszka ponownie wyszła za mąż. Mają z mężem troje dzieci, a dwoje z nich wymaga szczególnej opieki. Jej kariera jest stabilna, a kolejne solowe albumy cieszą się ogromną popularnością. Kris w pewnym momencie postanowił odejść od świata muzyki. Chciał zwolnić i mu się to udało. Od tego czasu rozwija się duchowo i jako "Przewodnik Spokoju" pomaga innym pokonywać życiowe przeszkody.

Agnieszka Chylińska, fot. KAPiF
Agnieszka Chylińska, fot. KAPiF
Agnieszka Chylińska, fot. KAPiF
Agnieszka Chylińska, fot. KAPiF
Agnieszka Chylińska, fot. KAPiF
Agnieszka Chylińska, fot. KAPiF