Wyszukaj w serwisie
newsy tylko u nas foto telewizja kobieta quizy
Swiatgwiazd.pl > Newsy > Natalia Kukulska wspomina Annę Jantar w dniu jej urodzin. "Taka niespodzianka na dziś!"
Paweł Sekmistrz
Paweł Sekmistrz 10.06.2023 15:18

Natalia Kukulska wspomina Annę Jantar w dniu jej urodzin. "Taka niespodzianka na dziś!"

Natalia Kukulska, Anna Jantar
KAPiF; kadr z TVP

Natalia Kukulska zamieściła w swoich mediach społecznościowych poruszający wpis. W dniu urodzin swojej mamy, Anny Jantar, piosenkarka złożyła legendarnej wokalistce wyjątkowe życzenia.

Gwiazda zaprezentowała też niezwykłą niespodziankę, którą przygotowała Poczta Polska. Do obiegu trafił znaczek z czarno-białą fotografią Anny Jantar.

Natalia Kukulska żegna Annę Jantar

Natalia Kukulska miała zaledwie cztery lata, gdy w wyniku katastrofy lotniczej, do której doszło w okolicy warszawskiego lotniska Okęcie w 1980 r., zginęła jej matka, wielka artystka sceny, Anna Jantar.

To oczywisty dramat dla najbliższych, ale również dla tysięcy melomanów, którzy nie mogli pogodzić się ze stratą utalentowanej wokalistki. Wkrótce stało się jasne, córka legendarnej piosenkarki pójdzie w jej ślady.

Festiwal w Opolu jeszcze się nie zaczął, a już pojawiły się problemy. Pogoda płata gwiazdom figle

Natalia Kukulska wspomina matkę

Dziś Natalia Kukulska ma już za sobą ogromny dorobek sceniczny i wiele świetnie przyjętych płyt. Wciąż pamięta jednak o dziedzictwie swojej matki, której kariera przerwana została przez tragiczny los.

Gdyby Anna Jantar żyła do dziś, 10 czerwca skończyłaby 73 lata. Z tej okazji jej córka opublikowała w swoich mediach społecznościowych poruszający wpis, w którym wspomniała ukochaną mamę.

Życzenia dla Anny Jantar

- Mamo, dziś z okazji twoich urodzin przesyłamy ci same słoneczne myśli! - napisała w swoim poście Natalia Kukulska, dołączając do niego zdjęcie wyjątkowego znaczka wydanego przez Pocztę Polską.

Ten nietuzinkowy okaz wydany w serii “Gwiazdy polskiej muzyki” to istna gratka dla miłośników filatelistyki, ale i świetna pamiątka dla wielbicieli talentu Anny Jantar. W swoim wpisie piosenkarka wyraziła wdzięczność i dumę z tego niezwykłego uhonorowania jej mamy.

Zobacz zdjęcia: