Wyszukaj w serwisie
newsy tylko u nas foto telewizja kobieta quizy
Swiatgwiazd.pl > Newsy > Maja Rutkowski pokazała, jak KARMI 10-letniego syna! Fryzura chłopca także wzbudziła wiele emocji. "Szkoda tego dziecka".
Weronika Chmielewska
Weronika Chmielewska 05.12.2023 22:10

Maja Rutkowski pokazała, jak KARMI 10-letniego syna! Fryzura chłopca także wzbudziła wiele emocji. "Szkoda tego dziecka".

Maja Rutkowski
Szalone urodziny 10-letniego syna Mai Rutkowski, fot. instagram.com/majaplich/

Maja Rutkowski chętnie dzieli się życiem prywatnym z szerokim gronem obserwatorów w mediach społecnzościowyc.h. Idealną okazją do nowych postów były huczne urodziny jej 10-letniego syna. Krzysztof Rutkowski Junior wyrasta na prawdziwą gwiazdę internetu. Jego święto na długo zostanie w pamięci. Taką imprezą nie pogardziłby nawet dorosły.

Maja Rutkowski i Krzysztof Rutkowski doczekali się syna. To ich oczko w głowie

Słynny detektyw jest wniebowzięty swoim następcą, który oprócz imienia ma odziedziczyć po nim także biznes, a jak się okazuje również i styl. Każde wystąpienie chłopca w mediach społecznościowych rodziców wiąże się z ogromną sensacją.

Maja Rutkowski nie ukrywa, że dla syna jest w stanie spełnić każdą zachciankę. Co jakiś czas zaskakuje atrakcjami, które wraz z mężem fundują Krzysztofowi Rutkowskiemu Juniorowi. 10. urodziny chłopca nie mogły być wyjątkiem. Rodzice wraz z bliskimi świętują narodziny chłopca już od kilku dni. Kolejne posty wprawiają internautów w coraz to większy szok.

Krzysztof Rutkowski wydał oświadczenie, chodzi o sprawę Grzegorza Borysa. Ludziom puściły nerwy Krzysztof Rutkowski pokazał zdjęcie syna, a w sieci zawrzało. Rozpięta koszula, a dalej... "Strasznie dziwne"

Syn Mai i Krzysztofa Rutkowskich od kilku dni świętuje urodziny

Małżeństwo w mediach społecznościowych chętnie relacjonuje radosne świętowanie już od dobrych kilku dni. Krzysztof Rutkowski Junior ma za sobą przyjęcie w iście wojskowym stylu. Nie zabrakło militarnych motywów, specjalnych strojów, a także ogromnego tortu i tłumu gości.

Policyjną smykałkę 10-latek odziedziczył po ojcu, który od lat jest jednym z najpopularniejszych śledczych w Polsce. To jednak nie koniec urodzinowego maratonu z udziałem chłopca i jego matki.

Maja Rutkowski wraz z solenizantem i przyjaciółmi wybrała się w podróż do Aten. Na miejscu cała gromada mogła liczyć na kolejne przyjęcie. To, co działo się w restauracji, zszokowało internautów.

Internauci w szoku na widok urodzin 10- latka. Posypały się komentarze

Choć Maja Rutkowski wraz z synem odwiedziła stolicę Grecji, urodzinowe przyjęcie odbyło się w stylu rodem z bieguna północnego. W knajpie pełnej świątecznych światełek i obsłudze przebranej za elfy solenizant zajadał się wielkimi porcjami słodkości.

W pewnym momencie mama 10-latka zaczęła go karmić kolejnymi pysznościami. Uwagę zwracał wygląd jubilata, a przede wszystkim jego włosy. Krzysztof Rutkowski Junior miał zrobione dredy w jaskrawoczerwonym kolorze. Fryzura pasowała do Mai Rutkowski, która zdecydowała się na dwa grube warkocze z różowymi pasemkami.

Na widok hucznej imprezy aż trudno skupić wzrok. W komentarzach nie omieszkano zbesztać gwiazdy za takie szaleństwa z udziałem małego dziecka.

Dzieciak ponad 10 lat, ta go karmi, szkoda tego dziecka, nie idzie to - grzmiał jeden z internautów.

Równie wiele emocji wzbudziła fryzura chłopca. Na nagraniu widać jednak, jak spędził radośnie czas w otoczeniu bliskich. Nie zabrakło także pamiątkowego nagrania oraz masy wspólnych zdjęć.

Krzysztof Rutkowski
Szalone urodziny 10-letniego syna Mai Rutkowski, fot. KAPiF
Krzysztof Rutkowski
Szalone urodziny 10-letniego syna Mai Rutkowski, fot. KAPiF
Krzysztof Rutkowski
Szalone urodziny 10-letniego syna Mai Rutkowski, fot. KAPiF