Swiatgwiazd.pl > Film i tv > "Klan" zniknie z anteny? Izabela Trojanowska wyjawiła prawdę o dalszych losach serialu
Paweł Sekmistrz
Paweł Sekmistrz 02.06.2023 10:17

"Klan" zniknie z anteny? Izabela Trojanowska wyjawiła prawdę o dalszych losach serialu

Izabela Trojanowska
kadr z serialu "Klan"

"Klan", obecny na antenie TVP już od ponad ćwierć wieku, jest jednym z najpopularniejszych seriali w historii telewizji. Okazuje się jednak, że w ostatnim czasie jego oglądalność raptownie spadła. Co to oznacza dla przyszłości produkcji?

Choć wszyscy przyzwyczailiśmy się do obecności “Klanu” w telewizyjnej ramówce, z badań wynika, że w ostatnim czasie nieco rzadziej decydujemy się na jego oglądanie. Izabela Trojanowska w rozmowie z “Faktem” zdradziła dalsze losy hitowej telenoweli.

"Klan" zagrożony?

“Klan” to istny telewizyjny fenomen, który towarzyszy polskim widzom już od 1997 r. Od tego czasu fani serialu byli świadkami upadków i wzlotów licznych bohaterów pochodzących z rodziny Lubiczów oraz ich przyjaciół.

Dziś ciężko sobie wyobrazić TVP bez tej kultowej produkcji, choć w ostatnim czasie niektórzy zaczęli wróżyć jej rychły upadek. Wszystko w związku z nieoczekiwanym i nagłym spadkiem oglądalności.

Poznajecie? Polskie gwiazdy pochwaliły się zdjęciami z dzieciństwa. Kwiatkowski, Gessler, Ibisz i inni

"Klan" traci na popularności

Portal Wirtualne Media opublikował dane Nielsen Audience Measurement, z których wynika, że między 5 września 2022 a 25 maja 2023 r. średnia widownia “Klanu” wynosiła 990 tys. osób. I choć to wciąż dużo, to zdecydowany spadek o ok. 100 tys. widzów.

W tej sytuacji redakcja “Faktu” postanowiła zapytać o dalsze losy serialu Izabelę Trojanowską, która od lat wciela się w nim w postać Moniki Ross. Aktorka postanowiła uspokoić wielbicieli telenoweli TVP.

Izabela Trojanowska uspokaja

- Właśnie zaproponowano mi nową umowę. Wszyscy cieszymy się, że przez co najmniej dwa lata nadal będziemy gościć w milionach polskich domów, bo „Klan” nie tylko pozwala wielu widzom osłodzić trudy dnia codziennego, ale też utożsamiać się z bohaterami, którzy nie żyją w jakimś wyimaginowanym, sztucznie wykreowanym świecie - orzekła Izabela Trojanowska.

Gwiazda “Klanu” zapewniła również, że w przypadku odgrywanej przez nią postaci, “o nudzie nie będzie mowy”. Czyżby w życiu Moniki Ross czekał nas zatem nieoczekiwany zwrot akcji? Czas pokaże.

Zobacz zdjęcia:

Izabela Trojanowska 1.png
fot. KAPiF
Izabela Trojanowska 2.png
fot. KAPiF

Źródło: fakt.pl