Wyszukaj w serwisie
newsy tylko u nas foto telewizja kobieta quizy
Swiatgwiazd.pl > Newsy > Rodzina Natalii Kukulskiej powiększyła się przed świętami. "Ona uwielbia ten gwar"
Łukasz Ossowski
Łukasz Ossowski 11.12.2023 13:54

Rodzina Natalii Kukulskiej powiększyła się przed świętami. "Ona uwielbia ten gwar"

Natalia Kukulska
Natalia Kukulska fot. KAPIF

Tuż przed świętami fantastyczne wieści z domu Natalii Kukulskiej. Takiej radości dawno nie było. Rodzina gwiazdy się powiększyła. 

Natalia Kukulska: dzieci i małżeńswo

Natalia Kukulska od kilku dekad prężnie rozwija karierę. Wydaje kolejne płyty, gra koncerty i pojawia się w programach telewizyjnych. Nie przeszkodziło jej to w ułożeniu sobie życia prywatnego.

Od ponad dwóch dekad jest szczęśliwą żoną perkusisty, Michała Dąbrówki. Para doczekała się trojga dzieci. Najstarszy jest Jan, który ma 22 lata, następnie na świat przyszła Ania, która niedawno skończyła 18 lat, a najmłodsza jest Laura, która ma zaledwie 6 lat. 

Chociaż ich małżeństwo uchodzi w show-biznesie za wzór, to przez lata nie obyło się bez kryzysów. Ze wszystkich jednak małżonkowie wyszli obronną ręką. 

Bardzo długo nasz związek był bezproblemowy. Dłużej niż zazwyczaj to bywa. W ogóle się nie kłóciliśmy, łatwo było nam się we wszystkim dogadywać naturalnie. Potem z prozą życia pojawiły się różne kryzysy, różnice, niedomówienia - wyjawiła w wywiadzie dla “Pani”.

Tak wyglądała "osiemnastka" córki Natalii Kukulskiej. Gwiazda nie oszczędzała na imprezie Córka Natalii Kukulskiej pokazała chłopaka, a internet oszalał. Uroda modelowa! A ich zdjęcia… romantyzm aż kipi!

Córka Natalii Kukulskiej wyprowadziła się z domu

Starsza córka Natalii Kukulskiej, niedawno świętowała 18. urodziny. Anna już od wczesnych lat wykazywała się talentem artystycznym, który odziedziczyła po rodzicach i dziadkach. Od początku wróżono jej karierę. 

Gdy nastolatka nagrała piosenkę "Przygotujmy lepszy świat", która miała zachęcić najmłodszych do zmiany nawyków żywieniowych, udowodniła, że ma talent na miarę Anny Jantar. 

Niedawno utalentowana Ania rozpoczęła studia w Londynie. Jej mama mocno to przeżyła. Rozstanie z pociechą było dla niej trudne. 

W drodze po marzenia… London is calling! Powodzenia córeczko! Hasła musicalu moulin Rouge - beauty, truth, freedom i love - czy może być lepsze przesłanie?” - napisała.

 

Chociaż Natalia przezywa rozłąkę z córką, to ostatnio jej rodzina się powiększyła. Wiemy o nowym domowniku.

Kto wprowadził się do domu Natalii Kukulskiej?

Od dawna już wiadomo, że syn Natalii Kukulskiej jest szczęśliwie zakochany. Ze swoją dziewczyną pojawiał się już na branżowych eventach. Nam udało się dowiedzieć, że ukochana Jasia zamieszkała w domu Natalii Kukulskiej. 

Dziewczyna Jasia wprowadziła się do nich, do wspólnego domu w Komorowie. Natalia jest bardzo szczęśliwa, bo gdy wyprowadziła się Ania, która wyjechała na studia do Londynu, bała się pustki w domu. A tak nadal jest ich pięcioro - zdradza informator Świata Gwiazd. 

Wokalistka jest przyzwyczajona do domu pełnego ludzi, w którym słychać śmiech i czuć rodzinną atmosferę, zwłaszcza teraz przed świętami Bożego Narodzenia. 

Natalia uwielbia ten rodzinny gwar, te momenty, jak wszyscy są w domu. Czuje się wtedy spełniona i szczęśliwa. Sama powtarza, że jest jak matka kwoka, która lubi, gdy cała rodzina jest razem – zdradza nam muzyk, znajomy rodziny Natalii Kukulskiej. 

Sama gwiazda często przyznaje w wywiadach, że rodzina jest dla niej najważniejsza. 

Lubię, jak wszyscy jesteśmy w domu – wyznała kiedyś piosenkarka w jednym z wywiadów. 

Na tę rodzinność Natalii z pewnością wpływ miała jej osobista historia. Gwiazda straciła mamę, Annę Jantar w katastrofie lotniczej, gdy miała zaledwie 4 lata, dlatego od zawsze marzyła o sporej rodzinie. Gromadka dzieci, które urodziła artystka, to spełnienie tych marzeń. Natalia jest dumna z każdego, tym bardziej że każde z jej latorośli kocha muzykę, jak sławni rodzice i dziadkowie.

Już kilka lat temu artystka wspólnie z synem współpracowali wspólnie przy piosence “Coraz bliżej święta”. Przypominamy ją poniżej.

Natalia Kukulska, Michał Dąbrówka, Jan Dąbrówka, Anna Dąbrówka - fot. KAPIF
Natalia Kukulska, Michał Dąbrówka, Jan Dąbrówka, Anna Dąbrówka - fot. KAPIF
Natalia Kukulska, Michał Dąbrówka, Jan Dąbrówka, Anna Dąbrówka - fot. KAPIF
Natalia Kukulska, Michał Dąbrówka, Jan Dąbrówka, Anna Dąbrówka - fot. KAPIF