Wyszukaj w serwisie
newsy tylko u nas foto telewizja kobieta quizy
Swiatgwiazd.pl > Newsy > Tak wyglądała "osiemnastka" córki Natalii Kukulskiej. Gwiazda nie oszczędzała na imprezie
Redakcja Gwiazd
Redakcja Gwiazd 02.06.2023 17:01

Tak wyglądała "osiemnastka" córki Natalii Kukulskiej. Gwiazda nie oszczędzała na imprezie

Natalia Kukulska
fot. instagram.com/natalia.kukulska

Starsza córka Natalii Kukulskiej ma już 18 lat. Gwiazda zadbała, by Ania Dąbrówka uczciła urodziny w szczególny sposób. Zorganizowała jej imprezę w luksusowym klubie, na której nie brakowało gwiazd. Mamy zdjęcia z tego wydarzenia.

Ile dzieci ma Natalia Kukulska?

Natalia Kukulska w 2000 roku poślubiła Michała Dąbrówkę, z którym doczekała się trojga dzieci – Michała, Ani i Laury. Najstarszy syn pary ma 23 lata, z kolei jego młodsza siostra właśnie przekroczyła granicę pełnoletności.

Ania Dąbrówka 4 maja skończyła 18 lat. Szczególne dla niej urodziny uczciła w otoczeniu przyjaciół w jednym z najbardziej luksusowych klubów w centrum Warszawy. Kukulska zadbała o to, by jej córka miała wyprawione przyjęcie, które będzie wspominać latami. Natalia z myślą o swojej pociesze wynajęła na całą noc piętro w klubie Chaton Warsaw, a zdjęciami z tego wydarzenia podzieliła się z internautami.

Na profilu Kukulskiej na Instagramie możemy zobaczyć, jak Ania Dąbrówka uczciła przekroczenie granicy pełnoletności. Na imprezę musiała poczekać niespełna miesiąc, ale patrząc po zdjęciach – warto było. Natalia zadbała o każdy szczegół, który nawiązywał do zainteresowań solenizantki. 

Ewa Błaszczyk przekazała radosne wieści o zdrowiu córki. Szykuje się przełom w leczeniu?

Zdjęcia z 18. urodzin Ani Dąbrówki – córki Natalii Kukulskiej

Był ogromny tort ze zdjęciem Ani, ozdobiony figurkami z jej ulubionych bajek. Nie zabrakło też wzruszającego elementu, czyli wyświetlania archiwalnych zdjęć na ogromnym ekranie – dokładnie na tym samym, na którym w ubiegłym roku Joanna Krupa oglądała mecz polskiej reprezentacji w piłce nożnej na Mistrzostwach Świata w Katarze.

Ania swoje urodziny świętowała razem z przyjaciółmi, wśród których nie zabrakło gwiazd show-biznesu. "Sto lat" odśpiewały jej m.in. reżyserka Patrycja Woy-Wojciechowska oraz gospodyni hitów TVN-u – Dorota Szelągowska. Sama solenizantka znalazła się w centrum zainteresowania nie tylko ze względu na swoje święto, ale także za sprawą odważnej kreacji.

Przekornie – 18 urodziny mojej Ani świętowaliśmy kończąc w dniu dziecka! Co to była za impreza bajkowa! Wymarzona i zasłużona! Cudowni goście, wspaniałe miejsce i szalone stroje i tańce: takie wejście w dorosłość to rozumiem! Wzruszeń i wspomnień tez nie zabrakło. Z mojego maleństwa taka piękna księżniczka! To niezwykły moment w życiu – tuż po maturze, tuż przed studiami. Ech, zgłupieć można, co patrząc na zdjęcia chyba nam się udało! Dziękuję @chatonwarsaw za królewską atmosferę. To był prawdziwy dzień dziecka! – napisała wokalistka.

18. urodziny córki Natalii Kukulskiej – jak się ubrała?

Córka Kukulskiej była wystylizowana jak księżniczka. Miała odważną, podkreślającą talię kreację z imponującym rozcięciem. Z kolei we włosy wsunęła diadem przywołujący na myśl te, które noszą członkinie rodzin królewskich. Internauci – tradycyjnie – byli pod wrażeniem powalającej urodziny bohaterki wieczoru. Oto co napisali w sekcji komentarzy pod zdjęciami, jakie udostępniła Natalia:

Ania podobna do ciebie, jak dwie kropelki wody.
– Oj piękna ta Anna, urodziny extra.
– Super impreza, a Ania ubrana z klasą – czytamy w komentarzach.

Ani życzymy wszystkiego najlepszego.

Kim jest Ania Dąbrówka?

Ania Dąbrówka, podobnie jak jej dziadkowie i rodzice, swoją przyszłość związała z muzyką. Wnuczka legendy estrady Anny Jantar i kompozytora Jarosława Kukulskiego ma na swoim koncie już kilka publicznych występów, a nawet udział w kampanii producenta produktów spożywczych – Knorr. Na potrzeby jednej z reklam córka Natalii Kukulskiej zaśpiewała piosenkę "PrzyGotujmy lepszy świat". Chociaż film został usunięty z internetu, to cieszył się sporą sympatią wśród odbiorców, którzy nie mogli nachwalić się talentu wokalnego wschodzącej gwiazdy

Zobacz zdjęcia: