Wyszukaj w serwisie
newsy tylko u nas foto telewizja kobieta quizy
Swiatgwiazd.pl > Newsy > Co Krzysztof Rutkowski podaruje synowi na Pierwszą Komunię. Lepiej usiądźcie. To w ogóle dozwolone?
Łukasz Ossowski
Łukasz Ossowski 08.02.2024 11:08

Co Krzysztof Rutkowski podaruje synowi na Pierwszą Komunię. Lepiej usiądźcie. To w ogóle dozwolone?

Krzysztof Rutkowski z synem
Krzysztof Rutkowski, fot. Instagram

Krzysztof Rutkowski z żoną szykują syna do Pierwszej Komunii. Wiadomo, jaki prezent zażyczył sobie chłopiec. To niedozwolone dla dzieci, ale junior już dogadał się z tatą. Takie rzeczy dostaje się na 18. urodziny.

Małżeństwo Krzysztof Rutkowskiego

Krzysztof Rutkowski to najsłynniejszy detektyw w Polsce. Jest znany nie tylko z rozwiązywania najtrudniejszych i najgłośniejszych spraw kryminalnych, ale też z bujnego życia prywatnego. 

Detektyw celebryta ma za sobą aż trzy nieudane małżeństwa. Jego czwartą żoną została Maja Plich, z którą doczekał się syna, Krzysztofa Juniora. Chłopiec jest jego pierwszym dzieckiem i oczkiem w głowie. Podobnie jak tata interesuje się motoryzacja i militariami. 

W przyszłości chce dalej prowadzić biuro detektywistyczne ojca. Na razie ma zaledwie 10 lat, ale już wybiega marzeniami w przyszłość. Udziela też pierwszych wywiadów. Zdradził, jak prezent wymarzył sobie na Pierwszą Komunię. 

Krzysztof Rutkowski zabiera 10-letniego syna na akcje. Wyjaśnił dlaczego to robi Maja Rutkowski pokazała, jak KARMI 10-letniego syna! Fryzura chłopca także wzbudziła wiele emocji. "Szkoda tego dziecka".

P{ierwsza Komunia syna Krzysztofa Rutkowskiego

Słynny Detektyw nigdy nie żałował funduszy na swoje dziecko. Każdego roku funduje mu bardzo huczną imprezę urodzinową z motywem przewodnim. Na urodzinach juniora pojawiają się tłumy, a dekoracje przyprawiają o zawrót głowy. 

Jak się okazuje, podobnie będzie także z Pierwszą Komunią małego Krzysztofa. W uroczystości ma uczestniczyć minimum dwieście osób. Wszystko odbędzie się w dużym centrum konferencyjnym.

Komunia Krzysztofa juniora odbędzie się w hotelu, w takim centrum konferencyjnym niedaleko naszego miejsca zamieszkania. Będzie około dwustu gości, może nawet więcej, bo sala jest zarezerwowana na czterysta osób. Na razie jestem od miesiąca za granicą, jak wrócę w przyszłym tygodniu, to zajmę się przygotowaniami - ujawniła Maja Rutkowski w rozmowie z ShowNews.pl.

Wiadomo również, co chłopiec chce dostać w prezencie. Lepiej mocno się trzymajcie. 

Jak prezent Rutkowscy kupią synowi na Pierwszą Komunię?

Krzysztof junior ma zaledwie 10 lat, ale jego zainteresowania i marzenia wybiegają już daleko w przyszłość. Chłopiec na Pierwszą Komunię zażyczył sobie od rodziców… BMW E36. Chłopiec jest zafascynowany motoryzacją. 

Zobaczyłem dziewięciolatka, który driftuje. Zadzwoniłem do taty i powiedziałem, że chciałbym BMW E36. Powiedział, że kupi mi go na komunię i tak się zaczęło - powiedział Krzysztof junior w rozmowie z ShowNews.pl.

Chłopiec zdradził również, że już w maju, gdy otrzyma wymarzony samochód, będzie driftował pod okiem instruktora. Trzeba przyznać, że prezent jest nie tylko kosztowny, ale też bardzo odważny. Niewielu rodziców zdecydowałoby się na taki podarunek. Czy jest to bezpieczne? Sprawę skomentował Mariusz Michalak z serwisu MotoFakty.pl.

Jeśli chodzi o motosport, to każdy z kierowców kiedyś stawiał pierwsze kroki, często właśnie w driftingu czy kartingu. Kontrolowany poślizg na torze dla nastolatków nie jest czymś nowym. Wiele akademii driftingowych w Polsce organizuje kursy dla najmłodszych. Często zalecane jest, aby młody miłośnik motosportu miał skończone 12 lat i mierzył minimum 150 cm.

Co o tym myślicie?

Krzysztof Rutkowski z synem, fot. Instagram
Krzysztof Rutkowski
Krzysztof Rutkowski z synem, fot. Instagram
Krzysztof Rutkowski
Krzysztof Rutkowski z synem, fot. KAPiF