Wyszukaj w serwisie
newsy tylko u nas foto telewizja kobieta quizy
Swiatgwiazd.pl > Newsy > Ciężko jest lekko żyć? Co się stało z Olkiem Sikorą? Tak zmarnowanego go jeszcze nie widzieliśmy
Weronika Chmielewska
Weronika Chmielewska 15.03.2024 15:52

Ciężko jest lekko żyć? Co się stało z Olkiem Sikorą? Tak zmarnowanego go jeszcze nie widzieliśmy

Olek Sikora
Olek Sikora, fot. KAPiF

Olek Sikora odezwał się do internautów po długiej nieobecności w mediach społecznościowych. Były prezenter "Pytania na śniadanie" pokazał, jak wygląda jego codzienność. Tak zmęczonego już dawno go nie widzieliśmy. Jak potoczyły się jego losy po zwolnieniu z Telewizji Polskiej?

Olek Sikora brylował w duecie z Małgorzatą Tomaszewską w TVP

Zanim prezenter na stałe zadomowił się w Telewizji Polskiej, mogliśmy oglądać go w muzycznych stacjach telewizyjnych. Odpowiadał za programy dla m.in.: Viva Polska, 4fun.tv czy TO!TV. Największą rozpoznawalność zyskał jednak w TVP.

W "Pytaniu na śniadanie" zadebiutował w 2016 roku, początkowo jako ekspert w temacie kultury i show-biznesu, a po trzech latach zasiadł na kanapie jako jeden z głównych prowadzących. Wraz z Małgorzatą Tomaszewską szybko stał się ulubieńcem widzów, a o ich relacji pojawiały się gorące plotki. 

Z biegiem czasu widzowie zaczęli go oglądać  w innych produkcjach takich jak "Dance Dance Dance", "The Voice of Poland" czy "You Can Dance – Nowa Generacja 2". Niestety sympatia widzów nie uchroniła go przed zmianami. W nowym roku dołączył do gwiazd, które pożegnały się ze stacją telewizyjną.

Sikora w końcu to powiedział głośno. Już nikt nie będzie miał wątpliwości, co łączy go z Tomaszewską W takich warunkach mieszka Olek Sikora. Bez ogródek przyznał, że przydałoby się posprzątać

Olek Sikora przeniósł się do inetrnetu po zwolnieniu z TVP. Czym się zajmuje?

Prezenter nie wypowiadał się publicznie na temat doniesień o zwolnieniu. Co więcej, jeszcze pod koniec stycznia, odpowiadając na pytania internautów, zapewniał, że "nadal jest pracownikiem TVP". Z czasem jednak coraz rzadziej zwracał się do obserwatorów.

Fani mogli sporadycznie widzieć go u innych gwiazd, m.in.: Małgorzaty Tomaszewskiej, która otrzymała od programowego kolegi bukiet kwiatów jeszcze przed narodzinami Laury.

Olek Sikora zmarnowany jak nigdy dotąd. Co się stało?

Olek Sikora odpoczywa od telewizji. Chce być w stałym kontakcie z fanami i prężnie działa w social mediach. Ostatnio jednak długo nie publikował nowych treści. Po ostatnim wpisie jego fani mogą być mocno zdziwieni.

Były już prowadzący “Pytanie na śniadanie” zawsze pokazywał się fanom w idealnym niemal wydaniu. Nic więc dziwnego, że widok zmarnowanego i mocno zmęczonego prezentera może mocno zaskoczyć.

Swoim fanom pokazał zdjęcie zrobione tuż po treningu na siłowni. Widać, że dał sobie mocny wycisk. 

Ciężko jest lekko żyć - podpisał fotografię. 

Trzeba przyznać, że tak zmarnowanego Olka Sikory jeszcze nie widzieliśmy. Tęsknicie za jego obecnością w “Pytaniu na śniadanie”?

Olek Sikora, fot. Instragram
Olek Sikora, fot. Instragram
Olek Sikora, fot. KAPiF
Olek Sikora, fot. KAPiF
Olek Sikora, fot. KAPiF
Olek Sikora, fot. KAPiF
Olek Sikora, fot. KAPiF
Olek Sikora, fot. KAPiF
Olek Sikora, fot. KAPiF
Olek Sikora, fot. KAPiF