Wyszukaj w serwisie
newsy tylko u nas foto telewizja kobieta quizy
Swiatgwiazd.pl > Newsy > Cichopek z Kurzajewskim rozgadali się o ślubie. Bardziej oryginalnej ceremonii nie dało się wymyślić
Katarzyna Derda
Katarzyna Derda 18.01.2024 19:42

Cichopek z Kurzajewskim rozgadali się o ślubie. Bardziej oryginalnej ceremonii nie dało się wymyślić

Katarzyna Cichopek, Maciej Kurzajewski
Cichopek i Kurzajewski mówią o ślubie, fot. KAPiF

Katarzyna Cichopek i Maciej Kurzajewski zdają się nie przejmować zmianami kadrowymi w ich pracy. Inni tracą stanowiska, a oni na antenie jak gdyby nigdy nic rozprawiają o ślubie. Co zdradzili?

Katarzyna Cichopek i Maciej Kurzajewski w "Pytaniu na śniadanie"

Maciek Kurzajewski i Katarzyna Cichopek zdają się nie przejmować tym, co dzieje się w TVP. Zmiany kadrowe właśnie przetaczają się także przez śniadaniówkę stacji. Przez „Pytanie na śniadanie” przetacza się prawdziwy tajfun zwolnień. Pracę stracili tam Ida Nowakowska, Tomasz Wolny, Małgorzata Opczowska, Robert Rozmus i Anna Popek. Nie wiadomo, co dzieje się z Tomaszem Kammelem. Podobno jest na urlopie, a Izabelli Krzan towarzyszy na razie w zastępstwie Robert Koszucki.

Dzisiaj poinformowano, że skład „PnŚ” zasilą nowi prowadzący. W studiu TVP zobaczymy niedługo gwiazdę „Dzień dobry TVN”, czyli Roberta Stockingera. Pojawi się też Joanna Górska z Polsatu i Klaudia Carlos. Tymczasem ulubiona para, czyli Kasia i Maciek najspokojniej w świecie poprowadzili dzisiejsze wydanie. Na dodatek rozmawiali o ślubie! Szczegóły poniżej.

Dwie kolejne prezenterki zwolnione z "Pytania na śniadanie". Takich roszad nikt się nie spodziewał TYLKO U NAS: Polsat zdecydował ws. uczestników "TzG"! Wiemy, co wydarzy się za chwilę

Kasia Cichopek i Maciej Kurzajewski wezmą ślub?

Życie prywatne Cichopek i Kurzajewskiego było ostatnio zagadką. Pojawiły się nawet niepokojące doniesienia, że para wciąż nie zamieszkała razem w domu Macieja. Wbrew różnym plotkom potwierdzili ostatnio zaręczyny, które jednak odbyły się już spory czas temu. Czyżby nadeszła pora na ślub? Tę tematykę podgrzewa ostatnio sama śniadaniówka.

15 stycznia w „Pytaniu na śniadanie” prowadzącymi byli właśnie Katarzyna i Maciej. Wtedy w programie była mowa o najmodniejszych sukniach ślubnych w 2024 roku. Zdjęcia z tego wydania znajdziecie poniżej. Dzisiaj 18 stycznia zakochana para na dobre rozgadała się o ślubie. Co ujawniono?

Katarzyna Cichopek i Maciek Kurzajewski rozmawiają o ślubie

W czwartek 18 stycznia widzów „Pytania na Śniadanie” przywitali Cichopek i Kurzajewski. Od rana dopisywały im dobre humory. Nic dziwnego! Dziś znowu mieli okazję rozmawiać o ślubie. Tym razem tematem programu były nietypowe pomysły na ceremonię. Goście opowiadali między innymi o uroczystościach w kopalni, na barce i na stadionie piłkarskim.

Kasia i Maciej z dużym zainteresowaniem dopytywali o szczegóły formalności, które trzeba załatwić przy takich okazjach. Dziennikarzowi szczególnie spodobał się pomysł z kopalnią, za to jego towarzyszka była zauroczona ceremoniami na świeżym powietrzu. Myślicie, że przy własnym ślubie będą bardziej zgodni?

Katarzyna Cichopek i Maciej Kurzajewski, Pytanie na śniadanie, ślub
Kasia Cichopek i Maciej Kurzajewski w “PnŚ”, fot. instagram.com/pytanienasniadanie
Katarzyna Cichopek, Pytanie na śniadanie, suknia ślubna
Kasia Cichopek w “Pytaniu na śniadanie”, fot. KAPiF
Katarzyna Cichopek i Maciej Kurzajewski, Pytanie na śniadanie, ślub
Kasia Cichopek i Maciej Kurzajewski w “PnŚ”, fot. KAPiF
Katarzyna Cichopek i Maciej Kurzajewski, Pytanie na śniadanie, ślub
Kasia Cichopek i Maciej Kurzajewski w “PnŚ”, fot. TVP, wydanie 15.01.24
Katarzyna Cichopek i Maciej Kurzajewski, Pytanie na śniadanie, ślub
Kasia Cichopek i Maciej Kurzajewski, fot. KAPiF